Jump to content
BulForum.com

Bireniq e ve4e na liniq


ico_manekena

Recommended Posts

бе много мангали обикалят бе мама му стара. дразнещи са и то много. вчера незнам кой е пял ама имаше доста мангали. тва пловдив се е превърнал от майна сити в мангал сити

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

problema e 4e v Pd nqma kinti da se pokanqt qki grupi.. Hipodil sa nambar uan oba4e edin Svetlio prolet ne pravi.. Prosto sas ogromno sujalenie konastatirame 4e Plovdiv sme mnogo mnogo nazad v 'kulturno' otno6enie.. Nqkvi se radvame 2pati v godinata kato doidat tuka da ni svirat hipudil i signal maina... Znaete li 4e (qsno 4e znaete de :) ) vav sofiiskite klubove VSQKA ve4er sa qkite grupi , qkide DJ-i i tn.. Tuka dori ne moje6 da otide6 na qk teatur, na qko kino (flamingo ni6to ne e vqrvaite mi), vaob6te v kofti situacia sme.. dano se naleqt otnqkade kinti 6tot skoro (ako ne sme ve4e) 6te izostanem mnogo i ot Varna.. :(((

Link to comment
Share on other sites

em NightLife k`o ochakvash we bratle?te ne moat vechno da praqt show...seki trqa da znae koga da spre...no za syjelenie v Bg tova go nqma...nikoi ne znae koga da spre...ne e samo lili ivanova...

Drecky kopele nie OTDAVNA sme MNOOOOOGO izostanali ot Varna povqrvai mi...tuka si e pylna selqniq i prostotiq :sick :sick :sick s nai - golqmo udovolstvie bih se razkaral ot toq shiban grad! :huh:

Link to comment
Share on other sites

predi 2-3 godini mnogo se radvah na bireniqt imashe vseki den dobri grupi dobra tehnika i ozvu4avane.. zasajalenie ot 1-2 godini nasam festa degradira otvsqkade.. ina4e neznam koi go izmisli tova 90% ot izpalnitelite da sa na ara music :sick

Link to comment
Share on other sites

predi 2-3 godini mnogo se radvah na bireniqt imashe vseki den dobri grupi dobra tehnika i ozvu4avane.. zasajalenie ot 1-2 godini nasam festa degradira otvsqkade.. ina4e neznam koi go izmisli tova 90% ot izpalnitelite da sa na ara music  :sick

Супер забавно ми е беше на бирения 2000-тата като пееше Шамара. Като пееха Хиподил не помня вече коя година. И на БТР беше винаги весело. Но нещо стана тъпо вече.

Link to comment
Share on other sites

=Sunny_Girl,Sep 20 2004, 22:03 PM]Na men li mi se stori ili kato minavah,chuh ottam chalga???

 

 

кво ми говориш-миналата година имаше азис и компания чалгари там :sick

 

 

Nqkoi znae li koga shte e Desislava che ne iskam da izpuskam

 

да ве,верно,я кажете,че си събирам от половин годинка шашки тротил и гранати в мазето...десислава ми се струва удобен случаи да видя дали действат като Райд за чалгата :bgrin: :evil

Link to comment
Share on other sites

кво ми говориш-миналата година имаше азис и компания чалгари там :sick

да ве,верно,я кажете,че си събирам от половин годинка шашки  тротил и гранати в мазето...десислава ми се струва удобен случаи да видя дали действат като Райд за чалгата :bgrin:

kat otiash da gi praobfash kai i as da doida che pod vazglavnicata sam si skatal 300gr. C4 za specialni sluchei :evil

Link to comment
Share on other sites

ае има някой дни в които е яко ма с тая чалга не знам майна центара на плд - село майан кебачета бира пушек тъпа музика кво ви разправям! иначе на сигнал си беше яко а и на 29ти ше е супер на БТР поне на миналия бир фест на БТР беше мнооо яко!

Link to comment
Share on other sites

Който не харесва подобни мероприятия, да си стои вкъщи.

 

това не ви ли е достатъчно ?

аз си ходя сяка вечер

пиим по 2-3 бири и е яко фън

путки мутки путчици

лудник

а на лепиларите майната им

 

http://trifo.hit.bg/image0342.jpg

http://trifo.hit.bg/image0343.jpg

 

тия снимки са но комент

такъв нечовешки смях... НЯМА

Link to comment
Share on other sites

Oniq den minah ot tam..Vidqh samo selqndurski mutri , grozni i debeli momicheta na po 2 biri da se kylchat (kakto e i na vsqko chalgarsko "miropriqtie")!I razbira se postypih kakto po dobava...psuvah gi na glas vikaiki i razmahvah sredni prysti QKO!Ako pak mi se naloji da mina shte go napravq otnovo bez da se zamislqm...

A ideqta na AGENT_ORANGE sys C4 e dosta dobra i mnogo mi haresva...da znaesh che te podkrepqm maina...Aaaaaaaaight!

SMYRT ZA CHALGATA I VSICHKI CHALGA IZPALNITELI!!! :devil :devil :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...