Jump to content
BulForum.com

shofiorskata knijka


if_pif

kak vzexte shofiorskta si knijka?  

154 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Не книжката кара колата....

Честито на тези които се се сдобили с документа все пак :D

Peace!

Link to comment
Share on other sites

абе аз я взех от първия път.....беше на 25 август......ама ще я взема другия понеделник.....3 пъти ходих до руския пазар като се има предвид че живея в тракия.......накрая ме накараха даже да си обръсна брадата......видиш ли не моило на личната карта да съм без брада а на книжката да съм .........щях да са разрева пред огледалото :( имах я тая брада от четири години и си се грижех за нея.......ама кжо да се прави като искам да карам кола....... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ами нямаше никакви премеждия (освен че ми загасна колата 3 пъти преди да тръгна) и от първия път. :)

 

И аз така само,че на мен ми загасна 3 пъти преди да паркирам(накрая на изпита).Изпитващия таман вика "Глей ся как са дават Власите на края на Дунава" ,ама инструктора го скастри и му вика "Ма аз май забравих да сложа Газ".Обърнах я на бензин и потеглих.След 1 минута ми се извиняваха и ме тупаха по рамото и викаха "Честито-честито".

 

 

@hEka Аз съм с дълга коса на личната карта,а на книжката с къса.Добре че не ме накараха да си пускам коса,за да ми я подменът.

Link to comment
Share on other sites

Ами нямаше никакви премеждия (освен че ми загасна колата 3 пъти преди да тръгна) и от първия път. :)

Trqbvashe na moq da se padnesh...polu4avash 9 nakazatelni to4ki i si out poneje i 3te greshki sa vajni...Polu4avash slab 2 za kontrol na kolata...ili pone taka kaza na sestrata smotanqka...na men mi izmisli 2 nesushtestvuvashti miga4a deto nito az, nito bashta mi, nito instruktora mi povqrva, 4e sushtestvuvat na prav pat v ramkite na 3 metra mi kaza da si igraq na svetomuzika lqv-desen(kato mi kaza da poddurjam sushtata traektoriq :confused )...kvo da pravish sqkvi gi ima.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

От първия път!

Аз като се явявах, нямах години за книжка, но взех листовките с 1 грешка, имаше и полигон, и там, и на градското взех от 1 път :)

Link to comment
Share on other sites

Az si vzeh izpita predi 5 dena ot purviq put. Na listovkite ne znam kolko gre6ki imah, izpitva6tiq ne kaza, a na kormuvaneto mi napravi samo problem, 4e sum bil otnel na nqkuv predimstvoto, ama ne be6e taka, oba4e nqma6e smisul da sporq. No vse pak me pusna :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз за кола още не съм взел, обаче взех за мтопед "М" и листовките ги взех с 0 гршки :punk .

Link to comment
Share on other sites

Значи.....аз гласувах за листовките...Първия път ме скъсаха със 6 грешки и да ви кажа-УЖАСНО БЕШЕ! :sick Ама то и аз си бях виновна,щот' реших че ги знам,след като съм прочела правилника 2 пъти и съм решила 8-те листовки накрая :rolleyes:

Явих се втори път и ги разбих всички с 0 грешки. Аз,както и татко бяхме сигурни,че практиката не ми мърда,защтото с него съм карала в доста екстремни условия :rolleyes: ....та....кат' ма фана едно шубе по едно време и кат' се стъписах...та подминах 3 СТОП-а :shy: ,ама в смисъл си минах,както се минава на знак : Пропусни движещите се по пътя с предимсво... :punk .....та оттук можете да си представите к'во е станало :wacko:

3-тият ми изпит вече беше печеливш...И изпитващият се оказа човек(а не кат предната дебела свиня) и аз се бях подготвила добре...пък и валерианчетата ми подеистваха.

И та от 10.02.2004 мога да се похваля със книжката си:) Даже и по едно време се гъзарих на даскало да ходя с ладичката на мама.

С'я от време на време,ако наш'те се сетят ми дават да карам т'ва-он'ва :woot

Link to comment
Share on other sites

пък и валерианчетата ми подеистваха.

И та от 10.02.2004 мога да се похваля със книжката си:) Даже и по едно време се гъзарих на даскало да ходя с ладичката на мама.

С'я от време на време,ако наш'те се сетят ми дават да карам т'ва-он'ва :woot

Хаха велико. С валериан на изпит :tongue.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, к'во да ти кажа....мн се бях панирала. А остави тва ами и тая мадама,дет' с нея бяхме заедно я подведох да си купи. Тя си зе цяла опаковка и като прочетохме,че не се препоръчва за шофьори и се хванахме за главите. Само се молехме да не заспим :wir

Link to comment
Share on other sites

netrootbg, к'во да ти кажа....мн се бях панирала. А остави тва ами и тая мадама,дет' с нея бяхме заедно я подведох да си купи. Тя си зе цяла опаковка и като прочетохме,че не се препоръчва за шофьори и се хванахме за главите. Само се молехме да не заспим  :wir

То ако само заспите добре ;). На изпита се бях панирал при листовките. Много се притеснявах на тях. Накрая с 0 грешки ги взех :P.

Link to comment
Share on other sites

Metalheart, то малко е позволено  :D  Ама добре,че поне не са те усетили :punk

Абе как ще ме усети, сичко си беше изчислено, просто не се въртях към него като ми говори, което пък му създаде впечатление че много внимавам в пътя

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

of men me skusaha dnes na kormuvane.mnogo me e iad,zastoto me skusa edin put ce minah na zulto,ama posle kato se razgovorihme i reshi da mi dade oste edin shans ama iavno vece beshe predubeden,taka ce za edin den me skusaha dva puti na kormuvane....triabvalo mi povece praktika :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...