Jump to content
BulForum.com

Море от любов!


Recommended Posts

Бихте ли направили на любимия си човек "Море от любов"?

И как мислите-ако не сте заедно те ще ви помогнат ли да се съберете?

Link to comment
Share on other sites

Тва е най-тъпото предаване правено някога по телевизията, в него участват само looser-и който нямат смелостта и куража да се справят сами с проблемите си. Тва предаване може да ми свърши работа единствено в кенефа когато имам диария или запек :punk , защото винаги когато го мерна по телевизията и ми се приси*а :evil

Link to comment
Share on other sites

Ами мисля,че човешките взаимоотношения са нещо прекалено лично,за да бъдат излагани пред толкова много хора...Пък и не вярвам,че това е най-добрият начин да покажеш на някого колко го обичаш,или пък да се събереш с човек,с който поради една или друга причина не си...Има много по-малки,но красиви жестове,а ако става въпрос за проблем в дадена връзка-той трябва да се реши единствено между хората,които засяга...ако не могат да говорят пряко за проблемите,които имат,каква връзка е?!

Link to comment
Share on other sites

Чесно казано понякога е хубаво да изненадаш човека до теб,ноо наистина българското издание на море от любов не струва!

Link to comment
Share on other sites

Чесно казано понякога е хубаво да изненадаш човека до теб,

Да, бих изненадал човека до себе си. Но няма да решавам евентуалните си проблеми чрез телезизията.

Link to comment
Share on other sites

абе кво толкоз едно блудкаво предаване да и посветя. ми аз ще я обидя! има къде-къде постойностни неща, които могат да се направят за да докажеш чувствата си към някого.

а и с тва предаване го има и елемента на насилие, за който спомена xiT

Насила хубост не става
.

така че извода е че не бих го направил защото това няяма да е проява на любов. но съм замислял пъклени планове да си правя гаври с други хора като им изпратя екипа на таз руса бъчва:))

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid
Чудя се кой го гледа тва предаване. :sick  :sick  :sick

Леля ми...тва като го гледам 10 минути и си мисля че IQ-то ми е спаднало с 80% :)...ина4е сум напулно съгласен със Itanium B)

Edit

na men ako mi napravqt takova neshto kakvoto i da e prosto shte sloja krai na vruzkata.po-golqma ubida bi bila samo iznevqrata!osobeno puk ako e za reshavane na nqkoi problem togava napravo shte pobesneq...li4nite problemi zatova sa li4ni..a ne za show na babi i leli koito gledat na tova kato na porednata sapunka(to ne 4e ne e de ama..)

Link to comment
Share on other sites

mmhm.. trqbva da sum luda sled vsi4kite predishni postove, da napisha neshto ne tolkova skeptichno ;) Az mislq 4e si zavisi ot 4oveka i ot obstoqtelstvata. Spred men liubovta e tova.. iznenadi, razlichni neshta. Ima hora, na koito mnogo bi im haresalo liubimiqt im 4ovek da im se obqsni po televiziqta, predavaneto e napraveno za tqh. Nadqvam se da moje da im pomogne!Razli4ni hora-razli4ni liubovi, s tova i razli4ni iznenadi B)

Az lichno, ako sum izcherpala vsi4ki varianti(da kaja na liubimiq si 4e sujalqvam, ili che go obicham) bih se jertvala i bih mu go kazala 4rez 'more ot liubov'.

Link to comment
Share on other sites

Ми не знам....доколкото съм го гледал.....повечето които участжат са оште твърде млади и според мен още нищо не са жидели от живота.....много по яко е като гледаш как мъж/жена на 40-50 години които са женени от 20г. казват на своят/а съпруг/съпруга колко много ги обичат и знаеш че наистина е така.....а по въпроса дали ще помогне....не мисля.....когато любовта си е отишла веднъж е много тудно тя да бъде върната....и ако се върне няма да е същото каквото е било

Link to comment
Share on other sites

море от любофф?give me a break,далеч по-интересно би било ако направят някво предаване пълна противоположност на въпросното-море от омраза примерно.в студиото идват скинари и канят мангали да си поговорят наживо,дърти комунистически активисти канят дърти седесарски активисти,блондинки канят брюнетки,ботевисти канят типчета от локо,цесекари канят левскари и после-бой бой бой бой бой бой :lol: супер яко предаване ще бъде.а репортажите преди срещата на живо ще са някви закани,псувни и ей такива работи.водещия ще е някои 180 килограмов тип,които при нужда на ентусиазъм от двете страни пръв ще започва мелето,като дава по един десен прав на всеки присъстващ в студиото.

 

 

ееееххх,мечтиии :music

Link to comment
Share on other sites

аз ти говоря не за селяния подобна на онова...ъъъ...как му беше името там,ами нещо което ще е лайв екшън-с бои и кървища и без никъв сценарии;) и без цензура разбира се;)))

Link to comment
Share on other sites

mmhm.. trqbva da sum luda sled vsi4kite predishni postove, da napisha neshto ne tolkova skeptichno  ;) Az mislq 4e si zavisi ot 4oveka i ot obstoqtelstvata. Spred men liubovta e tova.. iznenadi, razlichni neshta. Ima hora, na koito mnogo bi im haresalo liubimiqt im 4ovek da im se obqsni po televiziqta, predavaneto e napraveno za tqh. Nadqvam se da moje da im pomogne!Razli4ni hora-razli4ni liubovi, s tova i razli4ni iznenadi  B)

Az lichno, ako sum izcherpala vsi4ki varianti(da kaja na liubimiq si 4e sujalqvam, ili che go obicham) bih se jertvala i bih mu go kazala 4rez 'more ot liubov'.

И очакваш той да се разчувства и веднага да ти пристане? Не бъди толкова наивна - аз лично ако съм скъсал отношения (или искам да скъсам), не Море от любов, ами....и с делегация да дойдат - все тая. Ако противоречията(проблемите и обстоятелствата) са сериозни - никога няма да се получи с помощта на телевизията. Тези, които се събират, обикновено и двамата искат, но никой не ще да си падне на гърба и да го каже първи. Ако има изключения - обикновено единият се събира с другия от съжаление.....и обикновено - не задълго.

 

Edit: Lil`Slim, що не вземеш да прибереш малко пръстите ето така:

av.2270.jpg

 

Не за друго, ами така си по-красив. :D :P :D

Link to comment
Share on other sites

КОфти.Ако любовта е да изненадаш любимия човек или да си решите проблемите в Море от любов-ми пикая на любовта./Аз обаче знам,че не е така и няма да пикая :D /За мен това предаване е абсолютна кочина,боза....една скапана показност,ако толкова искаш да кажеш на любим човек обичам те-застани пред него и му го кажи,а не да се насираш в скапания микробус да гледаш хави на касета и после мелодрами в студиото.Драйфа ми се от това предаване,драйфа ми се.

Link to comment
Share on other sites

Мен веднъж ме заплашиха с "Море от любов" :)

Против съм това предаване. Както каза RiMy - човешките взаимоотношения са нещо прекалено лично,за да бъдат излагани пред толкова много хора.

Link to comment
Share on other sites

Мен веднъж ме заплашиха с "Море от любов" :)

Против съм това предаване. Както каза RiMy - човешките взаимоотношения са нещо прекалено лично,за да бъдат излагани пред толкова много хора.

Спокойно....идва "Big Bros".....тогава ще видиш личен живот пред много хора....само дето имам чувството, че пак ще е някаква нагласена история... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...