Jump to content
BulForum.com

Lord of the rings-Battle of the middle eatrh


xxtm

Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply
А ти как мислиш че видео картата ще издържи на 10,000 орки и 100 ента  :lol:

emi she otidida da igraia pri onia pi4ove deto s pravili igrata :P tam 100% sh izdarji

btw i az kato ShitHappen igraia si4ko na Ultra High i vaob6te ne nasi4a

ma6inata mi e dosta skromna za dne6nite vremena

FX 5700 Ultra 256 DDR2 / 128 bit

AMD Athlon 1600+ @ 1800+

512DDR ram

@ShitHappen moje li da mi dade6 save-a 4e az sam na Act 5 i nemoga da prodalja nemoga da namera Act 6 :confused

Link to comment
Share on other sites

emi she otidida da igraia pri onia pi4ove deto s pravili igrata :P tam 100% sh izdarji

btw i az kato ShitHappen igraia si4ko na Ultra High i vaob6te ne nasi4a

ma6inata mi e dosta skromna za dne6nite vremena

FX 5700 Ultra 256 GDDR3 / 128 bit

AMD Athlon 1600+ @ 1800+

512DDR ram

@ShitHappen moje li da mi dade6 save-a 4e az sam na Act 5 i nemoga da prodalja nemoga da namera Act 6 :confused

по спокойно с тва "GDDR3". Тази карта си е един прост DDR2

Link to comment
Share on other sites

А ти стигна ли до Helms Deep. :D Ще видиш какво яко насичане ша става :wir

Минах го това...ем лаг няма само от време на време играта просто спира на едно място за..10 секунди :) но това е рядкост....

Link to comment
Share on other sites

:ghost  fuck hora ako nqkoi moje da mi pomogne shte e hubavo dava mi nqkakav error hlm-lotr.r20: Packed data CRC failed in hlm-lotr.ico . The volume is corrupt

AKO NQKOI MOJE DA MI POMOGNE SHTE SAM MU IZKLUCHITELNO BLAGODAREN !!!  :D

 

Свали си програмата FlashSfv и от там пусни файла съответно програмата ще ти покаже какъв е проблема.и погледни правилата за форума.

Link to comment
Share on other sites

igrata e edin put ma kato stane golqma bitka i po4vat snimkite.ima dosta dobri idei v igri4kata :)

 

a za teq deto im dava greshka pri faila trqbva samo da smenite bukvata a ot imeto na faila

ShadoXXX mi otvarqsh go s programka isoto ma to gore e obqsneno ili pravish kato men da go otvorish s daemona i da kopirash failovete v directoriq

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...