Jump to content
BulForum.com

chestito zemtresenie


karaman

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply
Абе не го е усетила цяла българия, щото аз съм от Пазарджик (37км от Пловдив) и не съм усетил нищо.

 

 

v Pazardjik se useti baq

 

последно?

Link to comment
Share on other sites

Аз пиех бира в квърталната кръчма и никой нищо не усети.Сега от вас научавам,че е имало земетресение.

 

Благодаря за информацията.

Link to comment
Share on other sites

На 7-мия етаж много добре се усети, чак ме събуди дрънченето на каната и скърцането на масата. Продължи май без малко една минута.

Link to comment
Share on other sites

Това земетресение него усетих.Но преди 1 или 2 години имаше едно много силно в България.Дето беше с епицентър тракийската равнина.Ех казвам ви 2 седмици голямо ШУБЕ брах.Разклати ми главата тогава 4 по рихтер мисля, че беше.Абе да пази господ да няма такива работи.Пък кой усетил, кой не усетил.

Link to comment
Share on other sites

Az pyk nishto ne usetih mamka mu :cry

 

 

Baxt i tuka nemashe nishto, chak pa tolkova da sym se nafirkal :wacko:  :wacko:  :wacko:

Пф и аз не усетих нищо, тогава си джагах на CoDUO малко бях надул тонколоните, и да ме сее разлюляло, сам си помислил, че е някаф ефект :)

Link to comment
Share on other sites

Това земетресение него усетих.Но преди 1 или 2 години имаше едно много силно в България.Дето беше с епицентър тракийската равнина.Ех казвам ви 2 седмици голямо ШУБЕ брах.Разклати ми главата тогава 4 по рихтер мисля, че беше.Абе да пази господ да няма такива работи.Пък кой усетил, кой не усетил.

Въобще не беше кой знае колко силно. Проблемът беше, че 2 дена след това Нон-Стоп имаше вторични трусове от порядъка на 2-3 по Рихтер...

Много добре го помня този момент! 5 Април 2002 г. ;)

Link to comment
Share on other sites

Точно котката беше спряла да ме тормози и почти се бях унесъл в сладък сън :zzz когато започнах да си се люлея насам натам :tongue ........викам си то ей ся ще спре да ама нъцки :tongue бая си се люлях или просто ми се е сторило така :blink: .......ама след тва веднага си заспах :zzz

Link to comment
Share on other sites

:excl: :confused :angry1 :ghost :ph34r: :sayjin Gledam kompa po4va da mi sa trese.Vikam na maika 4e ima zemetresenie (a neq mnoo q e strah ot zemetreseniq)ama tq ne mi povqrva .sled malko vlizam vav warez i gledam 4e pi6i "zametresenie".ZAtova vazrastni vqrvaite na decata si. :woot B) :rolleyes: :wir :tongue
Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас ама аз не го усетих.Тъкмо илизам от банята и викам чакай да видя кво става в вареза и гледам тая тема

Виж предишното земетресение беше друга работа(пак ме свари пред pc-to).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...