Jump to content
BulForum.com

Lord of the rings-Battle of the middle eatrh


xxtm

Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply
I kak napravi toq nomer?

Лесно както някой от вас може да знаят това INI.BIG съдържа всички .INI файлове а те са вайлове с настройки и др. та в файла gamedata.ini мисля че се казваше има настройки за CP и от там го смених ето го и файла и един PIC

Link to comment
Share on other sites

A be mnogo lesna taq igra...fastest win 3 minuti i 20 sekundi...igraq na normal(shtoto gledam, 4e nqkoi ot vas na easy igraqt i rekoh, 4e shte e malko po-trudna), no qvno shte trqbva da se prehvurlq na hard...longest fight 45 mins. Ako se napregne 4ovek za 1 den i e gotova. Sega sled sravnitelno malko vreme pred monitora spasih mery i pipin...kajete, 4e natatuk shte se vdigne nivoto na trudnost pone malko...

Link to comment
Share on other sites

Da naistina vsi4ko zavisi ot stila na igra i frakciqta s koqto igrae6 ne moje da igrae6 s Gondor i da go iznese6 za 3min 6toto prosto nqma da ima6 dostatu4no armiq

Abe beshe misiq s onq geroi deto e na kon...poneje armiqta mi se pazi taka ili ina4e ot predishnata misiq s nego...a tq ne beshe hi4 malka 40 command points ot konnici sas streli i na rush go iznesoh. Meri i Pipin puk gi spasih pak super lesno i barzo...bam konnicata ot strelci pred durvetata i nishto ne moje da stigne do druvcata, koito mlatqt s kamanaci po sgradite ot dale4...otdelno kato polzvam magiqta za regeneraciq zabelqzvam, 4e moite osven, 4e im se pulni kruvta ami se i klonirat...po edno vreme kakto maxa mi beshe 190 command points, az imah armiq ot 218 command points. Vsashnost tova s kloniraneto moje da se dulji i na nqkoi upgrade ne znam, ama e mn stranno.

Link to comment
Share on other sites

Pi4 da se razarhivira iso-to zna4i da izvadish files ot nego, a ne da go zapisvash na disk. Nai-prostiq na4in za razarhivaciq e da mountnesh iso-to s daemon tools da si otvorish my computer da dadesh desen click na virtualniq ti rom i ot menuto da izberesh Explore. Posle kopirash vsi4ki files i papki kakto gi vijdash na nqkoi ot hardovete ti i sled tova instalirash ot Setup.exe .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...