Jump to content
BulForum.com

Seria A - Season 04/05


Aston_

Recommended Posts

После ми говорете, че няма уредени мачове в Италия. Днешните резултати са доста съмнителни отново. Реджина и Лече съм ги признал за най-продажните отбори.

Божинов да не е играе в Серия Б догодина, а? Фиорентина са много трагични горките:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply
Божинов да не е играе в Серия Б догодина, а? Фиорентина са много трагични горките:)

 

Невярвам....иначе Фиорентина като нищо може да изпадне :)

а колкото до Божинов мисля че някои от големите отбори веднага ще го лапне :P пък и едва ли той ще пожелае да играе във серия Б защото това ще се окаже голям спад във формата му :)

Link to comment
Share on other sites

Тия коментаторите по Евроком са пълни нещастници да знаете.За какво им плащат на тия дървета? Да лъжат зрителите си ли? Събрали ги трима човека в студиото. И за кво? Че те са от тъпо парче по-тъпо. И тия аматьори ми коментират Сериа А. Че те не знаят за какво става въпрос. Преди малко ми дават класирането след края на мачовете и ми коментират как Болоня се спасили и как Фиорентина ще играят плейоф за оставане и как Парма изпаднали. Аз щях да умра, щото съм от Парма!!!! А то какво се оказа? Че тия палячовци не знаят как се класират отборите в Серия А! По дяволите, поне тва да бяха научили, щях да им простя всички простотии в ефир. Истината е, че Фиорентина се спасяват, а Парма и Болоня играят плейоф за оставане в групата. Има огромна разлика. Докога такива малоумници ще коментират мачове не знам.Куцо, кьораво и сакато тръгнало да става футболен коментатор!

Link to comment
Share on other sites

Защото имат по-добър баланс в преките мачове с Парма и Болоня! И аз това не го знаех точно,ама поне си направих труда да проверя, а тия тъпанари от Евроком Тв, дето им плащат за тая работа, дори не са прочели регламента. Мичмана, лека му пръст, щеше да се обърне в гроба,ако ги беше чул какви ги бръщолевиха днеска!

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля,че Парма и Болония играят плейоф за да определят кой ще е третият директно изпадащ отбор.А Фиорентина играят плейоф с 4тия в Сериа Б.Може и да греша.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля,че Парма и Болония играят плейоф за да определят кой ще е третият директно изпадащ отбор.А Фиорентина играят плейоф с 4тия в Сериа Б.Може и да греша.

Не му мисли много виж www.eurosport.com

Fiorentina sa spaseni!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
В крайна сметка кои изпаднаха и кои влязоха във серия А ???

 

Бреша и Аталанта изпаднаха !

 

а Болоня и Парма играят бараж за оставане мачовете са на 14 и 18 юни :)

Link to comment
Share on other sites

Italy - Serie A/B Play-Off

  June 14 

 

FT Parma 0 - 1 Bologna

 

17' [0 - 1]  I. Tare

******* тъпия албанец.
Link to comment
Share on other sites

ИНТЕР [1 : 0] РОМА

краен резултат

52' [1-0] Синиша Михайлович

 

64' Леандро Куфре

 

Интер спечели Купата на Италия с общ резултат 3:0.Честито :)

Link to comment
Share on other sites

Верно ли бе? А стига бе? Не мога да повярвам..... йййееееееее

Форца Пармаааааааааааааааааааааааааааааааааа :punk :punk :punk

Велик си , Сашеее!!!! Мерси за поздрава! :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Новите членове на Сериа А са Асколи и Тревизо, които влизат на местата на изхвърлените Торино и Дженоа.

Link to comment
Share on other sites

Новите членове на Сериа А са Асколи и Тревизо, които влизат на местата на изхвърлените Торино и Дженоа.

 

Радвам се, че любимия ми малък отбор от Италия влиза в Серия А :) А Дженоа и Торино ги изхвърлиха за уредени мачове(поне за Дженоа съм сигурен), така че си има защо :)

Link to comment
Share on other sites

Честита Супер Купа на Италия на Интер.Мойте хора отново надвиха Ювентус,и то отново на "Деле Алпи".За съжаление не гледах мача,но важното е да се побеждава и както е казал народът-"По-добре грозна победа,отколкото красива загуба".Дано трагне на късмет на момчетата на Манчини и феновете на Интер да запоминим този сезон с добро!Момчетата са събрани само кадарни и професионалисти,добре окомплектовани,така че -УСПЕХ нека им пожелаем! :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше малко странно съдийство във вреда на Ювентус този мач, но все пак беше равностоен :) Браво на двата отбора

 

Вече има нова тема за сезона, ако обсъждате сезон 05/06, пишете в нея

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...