Jump to content
BulForum.com

Booooooom


Infected

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

chistacha, има разни хватки за работа без взривяване, вкарват в пробитите с перфоратор дупки не заряди,а някаква паста, която при засъхване се разширява и пропуква скалата, но това се прави само в градски условия , защото било адски скъпо. До колкото знам така се работи по Марково тепе в момента.

Link to comment
Share on other sites

Нака, виж предната страница от топика, един добър човечец им остави адреса на страницата в Нета и там го прочетох.

Link to comment
Share on other sites

Баща ми е военен и ми каза че това са самолети има нещо като учение в момента ... и при преминаване на звуковата граница се получава такава ударна вълна

Link to comment
Share on other sites

chistacha, има разни хватки за работа без взривяване, вкарват в пробитите с перфоратор дупки не заряди,а някаква паста, която  при засъхване се разширява и пропуква скалата, но това се прави само в градски условия , защото било адски скъпо. До колкото знам така се работи по Марково тепе в момента.

 

Да бре знам. Но понякога се налага да се ползват и такива работи. Ама тея вече прекалиха :angry:

Link to comment
Share on other sites

http://www.cp.government.bg/about.php?a=42

 

Ей това е адресът. Само ако звъните, си казвайте името, че мене ме нахока някакъв чичко, явно пенсиониран военен. Пък като си го казах, омекна и взе даже майтапи да пуска :D

Link to comment
Share on other sites

Да бре знам. Но понякога се налага да се ползват и такива работи. Ама тея вече прекалиха  :angry:

 

Бе то не е нормално между другото... Щото тия кариери бачкат от десетилетия, а такива гърмежи се чуват от скоро . Може да имат някакъв нов сапьор-максималист , знаеш ли ги :D

Link to comment
Share on other sites

Може да имат някакъв нов сапьор-максималист , знаеш ли ги  :D

 

 

 

Тогава - ЯКО :punk :punk :punk

Ако е верно - свиквайте щото секи ден ще е така :woot

Link to comment
Share on other sites

Докато не допусне втора грешка (не че му го пожелавам.)

Нали знаете, сапьорът греши само два пъти през живота си ...

Link to comment
Share on other sites

Междо другото аз съм близо до панаира и тука е тъпканак с коли. И кат гръмне онзи мити сапьор и сички аларми пищят :evil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...