Jump to content
BulForum.com

Море от любов!


Recommended Posts

nai-smesno e kogato 8B se obiasniava v lubov na ucitelkata po angliiski ili nesto dalec ot temata kato kolko obicam dusteria si!poniakoga ima intriga,no reitinga na predavaneto tolkova e spadnal ce ne si struva da vklucvash televizora dori..

Link to comment
Share on other sites

Едва ли..Не бих отишла в "Море от любов",за да призная на някой чувствата си,струва ми се доста унизително,особено,ако мъжа не дойде или нещо такова се случи трябва да потъна в земята от срам...

Бих отишла по-скоро,за да кажа на приятеля си колко много го обичам,но не и за да направя първа стъпка към някой... Абе общо взето и аз не знам..сега е едно,но примерно ако ми цъфне Море от Любов на вратата не бих отишла,можеи да ида само и само,за да не изложа човека,който ме вика и толкова..

Link to comment
Share on other sites

Разни хора,разни идеали пичове и пички ;)

Иначе на мен не ми стиска да поканя някоя в това шоу щото съм комплексар :cry

Link to comment
Share on other sites

до сега съм гледал от тази постановка `не предаване`максимум 2 минути повече не издържах :sick :sick :sick

ако някой ме изложи по тоя начин не само че няма да помогне `предаването` ами ще стане по лошо ще кажа и извърша неща които е по добре да останат неизречени инеизвършени :argue

като имам да казвам нещо го казвам директно в очите без значение дали е добро или лошо :( и очаквам от другите същото

Link to comment
Share on other sites

мноого блудкаво е тва еии направо :sick

никога не бих скроил такъв номер особено на любимия си човек

тези неща смятам че са просто много лични, още по малко пък бих разчитал на такова предаване :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Xm 4esno kazano vyprosa ne e v prestra6avameto! za6toto taka postavq6 4oveka v mnogo neubda poziciq! po-dobre sam da se spravi6! vij ako stava vyypos za nqkakva gpdi6nina ili ne6to ot sotra da! ama da e seriiozno! naprimer 20 god ot svadba ili t.n. ama ne6 to mn po4naxxa da se ligavqt i mako me draznqt ve4e! !! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Това, което чувстваш към един човек - само ти можеш да го изкажеш с точните думи, на точното място и на точното време.За мен това са прекалено лични работи за да тръгна да се обяснявам пред цяла България.Все едно нямат речници да си решават проблемите сами.Щом си бил веднъж с даден човек следва, че малко или много ти познаваш характера му, чертите му, интересите му...Точно това наи-много ще ти помогне (помогна на мен поне).Това е моето мнение.

Link to comment
Share on other sites

Как пък не!Нито ще направя,нито ще отида ако ме викнат.Супер смешно предаване,което едва ли би ми помогнало.Може да обичаш много,ама това не означава да се излагаш като кифладжия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...