Jump to content
BulForum.com

Booooooom


Infected

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

ехооо ко сте напраили вия бре 7 странициии :P

и аз ги чух първото малко ме уплаши щот прозорците за малко да се чупят после спрях да им обръщам внимание ми да си гърмят кво

със сигурност това не са самолети!

вече е 17:00 мился да спират и да си ходят тия нещасници че ми писна

Link to comment
Share on other sites

ми аз не ги знам къде са...трябва ни някой,който ги знае...:)

 

И аз не знам. :confused

Ако тва с локалните земетресения е вярно, ще чакаме докато пластовете се разместят така, че сме близо до тях и да идем пеша :bgrin: :tongue :punk

Link to comment
Share on other sites

ехооо ко сте напраили вия бре 7 странициии :P

и аз ги чух първото малко ме уплаши щот прозорците за малко да се чупят после спрях да им обръщам внимание ми да си гърмят кво

със сигурност това не са самолети!

вече е 17:00 мился да спират и да си ходят тия нещасници че ми писна

 

 

не се надявай...преди седмици в 2-3-4 часа сутринта гърмяха!!!

 

И аз не знам. :confused

Ако тва с локалните земетресения е вярно, ще чакаме докато пластовете се разместят така, че сме близо до тях и да идем пеша :bgrin:  :tongue  :punk

 

Добра идея!!! :P

 

 

 

btw,честит рожден ден на danzel_ !!!

Link to comment
Share on other sites

То трябва да си супер малоумен за да твърдиш, че тези гърмежи са от кариерите. Ама ви е простено. Те и без това в авиацията дълги години нямаха пари за такива полети :P

Link to comment
Share on other sites

То трябва да си супер малоумен за да твърдиш, че тези гърмежи са от кариерите. Ама ви е простено. Те и без това в авиацията дълги години нямаха пари за такива полети :P

Около Пловдив няма авиополигон толкова наблизо .

Има едно стрелбище на с.Червен едно време там гърмяхме с танкове но танковия полк за който ви говоря отдавна премина в историята .

Взривовете са от кариерите не само се чуват но и могат да се видят при ясно време от квартал южен или от асеновградско шосе ( аз съм ги виждал от близо ).... така че приятелю кой сега е супер малоумния а ??????

Link to comment
Share on other sites

То трябва да си супер малоумен за да твърдиш, че тези гърмежи са от кариерите. Ама ви е простено. Те и без това в авиацията дълги години нямаха пари за такива полети :P

земи се скрии ве маина.кжи полети .замисли се няма да минат покраи пловдив ами през центъра,коматево и захарна фабрика за да ги чуят.човека се е обадил и са му казали че е от кариерата.между другото дядо ми е полковник и сам бил кат преминават звуковата бариера и се чува кратко бум,не тътен

ai peace

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не ми се четат 7 страници за да видя дали някои е написал истината, но така като ви гледам какви си ги говорите в последните 2 явно още сте в заблуда :) Гръмовете са от специални бомби, които се изтрелват в облаците. Незнам какъв е точно механизма на действието им, но знам че ги използват против градушки и подобни стихии. С една дума разпръскват облаците.

Ако някои вече го е писал това sorry че се повтарям :) Обаче ако никой не го в писал..жалко че сте изписали 7 страници в надлъгване :excl:

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не ми се четат 7 страници за да видя дали някои е написал истината, но така като ви гледам какви си ги говорите в последните 2 явно още сте в заблуда :) Гръмовете са от специални бомби, които се изтрелват в облаците. Незнам какъв е точно механизма на действието им, но знам че ги използват против градушки и подобни стихии. С една дума разпръскват облаците.

Ако някои вече го е писал това sorry че се повтарям :) Обаче ако никой не го в писал..жалко че сте изписали 7 страници в надлъгване :excl:

ooo добре kotapach гражданска защита лъжат. ти си прав.кат не ти се чете не пиши неподготвен

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не ми се четат 7 страници за да видя дали някои е написал истината, но така като ви гледам какви си ги говорите в последните 2 явно още сте в заблуда :) Гръмовете са от специални бомби, които се изтрелват в облаците. Незнам какъв е точно механизма на действието им, но знам че ги използват против градушки и подобни стихии. С една дума разпръскват облаците.

Ако някои вече го е писал това sorry че се повтарям :) Обаче ако никой не го в писал..жалко че сте изписали 7 страници в надлъгване :excl:

 

какви облци какви 5 лева днес беше супер ясен и слънчев есенен ден , а за механизъма за който говориш ако много искаш мога да ти го обясня но повярвай ми не е това .

Link to comment
Share on other sites

Sep 30 2004, 10:45 AM[/b]]

Чухте ли преди малко БУУМ-а ;)

 

 

Sep 30 2004, 19:41 PM[/b]]

какви облци какви 5 лева  днес беше супер ясен и слънчев есенен ден , а за механизъма за който говориш  ако много искаш мога да  ти го обясня  но повярвай ми не е това  .

 

offtopic: 9 chasa...137 posta...WoW

nali sme jivi zdravi kvo drugo e vajno?! :)

Link to comment
Share on other sites

Само едно не ми се вързва, ако е от кариерите то тия хора преди 2 седмици в 3 часа през нощта ли са бачкали уе :blink: .Пък инякой от взривовете са доста начесто.Пък и баща ми е военен и преди две седмици каза че са имали нощни учения.

Link to comment
Share on other sites

Само едно не ми се вързва, ако е от кариерите то тия хора преди 2 седмици в 3 часа през нощта ли са бачкали уе :blink: .Пък инякой от взривовете са доста начесто.Пък и баща ми е военен и преди две седмици каза че са имали нощни учения.

 

to ne e zadyljitelno i togava da sa troshali kamyni,

moje da e bilo ot drugo.

Link to comment
Share on other sites

Имаше един много силен бум който разтресе джамовете в даскало!Помислих че ще се счупят!Кво правят тея хора!Викам си аре Осама идва сигурно са бутнали панаира! :P

Link to comment
Share on other sites

Верно е кариерата - трошали са камъни със самолети. :) :) :)

 

Вие с скрийте и питайте татковците си, навремето, когато летяха - какво се чуваше. И не е необходимо да има полигон, че да гърмят. Необходимо е летище, на което да кацат

Link to comment
Share on other sites

Аз да ви успокоя това не е от кариери или такива.Просто се е приватизирал Ален Мак и новия собственик е решил да го издигне наново.Ще останат само долните плочи и пода и всичко останало ще бъде издигнато наново.Така че спете спокоино

Link to comment
Share on other sites

Верно е кариерата - трошали са камъни със самолети. :) :) :)

 

Вие с скрийте и питайте татковците си, навремето, когато летяха - какво се чуваше. И не е необходимо да има полигон, че да гърмят. Необходимо е летище, на което да кацат

 

абе ти кой набор, си бас хващам че не си ходил в казармата освен това тия глупости дето ги дрънкаш за самолетите,че се чува гръм когато минават звуковата бариера е вярно но винаги се чува и шума на прелитащ реактивен самолет и дори и самолета се вижда макар винаги да е малко преди звука всеки които твърди нещо обратно на това е пълен невежа и през живота си е виждал самолет само по телевизията .

PS Aз съм израснал в близост до най-големия авио полигон в южна България.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...