Jump to content
BulForum.com

Lubovta!


Recommended Posts

и такааааам,темата ме ядосва нещо,може би защото мноооооого хора не правят никаква разлика м/у любов и влюбване,та накрая и обич.И после като се оплетат едно хубаво в тия толкова различни понятия,започват масово да плюят,да се нервят и крайността да отричат-нямало имало,а сега де :lol:

 

Would you believe me when I tell you

You're the queen of my heart

Please don't deceive me when I hurt you

Just ain't the way it seems

Can you feel my love buzz?

 

 

:rolleyes: :unsure: :wacko: :love :lol: :ghost :bgrin: :punk :tongue :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Мале, Sandman, ако щеш вярвай, но точно катъ цъкнах топика в главата ми беше ЛЮБОФФФФТАААА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСИИИИИЧКООО :P

 

Ето ви едно малко четиристишие от едно дълго стихотворение за любовта:

 

Her faith is fixt and cannot move,

She darkly feels him great and wise,

She dwells on him with faithful eyes,

'I cannot understand: I love.'

Link to comment
Share on other sites

Заспиваш ли, аз май че те събудих,

прости ми, че дойдох при теб сега.

Душата ми се стяга до полуда

в прегръдките на свойта самота.

Самичък съм, а тъй ми се говори,

устата ми залепва да мълчи ...

Не ме пъди, ще си отида скоро,

аз дойдох тук на бурята с плача.

Ще седна до главата ти, ей тука

и ще ти разкажа приказка една,

в която е положил зла поука

един мъдрец от стари времена.

Един разбойник цял живот се скитал

и нивга не се връщал у дома,

вместо сърце, под ризата си скрита

той носел зла и кървава кама.

Преварвал той замръкнали кервани

и само денем криел своя нож,

а ножът му ръжда не хващал,

човекът като дявола бил лош.

Но кой знай, един път от умора

и той на кръстопът заспал.

Подритвали го бързащите хора

и никой до главата му не спрял,

а само малко дрипаво момиче

челото му покрило с листо.

Заплакал той за първи път обичан,

заплакал той, разбойникът, защо ?

Какво стоплило туй сърце кораво,

нестоплено в живота никой път !

Една ръка накарала тогава,

сълзи от поглед в кърви да текат.

Една ръка, по-топла от огнище,

на главореза дала онова,

което той не би откупил с нищо

ни с обир скъп, ни с рязана глава.

Но ти заспа, а тъй ми е студено,

туй приказно момиче, где е то ?

То стоплило разбойникът, а мене

ти никога не стопли тъй, защо?

Link to comment
Share on other sites

:P Знам,че мойте познати в форума много ще ми се смеят след този пост,но нека и аз да кажа мнението се за лубовта. :wub:

 

За мен лично любовта е като гнева.Но вместо да крещиш , му говориш мило,,да му повтаряш непрекъснато колко много го обичаш.Вместо да го удряш,да му пречиняваш болка и т.н. ,искаш да го прегръщаш и вместо да го покриеш с синини искаш да го покриеш с целувки,вместо да му желаеш злото искаш за него най-доброто на света.И най-вече би се наранил сам себе се вместо да нараниш любимия си.Незнам,но поне аз така осещам любовта... :unsure:

 

 

Но в деиствителност колко от нас в наши дни мислят вообше за любовта???сичко е :hump:

Link to comment
Share on other sites

Но в деиствителност колко от нас в наши дни мислят вообше за любовта???сичко е :hump:

 

Точно в момента аз си мисля за любовта ...и дали да пия 1 за нея тая вечер или 2 :lol: :lol: за да забравя ... или да се сетя :love :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе аз бях така преди 1 седмица ама колкото и да пих....нит забравях нит се напивах хахахахаха:)

E при мен днес се получи така че малко :hump: и след това ме налегнаха мисли за любовта .... винаги съм имал странни отношения с бившите но с тази може би защото изкарахме 2 год заедно и бяхме наистина сериозни... са направо уникални отношенията .... чак всички ни се чудят ... хахах ... :love :love :love

Link to comment
Share on other sites

Абе, кат' се обичат младите - да се 'земат. Ние ще помагаме с к'вот' можем - тя, нащ'а са видя!

Първо е желание, после е страст, после - любов, следва навик и накрая примиряване. Сед Бът Тру!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Който търси - не вярва... който вярва намира - рядко това което търси.

Който отчаяно търси и не намира - отрича.

 

"гроздето е кисело, драги ми Уотсън..."

Link to comment
Share on other sites

няма любов.. има само ебане.

 

само децата се влюбват.

 

Ако наистина разсъждаваш така.... мога само да те съжаля.

 

Който не му дреме си е най ейляк

 

Не им дреме само на децата. Когато излезнеш от тази възраст, почва да ти пука. Но вероятно все още имаш време, преди да почне да ти пука.

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина разсъждаваш така.... мога само да те съжаля.

Тц.. това беше казано с огромна доза сарказъм която със сигурност долавят хората които ме познават.. и е един вид.. защита от останалите :)

 

Едит: Мда.. то и аз съм в скорпионския клуб. :devil

Link to comment
Share on other sites

За тези които не те познават, това са повечето хора във форума предполагам, просто си противоречиш. От друга страна тези които не те познават могат да те сметна за неискрен. Но пък как се държиш спрямо другите си е твоя работа. Но не бива да се учудваш на изводите които си правят за теб, въз основа на изказванията ти тук.

 

П.С. Лягай да спиш, не го мисли толкова :) В крайна сметка е излишно да спориш със скорпита :) Ние винаги сме прави :)

Link to comment
Share on other sites

Защо виждам във всеки цитат след името на потребителя тази картинка? И имам други две мушнати в прозорчето със смайлитата....post_snapback.gif

Какво става???

Link to comment
Share on other sites

:love Iskam da vi popitam kakvo to4no razbirate pod 'lubov'? kak naisitna razbirate 4e obi4ate nqkogo? V kakvo se izrazqva tq i kak to4no q pokazvate na partniora si? :woot :confused

любов е когато не можеш да живееш без даден човек,когато не можеш да си представиш дори един ден без него,когато си готов да дадеш и живота си за него.ИМА ЛЮБОВ!само трябва да я намериш и да съумееш да я задържиш.Обичам от 7 години,затова спокойно мога да кажа на всички циници-ИМА ЛЮБОВ! :love

Link to comment
Share on other sites

Нема се пуашиш повечето са циници само във форума или пък и навънка са циници докато не се влюбят. Повечето от тях са го преживявали и сега цинизма прикрива болката и липсата. Ама като се влюбят пак, ще се оправят. Да си циник е много трудно само от пубертетски преживявания. То мисленето е проблем в тая възраст, ти ми говориш за сериозни работи като цинизъм. Лафчета са това тука не цинизъм. Лафчета от на тати репертоара или от приятелите на тати. Ама то тия приказки тъпкано се връщат един ден :) Аз знам щото мене ми върнаха вече един път и силно се надявам да няма втори.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...