Jump to content
BulForum.com

Kolko 4esto pravite sex?


Recommended Posts

Сериозн връзка при сериозна двойка.

Пича е на 24,а девойката - на 21.

И не е задръстен :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
Ами аз какво да направя, че тоя е задръстен? А и също така, възрастта също е фактор. На колко години са? Едно време и ние само сме се гушкали. Но тук става въпрос за сериозна връзка, а не за детски работи...

ама ей такива кат теб се опитват да наложат на всички останали да издигнат секса в култ. кво му е задръстеното на пича бе? а на теб кво ти влиза в работата какъв е и как е избрал да живее живота си?

говори се за възки и секса може да е добра основа за една връзка но не е единственото важно нещо в тях. В математиката има дефиниция за Необходимо и Достатъчно условие. Секса не е нито едно от двете: нито е необходимо условие, нито е достатъчно за една стабилна дълга връзка.

 

по въпроса колко често - колкото искаме! когато поискаме! както поискаме! зависи от партньорката, от обстановката, от сума ти неща. тъпо е да се пънеш насила само за да се докараш до заветните 3 пъти на ден (примерно), за да се доказваш че си Мъш (е точно тази грешка не е случайна) или Жина (и таз грешка не е случайна).

Link to comment
Share on other sites

Това е абсурд. Никой нормален не способен на такова нещо. Тука има нещо друго, което си го спестяваш май.

 

mobo, а какво ще стане, ако твоята приятелка започне да ти отказва, точно когато на теб ти се иска най-много? Ей така, щото не е на кеф в момента.

Link to comment
Share on other sites

Това е абсурд. Никой нормален не способен на такова нещо. Тука има нещо друго, което си го спестяваш май.

 

mobo, а какво ще стане, ако твоята приятелка започне да ти отказва, точно когато на теб ти се иска най-много? Ей така, щото не е на кеф в момента.

ми нищо осбено - просто няма да правим секс.

все ще измисля нещо друго за правене.

Link to comment
Share on other sites

На базата на твоето твърдение,аз мога да кажа,че ти също си ненормален.А когато жена ми е неразположена за секс,най-често си намираме друго занимание.Сексът не е всичко.

По въпроса за годините - виж ми профила,щом си толкова любопитен ;)

Link to comment
Share on other sites

Жената е неразположена 5-8 дена в месеца, а не 2 години... А и като е неразположена не означава, че няма желание, просто има "едно" друго нещо, което пречи повече на мъжа "психически", от колкото на жената.

 

А за какво да съм ненормален, защото изпитвам нуждата от секс ли? Посочи ми един нормален, който няма такава нужда...

Link to comment
Share on other sites

Май доста хора не са наясно кога жената иска секс и как трябва да се накара да иска секс. Ако някой си мислят, че жената се дърви ей така от въздуха и винаги когато и се поиска, трябва да легне по гръб и да си разтвори краката е доста заблуден.

Link to comment
Share on other sites

Жената е неразположена 5-8 дена в месеца

 

Никой не е говорел за менструалния цикъл,но явно на теб ти е кефнало да го разбереш така.Моята в момента е болна и не правим секс,защото и без това и е зле.

А какво ненормално има в това да не изпитваш нужда за секс?

Link to comment
Share on other sites

А били ми казал, на колко години си?

тва ако е за мен - на повече от теб но не с много. и каква връзка има?

 

А за какво да съм ненормален, защото изпитвам нуждата от секс ли? Посочи ми един нормален, който няма такава нужда...

нормално е да имаш нужда, но не е нормално да ти е водеща. това искам да ти кажа аз. не го приемай като обида - това си е моя светоглед и просто го споделям с теб. не си длъжен да го приемаш, както и аз не съм длъжен да изисквам секс от приятелката си на всеки ден или час, щото така било нормално според теб и го намираш за "задръстено". просто когато искаме го правим и не го умуваме, като не го искаме не го правим - не е толкоз трудно за схващане.

 

 

 

 

а и пак отиваме много оффтопик. то па и един топик.

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм казал, че на мен това ми е водещо. А и ти нямаш проблеми със секса и си доволен, ами ако не беше така? Сигурно щяхте да правите нещо друго вместо това, нали? Колко време щеше да издържиш и кажи си честно, ще издържиш ли без секс? А годините имат голяма връзка с това, което се опитвам да кажа и ти сам ще се убедиш по-натам. Не искам да втълпявам на никой, нищо.

Link to comment
Share on other sites

Рънър с теб сме на една възраст.Не виждам колко голямо значение имат за мен годините.Имал съм и проблеми със секса(криво е да не ти става,ама е човешко) и ми се е налагало да измислям какви ли не алтернативи.Важното е си направихме един хубав спор и достигнахме някакъв консенсус по темата...

Да бе,то пък и една тема....

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм казал, че на мен това ми е водещо. А и ти нямаш проблеми със секса и си доволен, ами ако не беше така? Сигурно щяхте да правите нещо друго вместо това, нали? Колко време щеше да издържиш и кажи си честно, ще издържиш ли без секс? А годините имат голяма връзка с това, което се опитвам да кажа и ти сам ще се убедиш по-натам. Не искам да втълпявам на никой, нищо.

ми нямам проблеми щото не си ги слагам на сърце. за издържането - издържлви съм си - освен първоначалните 17 години после съм имал и период с над 3 и не ми е било проблем.

и пак не виждам връзката с годините. просто съм имал малко повече време за натрупване на опит от теб. въпроса е че имаме различни цели, а аз се засегнах че наричаш "примера" на AGAERVEN "задръстен". не е хубаво да се ползват силни определения.

 

спирам да пиша че само дигаме рейтинга на тъпия топик. ако имаш още нещо за казване - ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Не смятам, че имаш повече опит от мен, но и няма как да знаеш, нали? ;)

Ще споделя, че имах връзка с едно момиче 3 години и се разпадна според мен, точнио заради това. Просто нямах нейното "женалние" за секс (ако мога така да го нарека) и един ден ми съобщи, че е спала с друг, което доведе до края на връзката.

 

А ти как би определил примера на Agarvaen?

 

И не смятам, че темата требва да се премести на ПМ, защото това е важно нещо, което трябва да се обсъжда. Едно време изобщо не се говореше за тези неща.

 

Но много искам някой с голям жизнен опит, да се включи и да изкаже мнението си по въпроса.

 

xiT, някакъв проблем ли имаш? Ако няма, какво да казваш по топика, защо не си мълчиш?

Link to comment
Share on other sites

Не смятам, че имаш повече опит от мен, но и няма как да знаеш, нали? ;)

Ще споделя, че имах връзка с едно момиче 3 години и се разпадна според мен, точнио заради това. Просто нямах нейното "женалние" за секс (ако мога така да го нарека) и един ден ми съобщи, че е спала с друг, което доведе до края на връзката.

 

А ти как би определил примера на Agarvaen?

 

И не смятам, че темата требва да се премести на ПМ, защото това е важно нещо, което трябва да се обсъжда. Едно време изобщо не се говореше за тези неща.

 

Но много искам някой с голям жизнен опит, да се включи и да изкаже мнението си по въпроса.

 

xiT, някакъв проблем ли имаш? Ако няма, какво да казваш по топика, защо не си мълчиш?

абе наистина не исках да пиша тук.

ако искаш да отоврим отделен топик "задрътсен ли е човек който не прави секс повече от година".

житейски опит - за сексуален не съм говорил, а и не искам. и жеитейския не е кой знае колко по-голям. именно се опитах да смаля разликите между нас

казах ти явно имаме различни цели в живота.

и на мен ми се е случвало да попадам на по-активни жени. и при мен връзка е завършвала с изневяра от "партньорката" ми. ако си я обичал си щял да й простиш, но явно връзката ви се е изчерпала. с моя случай сме "приятели" и се виждаме.

примера на agaerven не бих го определил като "задръстен", а като всеотдаен, целеустремен човек, ценящ избраната от сърцето си. явно иска да е с нея и Е с нея а липсата на секс е само маловажно обстоятелство. когато са готови те ще си решат. не се знае например дали няма религиозни пречки при тях.

Link to comment
Share on other sites

Ми зависи от мноо работи.....и всъщтност за мене няма голямо значение.....абе когато ни е кеф и на двамата :P

Link to comment
Share on other sites

мобо, ти би ли простил изневяра?

axamm - веднъж. на втория или третия (според човека и колко съм хлътнал аз) - вън от чадъра. правил съм го, но пак не са се оправяли нещата.

що питаш всъщност?

Link to comment
Share on other sites

3-4 пъти в седмицата...

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, вие друга работа нямате ли си?!  ;)

По моя преценка е по-важно с кой си, а не колко често го правиш...

абе няма значение колко пъти нито с кого (като съм почнал така то няма значение и с какво <- хах шегичка :woot ) важното е да е приятно изживяването :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...