Jump to content
BulForum.com

The Best VGA


Error

Recommended Posts

Я сега да видим кой какво иска и естествено защо?

Лично аз предпочитам нещо с по-слаби параметри, но марково, а не комерсиален боклук :)

MATROX RULEZ!!!

Link to comment
Share on other sites

за производители на платки ли си говорим или за производители на чипове?

а най-доброто vga според мен си остава(като най-сполучлив модел) voodoo 3-ките и GF2-ките :music

Link to comment
Share on other sites

Я сега да видим кой какво иска и естествено защо?

Лично аз предпочитам нещо с по-слаби параметри, но марково, а не комерсиален боклук :)

MATROX RULEZ!!!

 

Стига де, това да не са маратонки ?

Link to comment
Share on other sites

За фирми ли говоерим или за точен модел.

Най много искам 2х6800Ултра SLI

пак искам но не толкова Vodoo 5 6500(4xGPU)

Link to comment
Share on other sites

Az predih bqh sas MATROX G400 32Mb super dobre mi sa darje6e i bqh dovolen.

Sega sam sas GF FX440/64Mb SDRAM/ i sashto sam dovolen.

Na kratko sam dovolen i ot dvete firmi no predpo4itam i vi preporazvam kartite sas processori na NVIDIA pred MATROX kato izkliu4a fakta 4e MATROX sa NOMER 1 v 2D grafikata sas tqhnata Matrox Parhelia 256MB.

Link to comment
Share on other sites

В момента при масовите карти най-добри за мен са ATi.В картите като цяло обаче най-добри за мен са 3D Labs.

Link to comment
Share on other sites

С две ръце нагоре за ATI. Невероятно чиста картина. Несравнима с NVIDIA. С риск да прозвуча като реклама на космодиск....откакто си купих ATI.....да не чуя повече за NVIDIA!

Link to comment
Share on other sites

Личи си, че никога не си имал Matrox... :punk

Мдааа, само дето за игри са кофти, макар че гледам имат някъв специален OpenGL драйвер който пооправя нещата. И иначе по-доброто е 3D Labs Oxygen GVX1 32MB. По ясна картина не съм виждал дори на Matrox /Имам 3 броя на работа, G400, G550, Millenium II и преди време G450 в къщи, но я смених с Radeon 9100/. След тях Ati и ако няма нищо друго nVidia ;-)

Link to comment
Share on other sites

Това е мит, същото като предпочитам Интел, щото АМД загряват доста :woot

 

не е мит. в другата тема съм писал защо. можеш да се убедиш сам. и аз мислех че е мит.

Link to comment
Share on other sites

http://www.3dlabs.com/products/product.asp?prod=293&page=6

 

Високият клас 800 е абсолютна 512 битова карта – поддържаща GDDR3 видеопамет и общия капацитет е 640 MB – която позволява 64 GB/Sec трансфер.

Link to comment
Share on other sites

Лично аз предпочитам нещо с по-слаби параметри, но марково, а не комерсиален боклук :)

MATROX RULEZ!!!

 

mnogo sam saglasen s tova za MATROX! I ATI ne sa loshi no za normalna rabota (ne igra) spored men MATROX sa prosto varha - t.e. obraza kojto vadjat e znachitelno po-dobar ot ostanalite.

Link to comment
Share on other sites

и все пак нямаше ли тема .. за Ati vs Nvidia ,ако ще спорите за това .. отиваите в нея ? иначе мисля ,че 3D Labs ... ако имах тяхна карта .. едва ли щях да съжалявам :)

@Shizo ,ако картата която си споменал е 6800 Gt "евтината" с ДДР1 за нищо не става ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...