Jump to content
BulForum.com

Kakvi jeni xaresvate


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Ами първото нещо което гледам е лицето,ако ми хареса след това оглеждам тялото и гърдите.Това е и идеала ми красиво лице,финно тяло и нормални гарди(може и големи).Колко ще е умна няма значение,ако ще се задържи повече с мене,значи ми допада.Няма тъпи жени ,има такива които не можем да разбираме.

Link to comment
Share on other sites

malle male ....samo edin e prozrql istinata ......q da vidq ot kolko....ot okolo 30 ....vii ste ludi da iskate umna jena 4e i krasiva na vsi4koto otgore....dobre 4e takiva sa rqdko ina4e spukana vi e rabotata :)

Ma to puk v sa6tnost za da oceni6 uma na nqkoi trqa si pone na nivoto mu taka 4e nqma opasnost da si namerite umni jeni :P

Link to comment
Share on other sites

malle male ....samo edin e prozrql istinata ......q da vidq ot kolko....ot okolo 30 ....vii ste ludi da iskate umna jena 4e i krasiva na vsi4koto otgore....dobre 4e takiva sa rqdko ina4e spukana vi e rabotata :)

Ma to puk v sa6tnost za da oceni6 uma na nqkoi trqa si pone na nivoto mu taka 4e nqma opasnost da si namerite umni jeni :P

Да! Такива като теб определено са рядкост. Дали за добро, дали за зло :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dreamer ....tc tc

ne me karai da se iz4ervqvam.....znae6 4e mi otiva :P

Отива ти и когато си ядосана. Тогава си те представям, че си много красива :rolleyes:

 

Някой ден се снимай ядосана и ми прати снимка по yahoo-то.

Link to comment
Share on other sites

С вагина  ;)

Това наистина беше грозно :angry1 :angry1 :angry1 !

Според мен това е отговор на човек без капка морал или с изкривено съзнание.

Пич извинявай ако съм те обидил, ама си е точно така.

Колкото до въпроса:

Жените които харесвам попринцип за всеобщото мнение са как да се изразя... нестандартни, не като визия, а като характер, това може би е породено от факта, че и аз съм малко странен тип. Като визия харесвам червенокоси и чернокоси, и най-вече ми прявят впечатление очите и погледа. Полудявам като видя зелени очи.

Link to comment
Share on other sites

Но каква женска солидарност... Тези описания да не са проекции на вашите качества?

 

Цитирам snejko:

harakter - какъв? какъвто и да е?

char - beauty is in the eye of the beholder... (извинявам се,, пак го изплагиатствах...)

chuvstvo za humor - ами че как, това е просто задължително за перфектната жена! а нейният перфектен мъж трябва да е най-забавния на света!

takt - за да танцува в ритъм с музиката?

blagorodni - ама колко? със синя кръв ли да са? като коне?

bezkoristni - в днешно време? хайде моля ви се, на кого е нужно?

nezavistlivi - ама ако е благородна завист може ли?! (вж. по-горе)

spokoini - Ха. Ха. Ха. Жените са истерички.

strastni ednovremenno...

 

9.Mislq 4e jenite sa typi i mi e 4udno kak taka az sam F :)

Вече не ми е чудно.

 

Съгласна съм с karaman - стига толкова наперени думи и бомбастични фрази. Всички сме най-обикновени хора.

Link to comment
Share on other sites

Но каква женска солидарност... Тези описания да не са проекции на вашите качества?

 

Цитирам snejko:

harakter - какъв? какъвто и да е?

char - beauty is in the eye of the beholder... (извинявам се,, пак го изплагиатствах...)

chuvstvo za humor - ами че как, това е просто задължително за перфектната жена! а нейният перфектен мъж трябва да е най-забавния на света!

takt - за да танцува в ритъм с музиката?

blagorodni - ама колко? със синя кръв ли да са? като коне?

bezkoristni - в днешно време? хайде моля ви се, на кого е нужно?

nezavistlivi - ама ако е благородна завист може ли?! (вж. по-горе)

spokoini - Ха. Ха. Ха. Жените са истерички.

strastni ednovremenno...

Вече не ми е чудно.

 

Съгласна съм с karaman - стига толкова наперени думи и бомбастични фрази. Всички сме най-обикновени хора.

mislq che po-golqmata chast ot horata sa razbrali kakvo tochno imam predvid kogato sym izbroqvala predpochitanite ot men kachestva, koito e jelatelno da pritejava Jenata. zashto ti mislish tolkova na drebno, zaqjdash li se? ili se pravish na umna i interesna? ti taka ili inache SI, zashto razvalqsh vpechatlenieto?

Link to comment
Share on other sites

ухаааа, женски бой - snejko VS summer.

това ще е интересно.

 

edit: женски бой явно няма да има, та поне да се изкажа по топика. дълго мислех какви точно физически или други качества би трябвало да притежава бъдещата ми жена, продължих да мисля, изкарах ги много, реших да съкратя, рязах, рязах, рязах и накрая остана само едно:

ДА Е ДО МЕН - винаги за всичко!

Link to comment
Share on other sites

да е умна и душевно усмихната, защото за мен е най-важно е вътрешната красота и хармония.Искам да ме слуша,но невинаги да се съгласява с мен.Да е инат и да държи на своето и да не позволява да бъде контролирана.

Link to comment
Share on other sites

Summer , mnoo milo 4e si si napravil truda da me 4ete6 ....ne sam o4akvala moite 4udenki da sa i tvoi :)

Направила.

 

Какви харесвам аз ли... неопределени. Такива, които успяват да ме накарат да се почувствам много готино без да се опитват, но същевременно да не им е безразлично (макар да "изглежда" обратното). Не става дума само за това, но другото е още по-неопределено. Но май с акъл, с фантазия, с умения да кажат и покажат това, което искат по интересен начин. Такива, с които разговорите просто текат като планински ручей.

 

Дали не описах някой по-горе :wub:

Link to comment
Share on other sites

да е умна и душевно усмихната, защото за мен е най-важно е вътрешната красота и хармония.Искам да ме слуша,но невинаги да се съгласява с мен.Да е инат и да държи на своето и да не позволява да бъде контролирана.

 

mnogo dobro opisanie na perfektnata za men jena (takmo se hudeh kk da q opisha ama ti se spravi dobre) ;)

Link to comment
Share on other sites

Мила snejko, извинявай че използвах точно твоите "правилни" качества за Жената, опитвайки се да изразя мнението си за темата като цяло. И не, не мисля че съм дребнава, не вмъквайки я в няколко бледи определения.

Колкото до впечатлението - никога не е късно, нали :P

Link to comment
Share on other sites

te ako sa glupavi shte ti e po-lesno .....6te se smeqt dori i da ne ti e smeshen vica,samo trqbva da im kajsh 4e e vic

Що ти така ли правиш ?!?

хи-хи-хи

"това е виц"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...