Jump to content
BulForum.com

chestito zemtresenie


karaman

Recommended Posts

Абе,пич,тая "брачетката" да не каза след "стига си клатил леглото"-"ела мен да клатиш"? :D Обаче наистина някои са или наплашени от земетресения или преиграват здраво.Кво толкова,полюляхме се и свърши.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Bah maamu, gledam si az televiziq i izvednuj kat me raztrese 6tqh da padna ot divana :P Baq se izpla6ih, gledam monitora se klati, lampata su6to, a maika mi sko4ila ot legloto :P Stra6ni4ko si be6e 6toto dosta vreme klate6e.

Link to comment
Share on other sites

аз не мога да разбера.... гърмежите ги обсъждате... ся и земетресението ли ще търсите причина? или ще гледате кой го е усетил? цяла България го е усетила... няма какво да му мислите..

знаех че ще се появи такава тема. знаех си просто. и се учудих че не се появи веднага след като свърши.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не усетих. По новинарските сайтове пише:

 

Силно земетресение е усетено преди минути в цялата страна. Няколко труса са били усетени във Варна и в Русе, предадоха свидетели за Агенция "Фокус". Епицентърът е бил в гр. Сливен. В София трусът е усетен слабо.

 

Edit: Грешна информация от Фокус. Епицентърът е в планината Вранча в Румъния. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Обаче наистина някои са или наплашени от земетресения или преиграват здраво.Кво толкова,полюляхме се и свърши.

 

Живеем на 11-я етаж и да ти кажа velvet_underground, съвсем не е такъв купон и просто люлеене за каквото си мислиш. Разтреперяха ми се колената от страх и паника (даже и се разплаках). Винаги съм живяла на високи етажи и всяко преживяно земетресение за мен е ужас.

 

Като си помисля, че сега можеше и да не сме в състояние да пишем в тази тема..., направо се чудя как някой се кефят.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност аз съм на 6,преживявал съм здраво земетресение и на 16 етаж,не е кой знае кво.Ама паника да има.Дали има щети в Сливен/честно казано не вярвам,че епицентърът е в Сливен/

 

Плюс това може от утре да не излизаме по улиците,щото примерно някоя кола може да ни отнесе....Каквото е такова

Точно срещу Лаута,зад Аонсо-то ако трябва да съм по-точен,два боря стърчат

 

ОК,забравете кво съм казал.Много страшно беше,баси,ужас,не застанах под касата на вратата,не......

Link to comment
Share on other sites

@ st_jt,виж си подписа и го транформирай малко

@велвет,къде в Пловдив има 16-етажен блок,че мистана интересно.Аз не се сещам...Ама аз не познавам Тракия,де!

Link to comment
Share on other sites

Живеем на 11-я етаж и да ти кажа velvet_underground, съвсем не е такъв купон и просто люлеене за каквото си мислиш. Разтреперяха ми се колената от страх и паника (даже и се разплаках). Винаги съм живяла на високи етажи и всяко преживяно земетресение за мен е ужас.

 

Като си помисля, че сега можеше и да не сме в състояние да пишем в тази тема..., направо се чудя как някой се кефят.

 

Наистина е така, и мен ме е страх, то хубаво да се запази самообладание, но някои май прекаляват с чувстовто си за хумор в подобни ситуации....

Link to comment
Share on other sites

Наистина  е така, и мен ме е страх, то хубаво да се запази самообладание, но някои май прекаляват с чувстовто си за хумор в подобни ситуации....

 

Vseki go priema razlichno. V zavisimost ot tova koeto e vidial ili prijivial v zavisimost ot psihika alkohol nastroenie. az oste pomnia zemetreseniata v Strajitsa i imam rezpekt kam tazi sila na prirodata. :(

Link to comment
Share on other sites

awe 6to we?verno ne sam na visok etaj i qvno za tva se kefa,ama 4estno kazano mnogo me izgusti toq trus :) ili qvno mi e za parvi pat..,aaa velvet_underground spoki4 we,za bra4edkata drug pat 6a govorim ... sega neka se gustim na zemetresenieto :P

Link to comment
Share on other sites

аз не мога да разбера.... гърмежите ги обсъждате... ся и земетресението ли ще търсите причина? или ще гледате кой го е усетил? цяла България го е усетила... няма какво да му мислите..

знаех че ще се появи такава тема. знаех си просто. и се учудих че не се появи веднага след като свърши.

Абе не го е усетила цяла българия, щото аз съм от Пазарджик (37км от Пловдив) и не съм усетил нищо. СИгурно съм прекалил със заниманията с компютъра. Никога не съм усещал земетресение. Сигурно съм голям бльон, щото и предишнопто никфо не го усетих

Link to comment
Share on other sites

I posledno v sofia ili v Sliven e epicentyra?

Нито в софия нито в сливен ;) Молдова или Румъния, аз в момента съм в русе, тука блока се клатеше ненормалко около 20-30 сек, скърцаха сварките. Доста силно беше. Тръса се е осетил в цяла българия, най-слабо в София. Това е за сега каквото е извесно, ама до утре всичко ще е ясно - информацията е получих от irc ;) та не знам колко е вярна :)

Link to comment
Share on other sites

Айде,живи и здраве...среща пак тук при следващия трус.За днес си мисля,че изчерпахме темата...дано да не греша,защото може скоро да имаме нов повод да си побъбрим.И дано,ако имаме такъв да сме в състояние да го направим.

Айде,споко и гледайте по-често към лампата-ако се клати-тичайте под вратата!

Link to comment
Share on other sites

По принцип имаше гърмежи в Пазарджик, ама мисля, че децата от маалата мятата пиратки, ина4е трусове никакви не съм усетил.

 

edit: Питах бащата и той каза, че се усетило нещо, но не било толкова силно. Било силно дотолкова, че даразклати някой предмет.

Значи все пак грешката е в мен :)

Link to comment
Share on other sites

Айде,живи и здраве...среща пак тук при следващия трус.За днес си мисля,че изчерпахме темата...дано да не греша,защото може скоро да имаме нов повод да си побъбрим.И дано,ако имаме такъв да сме в състояние да го направим.

Айде,споко и гледайте по-често към лампата-ако се клати-тичайте под вратата!

 

 

To ako tragne da pada bloka Vratata osven pak da ti pomogne :)

 

По принцип имаше гърмежи в Пазарджик, ама мисля, че децата от маалата мятата пиратки, ина4е трусове никакви не съм усетил.

 

edit: Питах бащата и той каза, че се усетило нещо, но не било толкова силно. Било силно дотолкова, че даразклати някой предмет.

Значи все пак грешката е в мен :)

 

Ba spored men baq zalulq za 5-10sec. To monitora mi sa zaliulq chak.(malko de)

Link to comment
Share on other sites

LPFK izvinqvai,no v Plovdiv navsqkade ima 16 etajni blokove daje tuka v ki4uka,za tav nedeite sporite 4e nqmalo!

LPFC е моят nickaname,а ние не спорим ни най-малко.Аз просто го попитах,драги!От чисто,неопорочено,детско любопитство!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...