Jump to content
BulForum.com

Bireniq e ve4e na liniq


ico_manekena

Recommended Posts

Вдигни митинг, инициирай подписка, подпали кметството, изсе*и се на изтривалката му. It's up to you.

Ама щом бирфеста става вече толкова време, няма да го махнат. Може би ако се нашуми с някой инцидент по време на феста, ще имате поле за изява (оплаквания).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

феста е пълна простотия-едно време беше хубав ама това беше отдавна/и бирата не беше лоша тогава :) /. На последния не съм ходил нито веднъж а и на този нямам намерения да отида.

Link to comment
Share on other sites

Shade, PSYCHOSIS, не мисля, че коментарите в тази тема са достатъчно силна причина да не си отидем тримцата на Бирения! Вие не мислите ли така?

Link to comment
Share on other sites

Абе то където се събират много хора на едно място винаги става цигания и простотия. Ама че и бирата развалят вече - тея са за убиване.

Ако ще ходя на бирфест този път ще си купувам бирата от магазина на копчетата - и ако става нещо интересно ще се замъквам на площада с една раница бутилки :P

 

Ама едно време си струваше да преглътнеш гадната бира - помня когато дойдоха Skoda - яко свириха хайваните и ме зарибиха, оттгава съм им фен, въпреки че на площада бяхме само 5 човека.. Иначе по-хубаво Руши Видинлиев отколкото някви чалгаджийки..

 

Kamenitza rulz :D

Link to comment
Share on other sites

тъпня тъпня.. както вика w00x гледаш некви лапетии са правят на голямата работа там с 2 бири.Е аз цяло лято с компанията си правех бирени фестове, ни ни треа оная цигания на главната.

a we kato ti e tapo nidei hodi we xax men si me kefi nikoi ne vi zadaljava moga da kaja samo 4e stava super kupon tam ama to nali znai6 koi kakto si go napravi ti kato ne moi6 si naprai6 veselo nikoi nqma da doi i da ti go naprai

Link to comment
Share on other sites

a we kato ti e tapo nidei hodi we xax men si me kefi nikoi ne vi zadaljava moga da kaja samo 4e stava super kupon tam ama to nali znai6 koi kakto si go napravi ti kato ne moi6 si naprai6 veselo nikoi nqma da doi i da ti go naprai

Ми той човека си казва какво му е мнението. Не ти казва дали да ходиш или да не ходиш :) Лично на мен също не ми харесва. Нека си го правят обаче да е някъде извън града или даже и в града да е, но не точно на центъра и да не можеш да минеш през площада от народ :angry1

Link to comment
Share on other sites

единственото което ме дразни в фестовете е наличието на голямо количество чалга :( как може незнам просто, бира и чалга :confused некфи мангали да се разкарват там .. иначе Хиподил там ли са и аз съм там !

@N00KiE недей така бе бате .. то от твоя коментар не мога да разбера кой в крайна сметка газаря (селянина ) ти или лапетиите(включвам и себе си тъй като попадам в 88 ) които ходят(ходим) там

Link to comment
Share on other sites

@N00KiE недей така бе бате .. то от твоя коментар не мога да разбера кой в крайна сметка газаря (селянина ) ти или лапетиите(включвам и себе си тъй като попадам в 88 ) които ходят(ходим) там

 

Има и хора дето се държат прилично,не казвам, че не си един от тях :) Общо взето работата е като на селски събор(където направих грешката да ида веднъж и не ми хареса).

 

бтв същото го каза и w00x така, че можеш да искаш и неговото становище :pirate

a we kato ti e tapo nidei hodi we xax men si me kefi nikoi ne vi zadaljava moga da kaja samo 4e stava super kupon tam ama to nali znai6 koi kakto si go napravi ti kato ne moi6 si naprai6 veselo nikoi nqma da doi i da ti go naprai

Aми прав ти път бе скъпа!Да съм те хванал под ръка и да те дърпам да не ходиш?Ми ай кат искаш въри си прай купона, сред циганията.Ако искаш може и да наминеш на някой селски събор, сто на сто ще ти допадне и там, щото съм сигурен че и там ще си напрайш весело.

Link to comment
Share on other sites

Mi az t`ka kat gleam komentarite moga samo da se radvam che ima tolkova mnogo hora koito mislqt kato men che tova e naistina ebati selskata rabota...tiq koito sa organizatorite mai ne znaqt kakvo naistina oznachava "Biren Fest"!Da vidqt horata v Germaniq kak go pravqt a ne da mi pretendirat za kakvoto i da bilo :angry1 !A syshto t`ka i kato gleam che ima i hora koito se radvat na taq selqniq moga samo da se radvam , zashtoto kato gi gledam i se uspokoqvam che ne sym tolkova zle!Taq shibanqshka rabota deto stava trqbva naistina da byde prekratena...ne im stigat sichkite selski glupavi "diskoteki" deto praqt v pld `mi sq i tova :angry1 !!! Verno toq grad se e prevyrnal v edno golqmo selo za syjelenie...pochvam da go namrazvam toq grad...nqma edno ama pone edno hubavo svqstno mqsto kydeto da NE puskat taq shibana chalga :excl:

Malko se otklonih ot temata no to vsichko tova e navyrzano!Za krai she kaja samo da se nadqvame za oshte edna po - seriozna burq kato tazi koqto otnese posledniq pyt polvinata biren...e dano tozi pyt go otnese celiq dokato nqkoi chalgar si chekne ligaviq zadnik na shibanata scena :woot !POJELAVAM GO OT SYRCE!Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaight!

Link to comment
Share on other sites

:P sigurno 6te peqt nekfi tapi 4algadjii ili metali :angry: koitote agitirat da pie6 bira :D are........ :woot
Link to comment
Share on other sites

Много е хубав биреният...неделята даже СИГНАЛ били...

Някой да знае програмата за по нататък? Сряда да речем :)

Биреният е чудесно място да разпуснете в късния следобед до по късно, заедно с добра компания...Музиката не може да ме откаже от това удоволствие B)

:lovebeer: :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...