Jump to content
BulForum.com

Lord of the rings-Battle of the middle eatrh


xxtm

Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

abe az imam edin vupros.zashto tolkova mnogo ot failovete sa corruptnati kato gi svalq :angry1 kakva e skapanata prichina.plz ako nqkoi moje da mi obqsni shte sum mu mnogo blagodaren.to i pri drugi igri se e sluchvalo da ima corrupt ama pri taq ot purvite 20 6 sa mi corrupt. a vse pak tova e 50 mb

Link to comment
Share on other sites

Iskam da popitam dali tazi igra shte mi trygne na pc-to, za da znam dali da q teglq

tva mi e konfiguraciqta:

p4 2,2Ghz

512Mb DDR/333

MX440 128mb /128bit

Blagodarq predvaritelno!

 

na very low sus sigurnost shti vurvi no pak e zaribena moje bi i na po golemi detaili shte ti vurvi dobre na na very low sus sigurnost

Link to comment
Share on other sites

V edin broi na PCMania v statiqta LOTR:TBFME pi6e 4e moje da si napravim svoi sobstven geroi kak moje da stane tova?

Предполагам са имали предвит че можеш да му смениш името :)

Това става след сяка мисия след като ти напише там колко точки си събрал и ти даде ПОБЕДА или Тотална Победа се показва страничка със сичките герой с които си играл през тази мисия и срещу всеки пише кои левел е...

Пише му и името :) като цъкнеш можеш да го смениш.....

Link to comment
Share on other sites

Можеш да сменяш само имената на боините единици но не и на героите.А в едно филмче гледах,още преди да излезне играта,казват че можело да направиш така че примерно чудовището от Мориа да се появи при Helm's Deep и еи такива неща.Някои знае ли как се прави това

Link to comment
Share on other sites

ami ot tova, koeto pro4etoh dotuk , moga da vi dam 2 syveta- ne 4etete pc mania

i drugiqt e za JayDee - hva6ta6 unitite i cyka6 vyrhu kulata s desen buton(stava vypros za neutralnite kuli po kartata , a ne za sobstvenite ,kato pri tova trqbva da ne sa occupied :)

enjoy

ako nqkoi igrae evil campaign da mi kaje ima li problem pri osgiliath s objectives , kogato izvednyj pi6e defeated bez dori da sym po4nal da igraq

Link to comment
Share on other sites

Тази игра определено е най-добрата на тема Lord of the rings

Link to comment
Share on other sites

а ве не са бог знаи какви мелета.Очаквах много повече от тая игра.Стигаш до Helms Deep и си казваш "малееее ся ша падне купона" и ти пуска някакво филмче и виждаш как цялата крепост е препълнена със стрелци обаче като почнеш разбираш че имаш 10 мин за да си направиш стрелците и ДОРИ да имаш 300 command points пак няма да ти стигнат за да си напълниш крепоста.Свагаш по стената и малко стрелци от лявата страна на портата и тва е ;) .Същата история е и с Minas Tirith.Свагам стрелци около портата и останалата част от крепоста седи.Малко тъпичко е според мен но някои може да не се съгласи.Както и да е,всеки си има мнение.Общо взето ми харесва играта но очаквах повече от нея.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...