Jump to content
BulForum.com

Кое е най-якото детско, което сте гледали? :)


FiXeR

Recommended Posts

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply

Не знам дали някой се сеща за Барбароните. Беше ми много любим, даже имах две книжки и постоянно ги четях. Това филмче формира в детското ми съзнание един млад еколог.

Link to comment
Share on other sites

Dragonball i Dragonball Z i Dragonball GT

:)) Трябвя да си радостен ,че има почти всичко на wareza :)

 

Волтрон : защитника на Вселената :) много яко

Супер мега култово :) и му набарах еповете из нета ся ще пробвам да ги тегля ...(btw незнаех че Волтрон имал 2-ри и 3-ти сезон :huh: )

Link to comment
Share on other sites

Ако ще говорим за дебилии има и много по-дебилни неща - EEK!The Cat & The Terrible Thunder Lizards, Mad Jack The Pirate, Earthworm Jim, Sam & Max...

Link to comment
Share on other sites

И ЕЗдачи в Сянка също. Ще ми се да ги имаше да си ги дръпна всичките епизоди и да си ги запиша за колекцията!

Link to comment
Share on other sites

Първите четири епизода си бяха най-готини. АЗ съм ги гледал като отделно филмче още преди да пуснат сериала... Дали няма да се намери из торента или мулето?

Link to comment
Share on other sites

Определено "Цар Лъв". Беше ужасно на моменти, защото Муфаса-таткото на лъвчето- умира, но Дисни са се постарали и са направили нещо недостижимо.

Иначе "Том & Джери", всичките с Доналд Дък... "Roadrunner" също. А декстър е пич.

 

А някога по Канала даваха едно уникално френско детско- с едни извънземни и едното умираше за лазаня, някой помни ли как се казва?

Link to comment
Share on other sites

Свалих малко Eek! The Cat! Ако има заинтересовани мога да кача. Имам първи и втори непълни сезони но ще гледам да ги направи целите.

Link to comment
Share on other sites

Много се кефихме на Мариан първата-даже си играехме на фехтовка с брадчеда!

Костенурките нинджа

Мишел Ваян

Тайнствените златни градове-е това беше баси зарибявката!

Капитан Планета-Огън,Вода,Вятър,Земя,Вятър...Капитан Планета:))!

Алф-ако го пишем за детско

Мечетата с нежни сърца

Чичи скрудж,Чип и дейл

Том и Джери

И разбира се "Ну,погоди!"

Link to comment
Share on other sites

Свалих малко Eek! The Cat! Ако има заинтересовани мога да кача. Имам първи и втори непълни сезони но ще гледам да ги направи целите.

 

 

Ka4vai karvai :D

Ot koga ia 4kam taia debelia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...