Jump to content
BulForum.com

Seria A - Season 04/05


Aston_

Recommended Posts

Според мен Милан ще станат шампиони и в италия и в Шампионската лига (след като ги няма Барса :)). Много добре играят напоследък, а защитата им е може би най-добрата в света

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Нем... :(

от Италия ще дават само Фиорентина - Месина по Диема +

може и да дават някаде мача..но поне днес като гледах никаде не пише че ще го дават

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

аааааааааа Фиорентина НЯМА да изпадат,не не не НЕДАВАМ :P :P :P !!!

Само ФИОРЕНТИНА и РОМА останалите...не ми тряят :)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам Юве да станат шампиони щото ме кефят много :sayjin

 

мда мда......и аз искам така много неща ще се решат на мача другата седмица :)

Link to comment
Share on other sites

Milan - JUVENTUS 0:1

28` - Trezeguet 0:1

 

Лека -полека титлата се приближава.

Честито на всички "Ювентинци"

 

EDIT: наздраве :beerchug :beer: :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Само Парма!!!! Много важна победа днеска. Дано останем в групата - определено го заслужаваме, заради красивия футбол. Джилардино е невероятен. Който отбор го вземе лятото, ще удари джакпота:)

Link to comment
Share on other sites

Само Парма!!!!  Много важна победа днеска. Дано останем в групата - определено го заслужаваме, заради красивия футбол. Джилардино е невероятен. Който отбор го вземе лятото, ще удари джакпота:)

 

Доколкото знам Джилярдино подписа договор до 2010 с Милан :)

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам Джилярдино подписа договор до 2010 с Милан :)

Май е само слух още това, но ми се струва доста вероятно да стане факт за съжаление:)
Link to comment
Share on other sites

Ювентус определено беше по-добрият отбор, а Дел Пиеро игра отлично. Отдавна не бях гледал такъв негов мач. Съжелявам, че Милан няма да станат шампиони.

Link to comment
Share on other sites

Е така е не може и финал за ШЛ и да станат шампиони :) Тва да не е мандра :P Честито на всички от Ювентус :)

Link to comment
Share on other sites

Еми това е последният шанс на Ювентус да спечелят нещо този сезон. След отпадането от Шампионската , на тях не им остава нищо друго освен да спечелят калчото. След тази загуба, Милан ще хвърлят доста повече усилия в ШЛ , макар че там остава само 1 мач :bgrin: , тъй като в Италия може да се каже, че всичко е решено ! :zzz

Link to comment
Share on other sites

Koi според вас ще изпаднат? Дано не са Парма само:) В неделя сме гости на Юве и ще отнесем бая парцали май:)

Link to comment
Share on other sites

Koi според вас ще изпаднат? Дано не са Парма само:) В неделя сме гости на Юве и ще отнесем бая парцали май:)

парма и фиорентина са ми много симпатични отбори, но единия със сигурност ще си замине :cry

Link to comment
Share on other sites

Парма никога не съм ги обичал, обаче ме накефиха, как изпадащ отбор стига до полуфинал в УЕФА с резервите...наглоооо. Фиорентина винаги много съм ги обичал покрай Флоренция (където някой ден трябва да ида) и заради Батистута и изобщо готиния им отбор от преди 7-8 години... Дано да се спасят...да се махат Сиена и там още някой...

Link to comment
Share on other sites

Парма никога не съм ги обичал, обаче ме накефиха, как изпадащ отбор стига до полуфинал в УЕФА с резервите...наглоооо. Фиорентина винаги много съм ги обичал покрай Флоренция (където някой ден трябва да ида) и заради Батистута и изобщо готиния им отбор от преди 7-8 години... Дано да се спасят...да се махат Сиена и там още някой...

Еми, те Сиена само купуват мачове, братче. Другата седмица има мач Парма-Сиена,ако не се лъжа. Там ще се решат много неща:) Явно не е случайно, че на Сиена им викат "търговците" :) :devil
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...