Jump to content
BulForum.com

Lubovta!


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

vapros na svikvane,privurzvane,treperene ne krakata i surceto pri sre6ta,dobro vpe4atlenie ot partniora, suvpadane na harakterite. vsi4ko tova kato ednocialo moje da go nare4e6 liubov.tova e 4uvstvo porodeno ot mnogo drugi. ne e samoedno. li4no mnenie B)

Link to comment
Share on other sites

Какво е любовта - тя е толкова много неща, че чак ми се струва наивно да се опитваме да я обясним с думи, но все пак защо не, да опитаме...

За мен любовта, това по което познавш, че си влюбен, е онази зашемтяваща тръпка, когато видиш любимия човек, чувството, че губиш контрола над нещата ... :blush: , любовта е онова усещане, когато чувстваш човека толкова близък, сякаш е част от самия теб , радваш се на неговите радости и успехи като на свои и те боли, когато той страда, наравно с него... любовта е когато изпитваш желание да прекарваш цялото си време с този човек, да го обграждаш с обич и внимание, да му даваш от себе си без да се замисляш...

Когато си помислиш за него, да се усмихваш, а в съзнанието ти да изплуват множество нежни имена, с които искаш да го наричаш...

А как показвам любовта си на любимия човек... ами правя всичко изброено по горе, казвам му, че го обичам, правя му разни малки изненади, все такива неща... :love :P :wub:

Накрая ще цитирам и любимата ми авторка Блага Димитрова и едно нейно описание на любовта, кратко но невероятно казано :

" Стигаше ми присъствието му, за да доловя едно пълнозвучие в цялата вселена... "

Link to comment
Share on other sites

Любовта.....не ми омекват краката когато видя любимия човек,не забравям как се казвам,нищо подобно.Любовта за мен е когато изпитвам ужасно желание да бъда с Нея,да седим,да говорим или просто да мълчим и да се чувстваме пълни/не дебели,който може ще разбере какво искам да кажа/...любов е когато я чувствам като част от себе си и когато я нараня дори съвсем малко започва да ме боли....всичко е любов

Link to comment
Share on other sites

nishto ne e ve4no. dori i da ima neshto takova kato lubovta...pone takova kakto go opisvat i kakto pove4eto hora go razbirat..nai-to4ni sa u4enite te pone imat dokazatelstva drugi ot tipa "povqrvai" "shte vidish kato te vrahleti" i podobni... ;)

Link to comment
Share on other sites

Не ти трябва да знаееш... :D :D :D

Само да знайте 4е толкова малко са слу4айте когато я има за пове4ко 4е направо може да се каже спокойно 4е в вси4ки слу4ай не е дълготрайна...

Тя е етап през който двама души минават за да се стигне доберат до едно двустранно доверие и подкрепа...които ги крепят за напред...(неговорим за роднински и др. връзки...)

НЕ може да се кажи 4е из4езва..оба4е остава в много , много умалени размер4ета...(при някой това става след 1та година,2рата,5тата...не съм философ нито съм провеждал изследвания затова немога да опр. този срок) :rolleyes:

любов-> оби4,привързаност (-> е знак за превръщане)... ;) ако някой ми хваща мисълта...но ако някой иска ме обори да дава... :)

м/у другото колкото по-рано го осъзнаете това, по-добре B) ..аз съм на 20 и малко...и просот споделям нещо което съм нау4ил досега в тоя готин живот :wub: ...а ако ви изпадне нещо по дълготрайно просот може да му се любувате, колкото се може пове4е! :rolleyes: моментите не са за изпускане :wacko:

В крайна сметка НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ С хлътването :devil

Link to comment
Share on other sites

Поради мързел и други причини , ще се въздържа от собствено мнение по въпроса , но ще цитирам добрия стар Алан : "Well, I'd say you found yourself the wrong entity to discuss love. For me, love is a good reboot once in a while. It keeps me young."

Link to comment
Share on other sites

любов е когато я чувствам като част от себе си

Много добре казано. Не само, че я чувствам като част от мен, ами при това много важна част. Без нея съм половин човек. Нещо в мен куца. Нещо в мен умира...

Link to comment
Share on other sites

Когато станеш непоносим, глупав, некоординиран и лигав

:) Донякъде си прав. Но също така ставаш и неподатлив към гадостите , които ти предлага животът. Когато си влюбен, всичко ти изглежда наред, нямаш проблеми. Единствено този, в който си влюбен, може да те изведе от това състояние. И тогава вече става кофти.

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi taka neudirjimo te privli4a,4e iska6 da si postoqnno s nego.Vremeto,kogato ne e do teb nqma smisul,jivee6 za migovete ,kogato 6te ste zaedno.Osven tova ako e istinskata ti polovinka-mislite ednakvo i kazvate edni i si6ti ne6ta ednovremenno-ne6to kato ljubovna telepatiq :wub:

Link to comment
Share on other sites

himiq nai ve4e,fizika :)) celq6ta edinstfeno vasproizvejdane.koito misli obratnoto iskma dokazatelsfa;)idealno izmislena ideq/lubovfta/ :D abe hora mnoo ne6ta mnogat da se obqsnqt po nqkakf nau4en na4in ne badete glupavi :tongue :D

Link to comment
Share on other sites

сега се връщам от даскало и съм малко изнервен! та, любоФФ, няма определение за любоФФ, при всеки е различно, но това вече се каза. няма да повтарям. любовта е това, което те кара да си забравиш приказката, когато Я/ГО видиш. да ти трепери сърцето и да имаш чувството че ще го изплюеш. това което те кара да си щастлив само когато седиш, прегърнал ЧОВЕКА. това което ти помага да Я/ГО разбереш дори без да говори. абе такива неща! влюбете се и ще видите. много поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Ми любовта според мен си е живо прецакване, особено първата, но иначе като чуства и преживяване е едно от най хубавите неща в живота.

Link to comment
Share on other sites

mi lyubovta si e 4uvstvo ... koeto sa4etava v sebesi  ( to kvo li ne sa4etava de ) mnogo raznorodni emocii ..... no za lyubovta ne trqbva da se govori ili da se pi6a ,a prosto da se izjivee i da se useti s sarceto

napalno sam saglasna s tova mnenie ;) i mislq 4e kakvoto i da se izpi6e za lubovta pak nqma da razbere6 dokato ne q po4uvstva6 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

haha

zgan...
jenata e kato masura zima6 go darpa6 i podava6 na sledva6tiq 4ovek :P :P :D :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

"Любовта е сладко нещо,

любовта е сладко нещо,

любовта е сладко нещо,Ленче ле,

кой не люби,той не знай."

Не може да се обясни по-добре.Това е.

Link to comment
Share on other sites

Любов е когато всеки един миг, прекаран с него/нея ти доставя щастие. Когато се чувстваш щастлив дори само когато го/я гледаш или чуваш по телефона. Когато си готов да направиш всичко, за да може той/тя да е щастлив/а, каквото и да ти коства това. Когато чувстваш и знаеш, че искаш да бъдеш точно с него/нея, никой друг! Когато този човек не е до теб, да усещаш празнота в себе си, която никой друг не може да запълни. Любовта е истинското щастие!

Link to comment
Share on other sites

Любов е когато всеки един миг, прекаран с него/нея ти доставя щастие. Когато се чувстваш щастлив дори само когато го/я гледаш или чуваш по телефона. Когато си готов да направиш всичко, за да може той/тя да е щастлив/а, каквото и да ти коства това. Когато чувстваш и знаеш, че искаш да бъдеш точно с него/нея, никой друг! Когато този човек не е до теб, да усещаш празнота в себе си, която никой друг не може да запълни. Любовта е истинското щастие!

dobre kazano...jalko, 4e ne sy6testvuva takova ne6to :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...