Jump to content
BulForum.com

Стари БГ филми търся


vamfan

Recommended Posts

Здравейте, интересува ме има ли от къде да си сваля златните български филми. Разбирайте с Тодор Колев, Слабаков, Гр. Вачков и др. Като идея давам,  Господин за един ден, Баш майстора, Любимец 13 и подобни. Смятам ме разбрахте. Ако има сайт или торенти. Не само за онлайн, но и за сеаляне, ше съм благодарен!

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, vamfan said:

Здравейте, интересува ме има ли от къде да си сваля златните български филми. Разбирайте с Тодор Колев, Слабаков, Гр. Вачков и др. Като идея давам,  Господин за един ден, Баш майстора, Любимец 13 и подобни. Смятам ме разбрахте. Ако има сайт или торенти. Не само за онлайн, но и за сеаляне, ше съм благодарен!


Преди много време в една далечна галактика в Замунда имаше пакет къмто 60 гб с българските класики. Но това беше преди над 10 години. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, plameni said:

Виж в zelka-та, секция Филми/БГ


@RaptoR, може би имаш предвид тази колекция:
"24 ЧАСА" - Златни български филми (1952-1989) - 72GB


Далеч не беше толкова официална... Ако нещо не съм променял това е съдържанието
 

npYhKrz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ясно, ще ги потърся. По едно време бяха ги спряли завади авторски права. Даже замундата я бяха спрели

за 1-2дни а арена за доста повече.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Това ми е канала в YouTube. Качил съм доста стари български филми, сериали и театрални постановки. Който иска може да погледне:

 

YouTube - link

Edited by dock
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...