Jump to content
BulForum.com

вицове, забавни историйки, лафове


Recommended Posts

kak moje da se usmihnesh i namignesh na ciganin,ednovremenno?

- prez optikata na sniper.

------------

kolko vreme e nujno na edna ciganka da se izsere?

- 9 meseca....

--------

kva e razlikata mejdu mangala i kofa s laina?

- kofata.... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kak moje da se usmihnesh i namignesh na ciganin,ednovremenno?

- prez optikata na sniper.

------------

kolko vreme e nujno na edna ciganka da se izsere?

- 9 meseca....

--------

kva e razlikata mejdu mangala i kofa s laina?

- kofata.... ;)

ти да не си расист,та пускаш такива вицове?постави се тяхно място, да четеш гадни вицове за расата си. :angry:

Edited by evi^^
Link to comment
Share on other sites

ти да не си расист,та пускаш такива вицове?постави се тяхно място, да четеш гадни вицове за расата си.  :angry:

Napylno sym syglasen,tova veche e malko prekaleno.

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites

Подобен:

Отива един негър на лекар.Докторът го гледа,гледа и му казва:Събличай се чисто гол!

Негърът се съблича.Докторът му казва:А,сега застани на 4 крака и иди там в ъгъла!

Отива негъра.Лекарят пак:Застани пак на 4 крака и иди до вратата!

И така го разкарва още стотина пъти.

Накрая казва:Айде обличай се!И негърът пита:Кво ми е докторе?И докторът:Нищо ти няма.Просто ще си купувам абаносова масичка и исках да видя къде ще стой най-добре.

mi pro4etoh tova i nqmahte problem s nego..plus tva vica si e vic, trqbva da se smeete ne da mi se praite tuka na golemite zashtitnici na 4oveshkite prava ili kvoto tam...q malko po-veselo..basi da ne pusnesh edin malko po-taka vic..mi kvo li shte kajete ako postna neshto ot lubimia si 4eren humor?! :wacko: :angry: :angry: :angry:

i ne, NE sum rasist

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

mi pro4etoh tova i nqmahte problem s nego..plus tva vica si e vic, trqbva da se smeete ne da mi se praite tuka na golemite zashtitnici na 4oveshkite prava ili kvoto tam...q malko po-veselo..basi da ne pusnesh edin malko po-taka vic..mi kvo li shte kajete ako postna neshto ot lubimia si 4eren humor?! :wacko:  :angry:  :angry:  :angry:

i ne, NE sum rasist

с това нямахме пробле,защото беше един виц,а ти написа няколко и много обидни според мен за ромите,не се правя на защитник на човешките права,но е прекалено,и не мога да гледам по-весело на тези вицове,представи си ,че ти си ром и четеш тези вицове,как ще се почувстваш?смешно ли ще ти е?

Link to comment
Share on other sites

posleden offtopic ot men:

da! razkazvali sa mi vicove za belite i sum se spukval ot smqh!kakto sum se spukval i kogato sami raspravqli za germanci,meksikanci,julti,4erveni- sqkvi...

Link to comment
Share on other sites

Мъж влиза в цветарски магазин и вижда на стената окачен плакат с надпис: "Каквото искате да кажете на приятелката си, кажете го чрез цветя!" и се обръща към продавачката.

- Бихте ли ми дали нещо, което да казва "Скъпа, извинявай, ама спах с майка ти"?

Link to comment
Share on other sites

Varvi si edin myj i vliza v xranitelen magazin.

-Dve kutii sirene molq-obry6ta se toi kym prodava4kata.

Jenata mu dava dvete kutii 4oveka si pla6ta i si izliza vesel vesel...

Prodava4kata v pyrviq moment se za4udila takava za6to toq 4ove4ec izvednyj se razveselil i re6ila da go proslediii...

Trygnal toi napred ,prodava4kata sled nego...

Varvql si 4oveka dosta vreme i stignal do edna dupka v asfalta.

Ot4upil edno golqaaamo par4e sirene i go metnal v dupkata.

Ot dupkata izvednyj se 4ulo mnogo qko mlqskane i dovolno urigvane...!!!

Ot4upil 4ove4eca vtoro par4e i pak go metnal v dupkata.

Sy6toto mlqskane i urigvane...

Prodava4kata ne izdarjala i se priblijila kym 4oveka.

-Izvinqvaite ama ot odeve vi gledam 4e xvyrlqte sirene v taq dupka i otvytre vse se 4uva nqkvo mlqskane...Kakvo ima vytre ?

4oveka s super dovolna fizionomiq se obry6ta kym neq i i kazva:

-Ae neznam ama vij kvo xubavo qde sirene...

 

:D :woot :punk :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ето нещо и от мен,

 

Петър Стоянов, Путин и Джордж Буш се разбили със самолет в джунглата и там ги заловили канибалите.Решили да ги ядат, но искали да им дадат малък шанс да се спасят и им казали да влезнат в една пещера пълна с женски комари и само един мъжки, като им казали че който успее да изкара мъжкия комар ще го освободят.

 

Влезнал Путин, зел един комар и го дал на канибала и след 30 мин оглеждане канибала казал, че комара е женски и изяли турчина.

 

Влиза Буш и подобно на Путин имал същата съдба.

 

Влязъл Петър Стоянов и дал един комар на канибала и след 2 часа оглеждане се оказало, че комара е мъжки.

 

Канибалите много учудени го попитали как е испял да намери мъжкия комар, а Стоянов им казал :

---- Еми аз влизам вътре и викам : Аз съм Петър Стоянов президент на Република България и един комар се обади и ми каза "Мен к'во ме боли кура" (Извинявам се за израза :) )

 

Тъй като вица е малко стар е от времето, когато президент беше Петър Стоянов

 

 

А ето и още един :

Дяволът тръгнал да унищожава държавите със причини за това

 

В Америка има много престъпнос и дръпнал един лост и Америка изчезнала

 

В Турция се произвеждат много цигари и със въпросният лост унищожил и Турция

 

В България пък се произвеждат много ментета и дръпнал въпросният лост, но нищо не станало, дръпнал го втори-трети път и пак нищо, погледнал лоста отдолу и на него пишело MADE IN BULGARIA.

Link to comment
Share on other sites

V edin bylgarski zavod rabotil edin 4ista4 koito vsi4ki go znaeli kat Bai Ivan.

Edin den go vika 6efa mu i mu vika:

-Bai Ivane utre 6e idva na pose6tenie Pyrvanov, prezidenta be. Ta iskam si4ko da e lysnato po4isteno, petynce da nqma.

-Gotovo be 6efe.

Idva na drugiq den prezidenta s 10-ina policeiski koli spira limuzinata mu pred zavoda ,podava se Pyrvanov ot vytre i kazal:

-Oooo Bai Ivane ko staa we 4ovek ,otdavna ne sme se vijdali ela da se vidim...

6efa na zavoda tu6... :D

Minalo se izvestno vreme i pak viknal Bai Ivan:

-Bai Ivane utre 6e idva George Bush na oficialno pose6tenie, mnogo e vajno postarai se si4ko da ly6ti i da blesti...

-Gotovo be 6efe... ;)

Idva George Bush na drugiq den, spirat 30-ina luksozni djipove ,izsipvat se FBR-ta, CRU-ta ,snaiperisti po pokrivite ,podava se Bush ot vratata i :

-Ooooo my man what's up.Kvo stava we Bai Ivane kak si be 4ovek mini mi na gosti nqkoi den v Beliq Dom da se vidim zabravixme se nie s teb...

6efa na zavoda o6te malko udar 6tql da polu4i... :woot

Na drugiq den povi6il Bai Ivan v po visoka dlyjnost 6toto qvno imal "tuk-tame" vryzki...

Sled 2-3 meseca na 6efa na zavoda mu se otvorila rabota kym Vatikana i re6il da vzeme i Bai Ivan s nego...

Oti6li te v Vatikana ,a sy6tiq den papata iznasql nqkvi propovedi i peel molebeni na plo6tada "Sveti Petyr"...

Izlezli na6te xora na plo6tada i se 4ul glas:

-Ooooo Bai Ivane kak si 4edo bojie ela da se vidim ,da popeem zaedno...

Ka4il se Bai Ivan pri papata i vzeli da peqt. I kakto si peel Bai Ivan vidql kak dolu na plo6tada 6efa mu padnal na zemqta...

Izti4al Bai Ivan pri 6efa si svestil go i go popital dali e dobre.6efa mu kazal:

-Ae Bai Ivane 4e poznava6 na6iq prezident dobre, 4e poznava6 i Amerikanskiq prezident aide kak da e, ama ne izdarjax na vaprosa na edin qponski jurnalist koito me popita koi bil toq deto peel s Bai Ivan... :) ;) :P :D :lol: :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

posleden offtopic ot men:

da! razkazvali sa mi vicove za belite i sum se spukval ot smqh!kakto sum se spukval i kogato sami raspravqli za germanci,meksikanci,julti,4erveni- sqkvi...

не е последен пък от мен.не е същото ,защото ромите и негрите са много по-неоправдани,отколкото ние,така че при тях е по-тежко и не могат да си правят шеги с расата си,както ние.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Умира софиянец...Отива в рая и пита Бог:

-Как така всички важни хора са от Пловдив бе?! И Стоичков и Костов и Петър Стоянов... всичките от Пловдив!

-Незнам, майна...

Link to comment
Share on other sites

Звани се пожарната и детско глас4е казва:

-Ало поварната ли е ?

-Да пойарната е. Какаф е проблема ?

-Ми асансиора се развали и ватре са 4и4о Гошо от 5 етаж и леля Пенка от 3 етаж.

-И?

-Ми по стенанията на леля Пенка разбирам 4е е много зле!! :love

 

 

Телефона звани:

-Петио даи ми маикати.

-Ми няма я.

-Даи ми тогава бащати!

-Ми и него го няма.

-А ми каде са ве Петио?

-Ми незнам ама като се огледам виждам 4е и лепилцето ми го няма !!!!

 

 

(erased) Вж. точки 1.–3. от правилата.

Link to comment
Share on other sites

Ti4at si tri konq - ba6ta, maika i dete

Ti4at si i tagadykat

Tagadyk-tagadyk

po edno vreme pred tqh iznikva propast

ba6tata kon vijda propastta i spira malko predi neq

maikata kon i tq vijda propastta i spira na kosym ot neq

deteto kon, sire4 kon4eto, sy6to vijda propastta, ama prekaleno kysno

i buf dolu

maikata kon se razrevava i si kazva "deteto mi umrq, az za kakvo da

jiveq?"

i se hvyrlq

ba6tata kon se po4esva zad uhoto

kazva si "dobre de, deteto umrq, jenata i tq, az za kvo da jiveq?"

i toi buf dolu

v tova vreme nqkoi otdolu se provikva qdosano "Abe koi idiot me zamerq s kone?"

Link to comment
Share on other sites

с това нямахме пробле,защото беше един виц,а ти написа няколко и много обидни според мен за ромите,не се правя на защитник на човешките права,но е прекалено,и не мога да гледам по-весело на тези вицове,представи си ,че ти си ром и четеш тези вицове,как ще се почувстваш?смешно ли ще ти е?

 

 

в очакване сме на циганин да чете форума ;)

 

иначе - няма 6-5 не случайно се измислят вицове за различните народности... няма толкова случайно нещо тоя път ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

foruma buka s cigani ;) kakto i da e...tva neznam dali e vic ama pak e qko..otnasq se samo za shofiori :P..

eto za kvo staa duma- kato si karash po nqkoe okolovrustno ili magistrala sreshtash nqkaf tip i se izravnqvash s nego i po4vhash da kreshtish "OTBII!!OTBII!!!" i kogato(ako) onia otbie v strani..si produljavash putq :)...neka pi4a si posedi malko i premisli za kvo stava duma ;)..puk i ne bihte iskali da si imate nishto obshto s idiot kato nego nali :) ?

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

zn4i vyrvi si edin piqn po ulicata i po4va da tropa i da vika po uli4nata lampa:

-otvori mi maaaa,otvori mi maaaa

minava edin policai i kato go vijda se priblijava i mu vika:

-66666 ko prai6 tuka we,q mi dyhni

sled kato mu dyhnal piqniq i policaq zel da tropa po lampata i da vika,a piqniq kazal na policaq:

-ae da si hodim glei 4e jinata ne e v ky6ti

a policaq otvyrnal:

-kak 6te q nqma we negleda6 li 4e sveti gore

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...