Jump to content
BulForum.com

Lord of the rings-Battle of the middle eatrh


xxtm

Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Трабват ми save-фовете на играта/превъртяна/ако няко може да ми ги изпрати на пощтата xxtm@abv.bg предварително 10x :punk :punk :tongue

Link to comment
Share on other sites

da vi pitam moje i da e pitano no iskam da pitam instalnah q trugna obache multyplayera go nqma nikakav pravia mreja ot 2pc-ta i ne se vijdat a inache s drugi igri nqma problem online-a mi iska pak nqkaf update koito pri telgeneto mi vika che igrata q nqma ako nqkoi znae neshto da pishe da ne q macha ...

 

mersi predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Opravih si problem-a qvno drug ne se e zanimaval s tova dosega. Drugoto koeto iskam da pitam e za online play update koito iska go namerih kato patch namerih nachi za normalen applay na patcha obache sled tova igrata izgarmiava i ne tragva predpolagam e zashtoto trqbva nocd patch za versia 1.0.1 s koqto moje da se igrae online inache ne stava ako nqkoi ima neshto po vraposa da postne. Ako vi interesuva drugo pitaite.

Link to comment
Share on other sites

opravih problem-a s izmiraneto na geroite i det vsichko se zriviava obache sashtia problem go ima v multy player i ne se fixva po sashtia nachin nqkoi podkarval li q v multyplayer izobshto :) ?

Как си го оправил проблема с внезапното измиране на героите.И доколкота помня мисля че за да играеш Multipalyer ти трябва оригинален CD-Key

Link to comment
Share on other sites

problema pri single (solo) e v registryto ili instavate igrata i ne barate registryto ili predi vsqko puskane puskate regfileche s key-a vsichko e ot keya tova e zashtita na EA no vmesto da ti kazvat wrong key te sa napravili mrasnia nomer da mine izvestno vreme da proveri za keya i kato go nqma hop :)) testval sam go i nqma problem. No sashtia problem pri multyplayer ne online a mejdu pc-ta nestava ima nqkfa caka no qvno nqma da q hvanem tochno sega :))

 

 

rgr Snake

Link to comment
Share on other sites

az sum q igral LAN multiplayer i vsi4ko si beshe nared

 

a za vzrivqvaneto na vsi4ki sgradi na men mi se polu4avashe samo kato preinstaliram windowsa a ne sum preinstalnal igrata ili ako sum q kopnal ot drugo PC kakto stavashe i pri Generals

 

za online multiplayer si iska originalen cd key

Link to comment
Share on other sites

Това дет ся ще напиша не търпи от лагане защотот съм претиснат до стената от срок..........Значи един приялтен ще ми даде Батъл Фор Мидъл Ърт ама проблема е че е на един диск,а играта се играе от диска,ако беше на повече дискове нямаше да има проблем щот само тряя да запиша play диска ама не става.Затва випросчето ми е......има ли начин да накарам тази игра да ми тръгне без диск или съм прецакан и тряя да я презаписвам?

 

 

 

 

П.П.Благодаря предварително!!!

Link to comment
Share on other sites

Това дет ся ще напиша не търпи от лагане защотот съм претиснат до стената от срок..........Значи един приялтен ще ми даде Батъл Фор Мидъл Ърт ама проблема е че е на един диск,а играта се играе от диска,ако беше на повече дискове нямаше да има проблем щот само тряя да запиша play диска ама не става.Затва випросчето ми е......има ли начин да накарам тази игра да ми тръгне без диск или съм прецакан и тряя да я презаписвам?

П.П.Благодаря предварително!!!

 

Май май играта се play-ва без диск поне при мен е така....най сигурна работа е да си е запишеш :tongue ..... провери ли за NoCd - crack може да има :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Като се опитвам да я инсталирам от Виртуалния диск ми съобщава за грешка в файла support\sv\läsmig.txt трябва да е: lasmig.txt и не може да се оправи. Който ги прави тези изо файлове да внимава или да има някакво предупреждение, защото времето за сваляне не е малко на вятъра!!!

Link to comment
Share on other sites

не е на вятъра, прочети темата от началото. А тоя който прави исо файловете повярвай ми, че изобщо не е българин

Link to comment
Share on other sites

Като се опитвам да я инсталирам от Виртуалния диск ми съобщава за грешка в файла support\sv\läsmig.txt трябва да е:  lasmig.txt и не може да се оправи. Който ги прави тези изо файлове да внимава или да има някакво предупреждение, защото времето за сваляне не е малко на вятъра!!!

 

I na men mi go davashe tva i prosto go iztrih :P i si trugna.

Link to comment
Share on other sites

Намерих си играта!Ама до тук сваршва щастливата част.Имам я качена на пц-то като исо файл разхивирам го и давам setup на 12% ми дава грешка там нещо си аудио.Ако някой знае решението на проблема да пише.

 

Друг проблем....свалих я от DC++ вече инсталирана.Ама на 10мин ми убива всички единици.Казаха ми че е защитна функция на играта като C&C Generals.Да питам някой ако знае пач или крак който да отстранява този отвратителен проблем да пише плз!

 

 

Е пак аз съм прецакания имам я в инсталационен вариант ама ми дава грешка.И няма копче Ignore.Имам я вече инсталирана ама заради тая защита не стаа.ВИЕ СТЕ МИ ПОСЛЕДНАТА НАДЕЖДА!

Link to comment
Share on other sites

Проблема е решен ама сега кат цъкам и ми изчезват единиците там са ама не ги виждам като дам алт и таб се появяват като дам пак таб изчезват защо е така?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...