Jump to content
BulForum.com

Seria A - Season 04/05


Aston_

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply
Сигурен ли си че Милан са вече 1-ви!!! :D  :D  :D  :)

 

 

Естествено че са първи ,по голова разлика ,но са първи.Ето това долу е от Gazzetta dello sport..:

Classifica 2004/2005

 

54 Milan

54 Juventus

43 Inter

41 Udinese

41 Sampdoria

 

Aма сега без Шева :( и то в най-важните мачове : срещу Ман Ю и Интер в неделя,а вероятно и в реванша няма да играе :( Ще трябва да се справят без него.Дано Кака да направи силни мачове.

Link to comment
Share on other sites

MILAN CHAMPION

МОЛЯ НЯКОЙ КОЙТО ЗНАЕ КОЙ Е ВКАРАЛ ЗА МИЛАН ДА КАЖЕ

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МИЛАНИСТИ

 

Serginho вкара в 94 минута

 

и си мисля че все някога късмета на Милан ще им обърне гръб защото пак така срешу Лацио биха с гол в 94 минута и още е мнго рано според мен за прогнази за шампион на Италия :)

 

54 Milan

54 Juventus

43 Inter

41 Udinese

41 Sampdoria

 

В Италия ако първия и втория завършат с равни точки се играе мач м/у двата тима така че няма значение кой е първи и кой е втори ;) като са с равни точки ;)

Link to comment
Share on other sites

В Милан имат огромно количество качествени футболисти и никой не е незаменим. Не се претеснявайте дори без Шевкенко Милан пак са изключително силни.

Link to comment
Share on other sites

и си мисля че все някога късмета на Милан ще им обърне гръб защото пак така срешу Лацио биха с гол в 94 минута 

 

Мдаа ,ако знаеш и мен как ме притеснява това...Срещу Лацио в 93мин ,срещу Реждина с автогол,сега пак с триста зора в 94мин.Май доста късмет им се посъбра последните мачове,а пък предстоят двуботе с Ман Ю и Интер,като интеристите нямат победа в дербито от доста време вече ,а пък и те тоя сезон не могат да се оплачат от липса на шанс.Много ще ми е неприятно ,ако в един от двата мача които предстоят се случи нещо като гол срещу Милан в последната минута или пък добра игра и липса на шанс(както срещу Юве на Делле Алпи),или пък поредната контузия на някой важен играч.Ноо ,ще видим...

В Италия ако първия и втория завършат с равни точки се играе мач м/у двата тима така че няма значение кой е първи и кой е втори  като са с равни точки

 

Да ,знам за това правило,но сега след като Юве водиха през цялото време и след като имаше 8 точки разлика ,на миланистите им е приятно да видят отбора преди Юве в моментното класиране,дори и по голова разлика ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Божинов се отпуши :punk Време беше. Някой разбра ли каква е контузията?

 

 

'Първоначалната диагноза на лекарите на Фиорентина за травмата е разтежение, което води до силна болка в адукторите . В неделя Божинов ще бъде подложен на по-обстоен медицински преглед, след което ще бъде обявено официално каква точно е контузията на българина и колко време ще отсъства той от терена.'

 

оффффффф,сори за 2ния пост :blush: :( :cry Доста ми се спи.Извинявайте отново :(

Link to comment
Share on other sites

Много ще ми е неприятно ,ако в един от двата мача които предстоят се случи нещо като гол срещу Милан в последната минута или пък добра игра и липса на шанс(както срещу Юве на Делле Алпи),или пък поредната контузия на някой важен играч.Ноо ,ще видим...

ааа пепел ти на устааа ... дано любимите ти отбори 5 мача победа да не вземат хахахахахахахах :)

Link to comment
Share on other sites

1.Дано Валери да се оправи по-бързо,защото само неговата контузия му липсва и на 26 март ще стане страшно за нас.......

2.Сега за моят любим отбор-Милан.Не трябва да смятаме,че отбора играе страхотен и качествен футбол,напротив-в момента сме в мини криза и последните няколко мача го показват.Победата срещу Манчестър не беше плод на невероятните отигравания на отбора,а на глупавите и непростими пропуски и неумелата игра на вратаря на Юнайтед.притеснен съм за мача с Интер.За първи път от 10 години не съм уверен,че ще спечелим,защото късмета е на страната на Интер,играят добър футбол,а и напрежението и умората може да си окаже влиянието.....въпреки всичко си пожелавам един страхотен мач,от който победител да излезне Милан........

Link to comment
Share on other sites

milan dnes trqbva da prekusne seriata bez zagubi na inter. ste bude dosta interesen ma4 i dano po-dobria(milan) da pobedi. vse pak i inter imat 6ansove taka 4e na milan nqma da im e mnogo lesno

Link to comment
Share on other sites

Мен по принцип италианското първенство не ме интересува много, но за довечера смятам, че Милан ще спечели. Учудващо е че Интер няма загуба до момента :confused , това говори обаче за ниско средно ниво на шампионата :P

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли защо в момента никъде не предават пряко среща от кръга ???

По РингТВ изписаха само, че от 18:00 ще дават запис на Палермо - Рома :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се надявам преди всичко да стане хубав мач,защото двата отбора редуват скучни с много интересни сблъсъци,а последният мач не бе на нива така че може искрено да се надяваме.На мен лично ми се иска мойте хора от Интер да запишат най-после победа срещу Милан!

Link to comment
Share on other sites

пич

и за двете си напълно прав

БЕЗ БОТЕВ НЯМА БЪЛГАРИЯ

БЕЗ МИЛАН НЯМА ИТАЛИЯ

тва е истината

на 15 ще смайем буферите

а днеска ИНТЕР

за кво само 2;1

5;0

Е айде успокойте се с тези космически резултати,да рече човек че Милан е онзи отбор,който мачка всичко наред и е най-добрият в Европа,все пак това е едно от най-големите дербита в Италия и е нужно поне малко уважение към противника,пак и Интер доказа че не е случаен отбор.

Link to comment
Share on other sites

Очаквам Милан да спечели,но като гледам с какъв състав излизат ще им е много трудно......

 

EDIT:Само на мен ли ме дразнят коментаторите..."това е една небразилска грешка"...е каква е "бразилската грешка

 

П.С.Е,тея Милан как не могат 3 паса да си дадат като хората.....

Link to comment
Share on other sites

0:1

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Kakaaaaaa

Супер седмица за Милан ,първо Ман Ю ,сега и Интер(първа загуба за сезона и то точно от Милан :D Късмета отново е с росонерите ,дано да е така и занапред :D :D Честито на всички миланисти :punk :punk :punk

 

04-05_milan-inter16.jpg

Milan040.jpg

 

EDIT:Само на мен ли ме дразнят коментаторите..."това е една небразилска грешка"...е каква е "бразилската грешка

 

Не дразнят само теб,на мен ми изпилиха нервите.Единствено желанието ми да слушам и публиката не ме накара да изключа звука...А да ,още нещо - Милан няма 8 титли на европейските шампиони(както каза единия от двамата"симпатяги") ,титлите са 6.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...