Jump to content
BulForum.com

какво ще направите ако ви ..........


tantramantra

Recommended Posts

1:Пиватизация на някоя швейцарска банка

2:Строеж на най-голямият завод за сапуни "worldsoap" или нещо такова

3:Събиране на всички цигани и араби<начело с осама бин ладен и такива други хахори> с цел изготвянето на голямо количество суровина за завода

ще се освободи много място :woot но пък идеята е чудесна :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

Ами ще разпоредя Сибир да стане държава за циганите и сичката черна напаст (араби,евреи и т.н без негрите) там да си живеят в концлагери под строг режим :) 2-ро ще си напълня джобченцето с кинти и от тама нататък ще измисля какво да правя.

Бтв за 24 нищо неможе да стане.

Link to comment
Share on other sites

ами ще разпоредя Сибири да стане държава за циганите и сичката черна напаст (араби,евреи и т.н без негрите) там да си живеят в концлагери под строг режим :) 2-ро ще си напълня джобченцето с кинти и от тама нататък ще измисля какво да правя.

Бтв за 24 нищо неможе да стане.

нищо но достатъчно :punk

Link to comment
Share on other sites

24 4аса са прекалено малко време...но за този период бих премахнала наркотиците...глада...страданието и оръжията!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ами 6те си приватизирам една компанийка дето произвежда така известното Blue Label и оттам нататък "каквото сабя покаже и 4естта майко йуна6ка"... :D

Link to comment
Share on other sites

Като начало ще изготвя дългосрочен бизнес план с краткосрочно изпълнение (24 часа). Всички акции на Microsoft - на мое име, всички пари на Султана на Брумей - също. После ще подпукам акциите на Coka Cola. Стига да съм жив и здрав (което е най-важното за един човек) т'ва ми стига. Относно промяната на света към по-добро - като забогатея ще имам повече време да се занимавам с това.

мммммммм....... взе ми идеята да му се не види....!!!!

Link to comment
Share on other sites

- Ще се опитам да възстановя мира между самите държави, но не ми се вярва, че това ще реши проблема... 

- ako moje6e bih izkorenil omrazata,licemerieto,egoizma,PARITE i bih dal na vseki 6tastieto ot koeto ima nujda

- за този период бих премахнала наркотиците...глада...страданието и оръжията!

 

Все едно че гледам Мис Свят.......

 

...... бих направил:

 

- Да забраня на Къци да се появява по каквато и да е причниа на телевизияония екран

- Да вдинга Д+ 584857395739 пъти :)

- Да забраня на Кристина, Бритни и другите там "фусти" да пеят.

- Да намаля драстично броят на чалга-заведенията (да има малко за фолк-терминаторите да не плачат)

- и още много неща..............

 

Гласувайте за мен на 104332 без увеличение на тарифата, и може да спечелите Трабантчето ми. Гласувайте неограничено!!!!

Link to comment
Share on other sites

Еех, добре си помечтахме.Някои замисли ли се какво ще направи в следващите 24ч без власт? :beerchug :beer: честити Зарезан на всички.

Link to comment
Share on other sites

Щях да направя варез.ру да е с най-голямо ФТП и който каже нещо лошо или спами щях да го наказвам с директен бан и замръзяване на всички банкови преводи и заплатата му за 3 месеца, за да разбере че повече така не трябва :D

Link to comment
Share on other sites

Ми ще си напълня гаредероба с дрехи на Prada и Levi's :>

Link to comment
Share on other sites

:ghost Ако само за 24 часа управлявам ще се нагъча с около 1000 000 00$ ,ще освободя всички,които познавам от затвора(wink-wink) и с тези пари в България всичко е възможно => вече имам план за управление и разцвет на БГ
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...