Jump to content
BulForum.com

Кое е най-якото детско, което сте гледали? :)

FiXeR

Recommended Posts

NZ dali ima takav topic za detski filmi v werez.ru i ako ima se izvinqvam.

------------------------------------------------------------------------------------

Spodelete kato malki koe e bilo nai-qkoto detsko film4e ili serial koeto ste gledali s vazhi6tenie i koeto ne ste iskali da svarshva nikoga i koe e tova koeto sega gledate nqkoi ot vas.

Чоко и Боко!!!! :punk

• Replies 661
  • Created
  • Last Reply
Капитан Планета-Огън,Вода,Вятър,Земя,Вятър...Капитан Планета:))!

Всъщност е "Земя, Огън, Вятър, Вода, Сърце..." ;)

Много обичах френските детски.

Свалих малко Eek! The Cat! Ако има заинтересовани мога да кача. Имам първи и втори непълни сезони но ще гледам да ги направи целите.

УААААААА!!! ИСКАМ ГИ МНОГО ЯСНО!!! Качвай, качвай, не се помайвай! :woot

...сега се сетих за Татко Барба и барбароните :smile:

...сега се сетих за Татко Барба и барбароните :smile:

Хм. И на мен ми бяха любими барбароните, но съм ги гледал само на комикси. Не знаех, че е имало и филмче с тях. Каква загуба...хлип... :cry

Сега се сещам за Ed, Edd & Edy, гледах го наскоро ;))) , Cow & Chicken, не е зле! Абе хора, къде забравяме Покемон? :P А иначе "Ездачи в сянка" си е култово, гледала съм го поне 3 пъти. :)

3 пъти...хм, аз като се замисля, че някои епизоди на Декстър съм ги гледал поне 20 пъти. Да не говоря за Том и Джери. Знам ги наизуст :)

Е т`ва е много яко много ме кефи като кучето се уплаши и започне да прави няк`ви луди физиономии(ако става въпрос за същото детско де :confused )

Sq kato pro4etoh koi kvo e pisal i si pripomnih za mnogo qki decki.

No kato bqh malak ljubimoto mi beshe Kostenurkite Nindja, napravo ynikalno si beshe za men. Turtles Ninja.

Кефят ме What's with Andy? и Power Rangers!

По първото съм много зарибен онея шегички просто рулират!

А другото го спряха по PolSat и не съм го гледал от години :(

Pig City пак по FoxKids също рулира :)

Tom&Jerry

Nu Pogodi

и Johny Bravo B)

Кефят ме What's with Andy? и Power Rangers!

Анди Ларкин е моят идол!!! :laughing: :punk Велик е!!!

А от Power Rangers най-ме кефят първите, старите рейнджъри - Mighty Morphin. Не че съм гледал всичко от новите де... Тия Ninja Storm не са лоши също. Вече им избарват ефектите.

Брей а аз си мислех че само аз и жената гледаме What's with Andy Wha-Wha-What's with Andy... Аз даже в темата в Others дето питат кой герой искате да бъдете писах батко ви Ларкин. Другият уруд е Мош ама е прекалено тъмен за моя стил... Имате ли си любима серия? Аз май най-много обичам оная дето се прави на умрял или може би там дето си правят рок-група...а може би дето се заключват в даскалото. Абе това е култово... Между другото търсих насам натам но не можах да намеря никъде серийки в нета. Някой да знае нещо друго по въпроса?

Nai-strahotnoto detsko .koeto sum gledala beshe Chip & Deil! Po Disney go davaha zaedno s mnogo drugi gotini detski.Abe izobshto po Disney davaha nai-interesnite,obichani i gledani filmcheta!!!

И все още дават! Събота и неделя, ставаш раничко, пускаш си канал 1 и гледкаш! Дават сега "101 далматинци" и "Супер Балу". Леле "Супер Балу" колко е якооооо, колко ме радвааааа, ако нямаше кой да ме буди щях да си навивам часовтика за са го гледам!!!

Пък за Анди - и аз не съм попадал никога на епизоди. Няма ли някой навитак с тунерче, да му поставим бойна задача да ги РИП-не?

А я да дам малко любопитно инфо - тоз дето озвчава Анди е същия зето озвучава Леотроп от Войната на Зверовете! :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Авточасти Онлайн 24

• Create New...