Jump to content
BulForum.com

Кога сте имали за пръв път гадже?


MuFFi

Recommended Posts

Кой са прави бе ти мене с момиче виждал ли си ме, те ша ме видят какъв съм тих скромен и необщителен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply
какъв съм тих скромен и необщителен.

 

Я,ама и ти като мене. :lol:

Честно да си кажа вярвам на Карамана ;)

Него поне съм го виждал,а тебе - тц.

Link to comment
Share on other sites

Ако ще се обиждаме изчакай до 13-ти и няма да оставя котето с пушката.

Link to comment
Share on other sites

Ако ще спамим - покажи се на прозореца ;)

 

П.С. не ме плаши с пушка,да не те заплаша с граната ;)

 

 

Абетва не е чат

 

Ше се сетиш ;)

Link to comment
Share on other sites

Мого е бахър на прозореца. Идвам с БТРа от ТУ.

 

Абе тва не е чат :P

Link to comment
Share on other sites

Ne go slushaite Aquila, samo se pravi tuka nedostapen pred momite.

Де са тия моми, дайте ги насам, че и аз да се похваля на стари години с първо гадже. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

аз бех мноо назад с материяла на 16 пропуших почнах да пия и то неможе цигари и алкохол без жени и така и мадами а у наляво на дясно краткотрайни връзки с Girls докато преди почти 9месеца не се влюбих ама яко в едно момиченце с което вече почти 9месеца сме си даджета (малии начи като се замисля още не се познавахме много и я захапах за цицата ) :love та така и още си се обичаме мноо :wub:

луда ралта :P

Link to comment
Share on other sites

2 пъти в живота си съм се влюбвала...Първият път в 9-ти калс,но тогава не исках да го призная...не знам защо,може би ме беше страх, че ще стане твърде сериозно, а все пак бях само на 15-16 :rolleyes:

Иначе и аз си имах един Обрейко в детската градина и много ме мразеха заради него :D :punk

Link to comment
Share on other sites

2 пъти в живота си съм се влюбвала...Първият път в 9-ти калс,но тогава не исках да го призная...не знам защо,може би ме беше страх, че ще стане твърде сериозно, а все пак бях само на 15-16 :rolleyes:

Иначе и аз си имах един Обрейко в детската градина и много ме мразеха заради него :D  :punk

 

 

Не,че нещо,ама човек не се ли влюбва само веднъж в тоя измислен живот? :blink: :confused :woot :D

 

 

П.П-Наздраве B)

Link to comment
Share on other sites

Определено не.

А моето първо гадже беше в яслите!!!Подари ми гъсеница и ме цунка по бузата!Еххх!!!Защо и след това любовта не е толкова чиста, а е изпълнена с изневери и...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...