Jump to content
BulForum.com

Кога сте имали за пръв път гадже?


MuFFi

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Ами мисля че бях в 4 клас.

Тя се казваше Анни и ходихме в продължение на 3-4 дни :punk

А щях да забравя - няколко пъти съм я селувал (по бузата) :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Абе ако говорим за секс - 9 клас ,но за СЕРИОЗНА връзка мога да говоря чак след казармата, всичко преди това смятам ,че са били хлапашки истории :wub: :devil :bgrin: :P

Link to comment
Share on other sites

Ami ne moga da si spomnq kolko godi6na sam bila ili koi klas :D no si spomnqm 4e parvoto mi gadje be6e nai-ujasnoto ne6to togava za men :angry: za6toto me bqha nakarali taka da stane :blink: Dnes kato pogledna nazad nemoga da si obqsnq za6to sam se saobrazila s mnenieto na vsi4ki ostanali a ne s moito :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ами беше във трети четвърти клас беше ме харесало едно момиче поради незнайни от мен прични :wub: ,а пък аз се правех на голямата работа и постоянно се заяждах :evil абе детска му работа, сега съм свободен като Aquila в небесата.

Link to comment
Share on other sites

а иначе съм имала гадже в детската градина

 

Ех тази детска градина... Като се сетя майкоооо какъв смях само... Аз около 1 лв висок.И носех рози от една градина на едно момиче.Мисля, че се казваше Аля.Сега е в Германия, ако не се лъжа.Но тогава си беше голяма любов.Всяка сутрин в един двор.Близо до градината минавах скъсвах по една роза и отивах да подарявам.Тз тз тз ВРЕМЕНА !!!

Link to comment
Share on other sites

Само така карамане (аще си с грозния аватар) ще отворим с тебе клуб на самотниците.

Да вдигнем гордо... ръце не на жените.

Link to comment
Share on other sites

Само така карамане (аще си с грозния аватар) ще отворим с тебе клуб на самотниците.

Да вдигнем гордо... ръце не на жените.

 

що не на жените? на мен ми е много криво като си нямам приятелка. затова гледам да не се задържам много време сам. не повече от 2 месеца.

 

Първо "гадже" : 8 клас.

Link to comment
Share on other sites

Абе след 20 години се свиква, много ме разсейват и не мога да си следа основните цели. И досега не съм попаднал на нито една която да заслужава жертва от моя страна. Такъв ми бил късмета ама не се и оплаквам и така ми е добре :cry .

Link to comment
Share on other sites

@karaman и @Aquila са уникални индивиди.Аз им свалям шапка за това. МИ така де решили са си, че не им треа мома. И са си ергени.Ей на тфа му се вика заклет ерген.Лошо няма до един момент.Ама аз смятам да взимам някава след време, че кой ше ми шета.Там чисти мии.Все пак това е трудна и отговорна раота.Не всеки може да е върши.За това от време на време.Не много често ти треа жена.Ама не такааа гадна дето като почнеш да гелдаш мач и тя ти мина пред телевизора.Най-лошо ще е лятото, когато има Европейско или Световно да те кара ремонт да праиш.Аууууууууууууу ЩЕ Я ОБЕСЯ НА ПРОСТОРА.

 

Edit: Абе то попринцип те са и за друго.Ама ся в това отношение чистене,миене и готвене.тя ще ми е 100% от полза.

Link to comment
Share on other sites

Само за тва ли са ти жените, ако етака много елементарно мислене.

 

 

И гово ри само за мене, че карамана може да се обиди.

Link to comment
Share on other sites

Добра тема поздравления.Първата ми любов беше в 9-ти клас,малко късно,казваше се Николина,беше рускиня при това много красива,

запознахме се на морето.Като пристигнахме в квартирата аз и авери,тя пристигна на следващия ден,качваше се по стълбите когато си изтърва една чанта,а аз тъкмо излизах и я чух как изтупурка, взех я и им е качих,като я подадох се смразих,пред мен

стоеше истински ангел,беше любов от пръв поглед.Постепенно се зближихме,не ми достигна смелост да и кажа какво чувствам,но се стегнах и си казах СТИГА признах и всичко.Тя ме прегърна и целуна и ми каза,че е изпитва същото,за учудване беше,че добре говореше български,защото не за пръв път е идва в България.Тя ми показа,че има едно по-хубаво нещо от фитнеса,колите и риболова-любовта.

По-нататък ми показа още едно нещо по-хубаво и от любовта,но

няма да го разправям,че да не отнеса някои warn:rolleyes:

Раздялата ни протече много тежко,особено за мен,понеже ми беше първа любов :cry,но това е съдбата,събирани и ниразделя.

Уговорихме се,ако доиде пак в България да ми се обади,понеже

и дадох номера си.Една година бях в шок,до един слънчев августовски ден,тя се обади,плачеше от радост,че ме чува отново

и да ми каже,че след 2 седмици престига от ново в Равда.

По-най дискретния начин поизках пари от нашите,но за моя неприятна изненада ми казаха,че"трябва да отидем семейно,не както предния път понеже "много се питеснявали за мен"благодарен съм на господ,че поне се навиха да утидем след две седмици.

Тези две седмици бяха ад за мен,сториха ми се 20г,хиляда мисли минаха през мен,"дали ще дойде навреме","дано нещо не се провали в последния момент",но всичко беше ОК,и се видяхме от ново,но за последно,повече не я чух никога.

Ами какво да ви кажа,ако в онзи момент се бях върнал да си взема нещо от стаята,ако не бях вдигнал онази чанта,дали щях да съм същия Тони както преди,или пак щяхме да се видим но по друга

случайност,защото това е живота-една случайност от вечността.

Благодаря за :excl: и за спомените-към автора

 

tonyss@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Евала.Един доста добър пост.Съжалявам Тончо, че така се е случило.Може пък да е за добре.От мен да знаеш цялото това преживяване е един прекрасен спомен.Пази си го.В някой случай той успокоява.

Link to comment
Share on other sites

Евала и на теб Liverpool' Fan' 1,ти винаги пръв ме оценяваш,пръв ми влизаш в положението,пожелавам ти здраве, 5,6 дори и 20 комп да си купиш.Късмет

 

tonyss@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

temata e strahotna ,haresa mi

dumata gaje izobshto ne q ponasqm

ta..

1vata mi i seriozna vraska beshe na 30.06.2002 godina

zapoznahme se v IRC i edin priqtel mi obqsnqvashe kolko bila hubava i krasiva

i az reshih da i predloja da izleznem na kafe ta izlqzohme na kafe i q vidqh naistina si beshe strahotno momi4e v mig-a v koito q vidqh neshto v men se obadi :)

1 sedmica sled tova pak izlizame na kafe i vidqh 4e tq me haresa i reshih da deistvam

az sym na 17 a tq na 25 (na 25 e da , ne si mislete 4e e nqkakva zadrystenq4ka koqto nemoje da svali edin muj , to4no obratnoto tq e strahotno momi4e)

tova prodalji edna godina i 2 meseca

Link to comment
Share on other sites

Тук има страхотни хора които аз много уважавам и им се възхищавам аз не пиша много в този форум понеже не ми стига времето влизам чат-пат гледам темите чета отговорите и се възхищавам на хората

Така значе първата ми връзка беше в 4 клас не беше кой знае къкво.За мен по добър приятел от момичето няма (при мен е така) и момчетата са добри но на момичето можеш да се довериш винаги и знаеш че тя няма да те издаде и че няма да ти стори зло макар в днешно време има много злобни момичета където се чудат кои да направят за смях.Тази година имах връзка с едно момиче което всичките ми приятели мразеха и се чудих как да ги успокоя отида при единия другия се разсърди така......Връзката ми приклъчи по мое желание макар моето момиче много тежко го преживя и в момента съм си самичак радвайки се на живота

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...