Jump to content
BulForum.com

Кое е най-якото детско, което сте гледали? :)


FiXeR

Recommended Posts

Ахахаха мислех си, че само аз съм го гледал цялото. От 7 часа до вечерта гледах том и джери :tongue  :wir  :lol:  Дано новите серийки излезнат по-бързо :rolleyes:

Stenli, ti produljavash da me uchudvash.. Az taka i ne uspqh da go hvana ;) no se nadqvam sledvashtia put.... da go vidq :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply

Tom & Jerry За мен е Класика !!! :wub:

Това е единствената анимация която може да ме докара до истеричен кикот(понякога това се случва и на "Ну Погоди") :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами смешни са, ама не ме карат да се смея като идиот. Това става по други начини :)

Иначе винаги ги гледам, като ги засеча по Картуун-а и ми става весело :)

Лошото е, че повечето детски, които са класика вече съм им гледал всички епизоди и не мога да се накефя както би трябвало. Затова почнах да гледам Fox Kids (сега Jetix) :P.

Ама съм зарибен по анимационните :)

Link to comment
Share on other sites

То това беше едно от първите анимационни филмчета които съм гледал...първото мисля че беше "Ну погоди". :D

Всичките епизоди,почти,съм ги гледал(така мисля).Жалко че вече не правят нови.Дано скоро време да има нови серии :D(тея дето сега ги прави Румен Петков)

Link to comment
Share on other sites

ima li zaribeni po Tom & Jerry

az lichno mnogo obicham da gi gledam i za sajalenie veche nqma filmche deto ne sym go gledal no ne mi omrazvat i vseki pyt se smeq otnovo i otnovo

 

Maliii i pita6!Ot kakto se pomnq se razcepvam kato gi gledam.Daje i na 20 godini kato vidq Tom & Jerry i sqdam kato nqkfo lape pred televizora.I mnogo moi poznati sa taka!Ima ne6to mnogo qko v tva film4e!Opredeleno e taka :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Tva e nai-qkoto animacionno film4e spored men!! :) Mnogo go obi4am no mai i az sym gledal si4ki serii i iskam da vidq novi!!Vapreki tova mnogo haresvam da gledam po mnogo pyti razni serii vapreki 4e znam kakvo 6te stane!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Според мен въпросът е риторичен, аз по принцип си имам слабост към анимацията... :D а за Tom and Jerry :love

Наистина има нещо необикновено в това сериалче, невероятно е, особено сериите на Fred Quimby (май така се казваше) са великолепни и за мен са едни от най-красивите анимационни филмчета :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ами,че то няма човек,който да не харесва тези двама симпатяги.....

Link to comment
Share on other sites

Според мен въпросът е риторичен, аз по принцип си имам слабост към анимацията... :D а за Tom and Jerry  :love

Наистина има нещо необикновено в това сериалче, невероятно е, особено сериите на Fred Quimby (май така се казваше) са великолепни и за мен са едни от най-красивите анимационни филмчета :wub:

 

da ti kaja , dokolkoto znam vsi4ki serii na tom i jerry sa na Fred Quimby osven tezi , koito sa napraveni sled kato po4ina B)

Link to comment
Share on other sites

много ми харесват Шрек 1,2 и The Incredibles

Link to comment
Share on other sites

От известно време по Mtv дават едно анимационно филмче, което може да конкурира Sheep In The Big City по олигофрения :)

Не съм го хващал отначало, затова не мога да кажа как се казва. Главните герои са омар, октопод и нещо като гъба за бърсане :) Изродийка :D

Link to comment
Share on other sites

Аз детско не гледам оттавна обаче напоследък като почне Jetix и сядам пред телевизора :)) гледам NasCar racers Spider-man What's with Andy? a и още едно ама не се сещам как се казваше има три шпионки и така се тая яко на рекламата:likin' what they do,and doing what they like мн ме радва

Link to comment
Share on other sites

Totally Spies ги даваха доста отдавна и по BTV. Принципно много мразя подобни лигавщини но тия трите са ги направили готини.

 

Боре говориш за Spongebob Square Pants. Много е идиотско тва. Чак не е редно...в същност редно си е.

Link to comment
Share on other sites

nqkoi da e 4ul ne6to okolo Season 3 na Star Wars : Clone Wars - The Mini Series :confused

На 21 МАРТ, не май.

Започват излъчването на третия сезон един ден преди премиерата на CLONE WARS volume 1 на DVD, а не на ЕПИЗОД ІІІ

Това DVD ще включва първите 2 сезона и специални бонуси.

 

Самият ЕПИЗОД ІІІ излиза на 19 май (в България премиерната дата все още не еофициално обявена, но сигурно ще е същата)

 

А третия сезон на CLONE WARS също трябва да излезе на DVD, но тъй като се носят слухове че това ще е края на сериалчето предположенията са 2 - Ще има и нов анимационен сериал по Star Wars (дай Боже!) или ще ги пуснат като бонус към DVD изданието на ЕПИЗОД ІІІ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

na4i kato malak gledah samo tom i jeri i nu pagadi lud bqh po tqh znaeh gi naizust

 

sega mi haresva qponskata animaciq ama ne seg6nata napravena primerno do predi 1 2 3 godini a onazi ot 1980 1995 nqkade

super qka e sega6nata im animaciq na qponcite ima mnogo takiva tehnologii nerazbrani izmisleni i stava prekaleno slojno

a nai qka qponska animaciq spored men e Princess Mononoke

Link to comment
Share on other sites

Всичко на Studio Ghibli и Hayao Miyazaki автоматично влиза в списъка на любимите ми анимета. Просто гениални филмчета. Ако ти се гледа нещо стойностно, защото виждам че харесваш Mononoke - гледай нещо тяхно. Spirited Away, Laputa Castle in the Sku, Porco Rosso, Nausicaa of the Valley of the WInd...

Link to comment
Share on other sites

pomnq edno vreme kato bqh 2-3 klas davaha kostenurkite nindja i nie kakto sega babite gledat sapunkite taka i nie se zalepqhme s priqteli pred televizora da gledame tova detsko. a sega makar 4e sme po golemi pak namiram vreme da sedna i da gledam Cartoon Network za razpuskane sled tejak den.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...