Jump to content
BulForum.com

shofiorskata knijka


if_pif

kak vzexte shofiorskta si knijka?  

154 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Трябва да направят някакъв лимит, например като те скъсат повече от 5 пъти да не можеш да вземеш книжка...ония ден един ми се хвалеше, че взел кормуването от 13тия път, и то сигурно защото изпитващите са го съжалили вече...Е тоя хич не е самоубиец...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Инвалид съм и не ми дават искат всички педали (Женя не говоря за тебе :hump: )да са на волана, а пък ништо ми нямам на десният крак незнам какъв им е проблема (майче финансов) колата само да е автоматик.

Link to comment
Share on other sites

:punk Абе първия път инструкторът не ме пусна да се явя ,защото сам карал като убиец( :devil И ТО ГОЛЯМ ВЪНУВАЩ ЗИЛ :devil ) ,но след втория курс се явих и си го взех без проблемиВсе пак не се бях качвал на нищо по-бързо от колело , асе явих направо на курс за 'С' категория :punk :punk И все пак след 7 години и 3 коли имам само едно занасяне от което пострада само антената на радиото :D :P

 

:angry1 Е забравих: и уцелих една пряспа ,на един завой по нанадолнище :devil :punk

Link to comment
Share on other sites

Е неска бях на изпит и го взех от първия път :) на листовките 1 грешка и 0 на кормуването :) чесно да ви кажа изобщо не е трудно..само да знаеш какво не трябва да правиш на изпита ;)

Link to comment
Share on other sites

Е неска бях на изпит и го взех от първия път :) на листовките 1 грешка и 0 на кормуването :) чесно да ви кажа изобщо не е трудно..само да знаеш какво не трябва да правиш на изпита ;)

 

 

Да,дет' вика моя приятел : 8-ми номер на инструктора, 8-ми номер на изпитващия и си го взел :lol: (т'ва е само за момичета,обаче,щот' едва ли някое момче ще тръгме да върти :censored2: наред :tongue )

А,и да поясня,че аз не съм го взела така :punk Вече съм си описала мойте ходения по мъките :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Първия път ме скъсаха щото.... минах на черевн светофар. :ph34r:

Чаках на пешеходен светофар, обаче нямах предимство имаше много коли и никоя не спираше да мина, затова като светна червено и газ. Та така първия път. Втория път един джуган реши да изпреварва реис отдясно , като ме засече - успях да набия спирачки навреме. На този 2-ри изпит взех вече книжката

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...