Jump to content
BulForum.com

Кога сте имали за пръв път гадже?


MuFFi

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Хмммммммммм....на 14 или 15 .....Не помня вече...Ама помня обяснението :Мноо ме кефиш като се возиш на талигата!(бясно селооооооооооо ) :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

По това време изкарвах стадо едър рогат добитък из Родопите, със бодра псувня на уста(лятото)....Ква друга реплика в тая пасторално-анималистична обстановка? :confused

 

Или е трябвало да кажа:"Оооо,пъци,искам да ти стискам виметата!" :lol: :lol:

 

Забележка:"Пъци" е галено за козичка :wub:

 

Тоя пост да не се взема много под внимание,днес съм след изпит и не съм много в кондиция.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами и мойта работа е стандартна. В детската градина с моя приятел Андон се карахме и се биехме за единственото момиче с червена коса и лунички по лицето.После в 4 клас със Стефка бяхме много сериозни и колкото и да е било в детските години аз доста си бях паднал по нея . И когато тя хареса Стоянчо доста си ме болеше де,но сега си спомням и ми е много готино.

Искам да кажа нещо по повод "гадже". Според мен това е дума,която е измислена с някаква цел и ако на съвременните младежи не им харесва,да си измислят нова. Тук е уместно да кажа,че в 4-5 клас с приятелите ми си мислехме,че като правиш секс с едно момиче на неч й е гадно и а това бяхме решили да не правим секс с гаджетата си!!! :wir

Link to comment
Share on other sites

пасторално-анималистична обстановка? :confused

голям термин е т'ва! кажи ся к'во учиш и после к'во значи т'ва

 

Уча българска филология :)

А "пасторално-анималистична обстановка" казано на прост език значи:"кръчма,ракия,крави,кози,овце и мноо прах" :) а,изпуснах и малко пейзажи тук-там :0

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 години...

Link to comment
Share on other sites

Ми на мен първото ми гадже, с което ходих беше в 6-ти клас и тя ми предложи. Май и т`ва ми беше най-дългата връзка (2 месеца някаде). :blink:

Всичките останали връзки са били краткотрайни . :(

Link to comment
Share on other sites

...ти си само-о-о-о  8-ми кла-а-а-асс :woot

а новобранеца май съм ааааз! :)

и на мен ми се е случвало "айде да ходим" а отговоре беше "дйека ша върим уе?" последва бурен смях и прегръдка...

Link to comment
Share on other sites

Аз за първи път в 8-ми клас. Нищо не съм предлагал просто така се случи! Следващите пъти вече или аз съм предлагал, или на мен са ми предлагали.

Link to comment
Share on other sites

Ами да видим...

Първото ми гадже трябва да е било в детската градина.Аз лично не си спомням но нашите ми разказват че съм я ухапал задето не ми дала да я целуна ;)

А първата сериозна връзка беше в 7 клас но кой да си спомня подробности вече...

Link to comment
Share on other sites

В детската градина беше СУПЕР (искам пак :)), след това по-сериозно в 5-ти или 6-ти и най-сериозно в 10-ти, ама за малко, но беше достатъчно да разбера някои важни неща(че сам си ми е добре) :) и сега съм сам, но и сам война си е войн и си ми е много гот.

Link to comment
Share on other sites

Много пъти съм се пробвал с променлив успех. Честно казано за единствен успех и единствена жена която смятам че мога да нарека с обидното но все пак някакво име "гадже" е Яна. Това ще рече че сме заедно откакто съм на 17 години. Айде смейте ми се. Само да ви кажа че съм брачен консултант и разбирач по въпросите на любовта... Не знам защо хората толкова ми вярват че разбирам след като първата ми нормална връзка е на 17 години и след като ми е единствена...

 

Ами може би именно за това ти вярват и святат, че разбипаш, защото точно задържането на един определен човек е най-големия проблем при повечето двойки.

Аз съм аналогичен на твоя случай с изключение на възрастта - 6/7 клас

Link to comment
Share on other sites

..

Първото ми гадже трябва да е било в детската градина.Аз лично не си спомням но нашите ми разказват че съм я ухапал задето не ми дала да я целуна ;)

 

амии,и мен ме ухапа едно момче в детската градина поради тази причина(как болеше само) :cry а иначе съм имала гадже в детската градина и 3-4 клас,сега нямам

Link to comment
Share on other sites

На 16.Тогава се случиха много и все важни за мен неща.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...