Jump to content
BulForum.com

Blade: Trinity (2004)


Alukard

Recommended Posts

Няма кой да си направи труда да прегледа трейлъра. Вътре на няколко пъти си пише 8-ми Декември като дата за премиерата.

 

e по-лесно е да се отвори IMDB и да се погледне първата дата която се набие на очи... тя ще да е.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Mnogo se nadqvam da e gotin filma, a kato se zamislq 6e e hubavo da e sgyr4en ot efekti, 6toto na blade mu otiva da praj unikalni zavyrtulki i skokove...:)

6te o4akvam filma s netyrpenie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Филмът е супер як. Гледах реклами за него пре месеци и се бях зарибил.Най-после излезе и е наистина страхотен. :D

Link to comment
Share on other sites

А някой да даде линк за субтитри ??

Премиерата на филма беше на 8-ми в Щатите. Още не се е появил из БГ фриитата - даже и в arenabg.torrents - има само Sample. Кой според теб ще направи субтитрите?!

Ще трябва да имате търпение или ако искате отидете и си изтеглете субтитрите от www.translateyourself.com - там винаги ги има ;)

 

~EDIT~

FuRyFoX: Не си ни засегнал... освен твоят пост в темата за субтитри имаше още два. ;)

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

midas Публикувано на , 16:34 PM Аве в кодеците ли имам проблем или и на вас картината малко избързва?

 

Не знам дали е в кодеците,при мен е ОК,но няма да го гледам,защото качеството е отврат :sick

По-добре да си ида на кино :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е в кодеците,при мен е ОК,но няма да го гледам,защото качеството е отврат 

По-добре да си ида на кино

 

Е щом при теб е добре значи е от кодеците. 10кс...

Link to comment
Share on other sites

abe hora pri mene ima problem sas zvuka. na4i kato pusna filma e dobre no posle kartinata izbarzva i zvuka sled tva i s polu4ava niakakaf ujasen efekt kak da go oprava ?

Явно нещо наистина става и при реенкодването може да се е объркало, но ако си спреш филма и после го пуснеш отново - това нещо изчезва и всичко отново си е синхронизирано.

Ето Ви и нов рилийз на филма: Blade Trinity - iNTERNAL.TELESYNC.XViD-The Loser

Link to comment
Share on other sites

След като филма излезе бих казал,4е е наи тъпия филм за Блеид досега. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...