Jump to content
BulForum.com

Lord of the rings-Battle of the middle eatrh


xxtm

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Кажете къде седят save-овете на играта,защото като си реснах Windows-а бях стигнал почти до края на good campaing(аз първо почнах с evil campaing),а ся ми ги няма.10х предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Оффффф Оффффф че се нерва ей полудявам майна....значи свалих си играта от японеца разхивирам всичко ОК маунтвам на Фантом-а и дава грешка на Terrian.big казах си добре ще пробвам пак пак там грешка изнервих се и реших да ресна пц-то и пак там грешкааааа....после реших да разхивирам ISO файла(макар че знам че не тряя) всичко ОК пуксам инсталацията грешка на EnglishAudio.big вече кипнах и реших да кача iso файла на Virtual CD качвам го и ся дава грешка на Audio.big :angry1 а ся де?Немога да инсталирам daemon tools и Alcohol щот ми дава грешка при инсталацията....нмога да я инсталирам играта а преди няколко месеца я бях дръпнал от тук и си ми тръгне перфектно!Ся закво неще да тръгне къде може да е шибаната грешка?!?!

 

Моля помогнете....

Link to comment
Share on other sites

Аре бе маина хора помогнете ми!Пробвах и с Daemon Tools пак даде грешка при инсталацията....проблема е сигурно в мен майна ама незнам какъв е пробвах с всички видове програми за правене на виртуално цд не става и не става....какъв може да е проблема?Впрочем не само на тая игра съм имал проблеми а и на Fifa 2006 и на MVP Baseball 2005....ще полудея моля помогнете!!!

Link to comment
Share on other sites

случайно да не си разархивирал правилно

 

 

мне никви грешки при разхивирането нямам....мисля че е нещо от виртуалните програми майна нещо да съм направил че да дава толкова грешки...и то не само на тая игра!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...