Jump to content
BulForum.com

Blade: Trinity (2004)


Alukard

Recommended Posts

i pri men e tka ama i ka4estvoto e ujas i filma e tap

Качил съм нов рилийз на филма на един диск е и при него няма това разминаване на звука. Писал съм малко по-горе за това. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

А къде мога да намеря СУБТИТРИ за тва чудо!

Иначе на мен ми хареса от началото как почва,нататък не съм го гледал!

Link to comment
Share on other sites

Гледал сам само рекламите на този филм и ми се стори доста добър.Очаквам,че след Нова година ще излезе покината и тогава ще видим колко струва

Link to comment
Share on other sites

Аре уе хора никаде немога да намеря субтитри!!

МОЛЯ HELP!!!

Аз намерих някви субтитри в data.bg,но не съм свалил филма и не знам за какво става въпрос,дали няма някви проблеми с тях.

Link to comment
Share on other sites

Оште не съм го гледал, но очаквам, че ще е много добър каквито бяха и другите два. Ще го гледам когато качат добри субтитри, защото сегашните са много зле :angry1

Link to comment
Share on other sites

Филма е най не-добрия от трилогията,но все пак е един от най добрите екшъни,които съм гледал.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

по принцип не си падам по вампирски истории, но гледах Блейд 1,2 и 3. Харесаха ми, но от последния филм останах малко разочарован, защото ми се стори, че някои ефекти са взаимствани от "матрицата".

Link to comment
Share on other sites

:angry1 Искам си 2та часа обратно! :angry1 Най-тъпия от 3те части. Те деградират - 1 е най-як, 2 леко тъп, ама 3 просто ХИПЕР Глупав. Представям си ако направят 4та част (пази боже :bgrin: )
Link to comment
Share on other sites

Аз бях напълно изненадан когато се появи на сървъра. Как може такъв филм да се появи и да няма луда реклама навсякъде. Когато го изгледах ми стана ясно защо. Питам се дали режесьора не го е срам да свързват името му с този филм. :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
:angry1 Искам си 2та часа обратно! :angry1  Най-тъпия от 3те части. Те деградират - 1 е най-як, 2 леко тъп, ама 3 просто ХИПЕР Глупав. Представям си ако направят 4та част (пази боже :bgrin: )

 

 

Vsi4ki marveli 6te sa trilogii.

Nqma da imat pove4e ot 3 4asti

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...