Jump to content
BulForum.com

Lord of the rings-Battle of the middle eatrh


xxtm

Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply
Eto gi to4nite iziskvaniq napravo ot EA games

CD-rom version:

OS: Windows XP or 2000

CPU: 1.3 GHz or faster

RAM: 256 MB

DISC DRIVE: 8x or faster CD/DVD drive

HARD DRIVE: 4 GB or more free space

VIDEO: DirectX 9.0b compatible (see right)

SOUND: DirectX 9.0b compatible

INPUT: Keyboard and mouse

Video card with 32 MB or more memory and one of these chipsets is required: NVIDIA GeForce 2 GTS or greater ATI Radeon 7500 or greater

DVD-rom version:

OS: Windows XP or 2000

CPU: 1.3 GHz or faster

RAM: 256 MB

DISC DRIVE: 8x or faster CD/DVD drive

HARD DRIVE: 4 GB or more free space

VIDEO: DirectX 9.0b compatible (see right)

SOUND: DirectX 9.0b compatible

INPUT: Keyboard and mouse

Video card with 32 MB or more memory and one of these chipsets is required: NVIDIA GeForce 2 GTS or greater ATI Radeon 7500 or greater.

Link to comment
Share on other sites

dai malko screenshots kato svar6i6 da igrae6.

nadiavam s da varvi dobre na moita 6taiga:

FX 5700 LE(za sega na koleda 6800 GT ili Ultra)

AMD Athlon 1600+ @ 1800+( na koleda pone 3200+)

256MB ram 6toto novata mi 512-ska izgoria zaaedno s danoto sa zeh novo dano na zaem dokato si zema i nova ram da ziam :angry1 dano varvi dobre

Link to comment
Share on other sites

dai malko screenshots kato svar6i6 da igrae6.

nadiavam s da varvi dobre na moita 6taiga:

FX 5700 LE(za sega na koleda 6800 GT ili Ultra)

AMD Athlon 1600+ @ 1800+( na koleda pone 3200+)

256MB ram 6toto novata mi 512-ska izgoria zaaedno s danoto sa zeh novo dano na zaem dokato si zema i nova ram da ziam  :angry1  dano varvi dobre

като дойде Коледа , тогава ще ти върви добре :)

Link to comment
Share on other sites

dai malko screenshots kato svar6i6 da igrae6.

nadiavam s da varvi dobre na moita 6taiga:

FX 5700 LE(za sega na koleda 6800 GT ili Ultra)

AMD Athlon 1600+ @ 1800+( na koleda pone 3200+)

256MB ram 6toto novata mi 512-ska izgoria zaaedno s danoto sa zeh novo dano na zaem dokato si zema i nova ram da ziam  :angry1  dano varvi dobre

screenshots: http://www.warez.ru/games/info.php?id=312#screenshots

Link to comment
Share on other sites

и на мен ми дава грешка :( Казва че някакъв текстов фаил не може да се инсталира и не може да продалжи.Мислех че тази грешка само на мен ми я дава но явно е на всички така.Значи ша чакаме някакъв друг release

Link to comment
Share on other sites

и на мен ми дава грешка :( Казва че някакъв текстов фаил не може да се инсталира и не може да продалжи.Мислех че тази грешка само на мен ми я дава но явно е на всички така.Значи ша чакаме някакъв друг release

 

 

:D няма проблеми - просто си резархивирай исото и windowsa ще замени буквата която прави проблем/а именно гадното а с двете точки отгоре на думата lasmig/. Иначе играта е лудница като графика, но имам чувството че с моите 256мб като гледам как зарежда няма да стане работата/за съжаление сега нямам време да я играя само я заредих/.

Link to comment
Share on other sites

:D няма проблеми - просто си резархивирай исото и windowsa ще замени буквата която прави проблем/а именно гадното а с двете точки отгоре/. Иначе играта е лудница като графика, но имам чувството че с моите 256мб като гледам как зарежда няма да стане работата/за съжаление сега нямам време да я играя само я заредих/

 

да разхивривам iso-то и да пусна setup.exe така ли?Мерси ще пробвам :D

Link to comment
Share on other sites

Честно да ти кажа аз щях да пробвам по начина които ми каза само че ме дихнаха от компютъра наи-нахално :P

 

 

П.П Много време ли ти зарежда играта щото и аз съм с 256 RAM

Link to comment
Share on other sites

Честно да ти кажа аз щях да пробвам по начина които ми каза само че ме дихнаха от компютъра наи-нахално :P

П.П Много време ли ти зарежда играта щото и аз съм с 256 RAM

 

 

ами лично при мен положението е доста трагично - дано при теб е по-различно,защото в началото гледам че доста се мъчи тая игрица и не ми се мисли какво ще става при големи битки-най-вероятно ще гледам screenshots. Иначе аз съм с ge force 3ti 128mb, но мисля че проблема е главно от рама. Играе се не ме разбирай погрешно ама то и картата е празна - така че ако се съберат повече юнити кой знае как ще е. Но и самото ниво го зарежда бавно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...