Jump to content
BulForum.com

Bireniq e ve4e na liniq


ico_manekena

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Като за начало ще кажа, че смятам да го посетя поне веднъж :)

Миналия път хич не отидох и съм изпуснал Габана :(

Пък и кой знае с колко готини хора съм пропуснал да се запозная!

Link to comment
Share on other sites

тъпня тъпня.. както вика w00x гледаш некви лапетии са правят на голямата работа там с 2 бири.Е аз цяло лято с компанията си правех бирени фестове, ни ни треа оная цигания на главната.

Link to comment
Share on other sites

tova e nai-tupoto subitie v plovdiv

i birata e razvodnena i e skupa

ne mi se govori

otvrat

 

само да кажа. бирата не се разводнява. просто се произвежда по-друга технология. :)

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа чесно - повръща ми се от този бирен фест, от скапаните "шатри", цвъртящите кебапчета, тълпите цигани пристигащи от Изгрев. Повръща ми се от шибаните люлки, които карат понякога. Центърът на Пловдив става адски, ама адски селски! Незнам как Чомаков се съгласява и дава зелена светлина на такива меропреятия..

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не е това,което беше...

Сега по-добре да ида на сватба в Столипиново,отколкото на тоя фест :sick

Link to comment
Share on other sites

Че вие не знаете ли, че Пловдив одавна е най-голямото село на територията на Републиката?! Столица на Чалгата... А беше на културата... Но времената се менят.

Населено място в чийто център се организира селски събор как бихте го определили?

Link to comment
Share on other sites

Че вие не знаете ли, че Пловдив одавна е най-голямото село на територията на Републиката?! Столица на Чалгата... А беше на културата... Но времената се менят.

Населено място в чийто център се организира селски събор как бихте го определили?

se edno v selo sofia bireniq ne e syshtiq

Link to comment
Share on other sites

Мен какво ме боли в София какво е?! Ако в София почнат да серат и да пикаят по Витошка, и ние ли трябва да го правим тук щом там така правят?

Link to comment
Share on other sites

А все едно не се прави?Неведнъж съм виждал хора да си пикаят по Главната.И то не скитници или пияници :angry:

И нека не забравяме какво беше на последния фест и цялостната културна деградация на града.Международните фолк-,кино- и театрални фестивали няма да спасят реномето на града.Та то в Кърджали обстановката е по-културна.

Дори темата изпростя :P

За култура започнахме да говорим в тема,свързана със събитие,което най-малкото бих окачествил като "културно" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мен какво ме боли в София какво е?! Ако в София почнат да серат и да пикаят по Витошка, и ние ли трябва да го правим тук щом там така правят?

Е ние като сме в софия(не е правописна грешка) на мач серем и пикаем навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Какъв бирфест, това си е един парад на селянията....

Преди 2-3 години направих грешката да го посетя.

Е няма да я повторя...

Защо се нарича фестивал на бирата, след като ти продават гадна бира, че и по-скъпа ?

Link to comment
Share on other sites

Е ние като сме в софия(не е правописна грешка) на мач серем и пикаем навсякъде.

 

Ама моля ти се - във вас никой не се съмнява, не си ме разбрал... Нали за това говорим - тук само такива останаха май, и то не само останаха, ами и прииждат още от всякъде.

Link to comment
Share on other sites

Е ние като сме в софия(не е правописна грешка) на мач серем и пикаем навсякъде.

Браво на вас, давайте в същия дух. Да ни видят и по другите градове колко сме деградирали.Чак по някога ме е срам,че живея в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Аз пазя Пловдив чист,винаги си хвърлям боклуците в коша и т.н. и не пикая по градинките ;) .софия е друга работа ...

 

@stefann ти освен да се заяжаш друго можеш ли да правиш?Нещо ако има някакъв проблем ЛС ако обичаш ;)

Link to comment
Share on other sites

Бирен фест?Ха-ха.

Идеята не е лоша по принцип-подобни фестове се правят и във Франция и Германия,но далеч по-цивилизовано.Хората отиват там да се забавляват,а нашата предства за забавление явно е различна от тяхната.

Бирен фест...напомня ми за Сигнал,миризма на скара и много,много мръсотия всяка ранна сутрин по Главната. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Страх ме е да се обадя, че ще ме изядете с чорапите...

Който не харесва подобни мероприятия, да си стои вкъщи.

Link to comment
Share on other sites

Който не харесва подобни мероприятия, да си стои вкъщи.

Работата е не дали му харесва на човек или не.. Ако го правят на някой кър ми е все тая и въобще няма да се обаждам.. Ама да се разположат баш на пъпа на града не го одобрявам. Освен това мен ме е страх да мина вечер, защото е фул с мангали, отделно пък няма прибиране заради наплива от хора..

Предлагам скапаният ни кмет да си завре парите отзад(ако е взел такива), да си стяга багажа и да си ходи.. и без това не прави нищо за града ни!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...