Jump to content
BulForum.com

Seria A - Season 04/05


Aston_

Recommended Posts

Milan is back in buiznes :punk  :punk

pozdravi na vsi4ki fenove na otbora

 

Кога Милан е излизал извън играта???? :confused Фен съм на Юве и много пъти съм казвал, че шампиона се определя последния кръг (е някой път и по-рано).

 

Гадзета дело Спорт написа: Фиорентина смени съставките, но продукта се запази..... много малко помогна дебюта на новите покупки .... споменават че мача започва със опити за взаимодействие между Божинов и Миколи, които са сгрели публиката, но не са направили нищо запомнящо се в градивен план. Бла Бла

 

Тея пък какво искат, няколко дена в отбора и да вкарва по 1231 гола. Мисля, че като цяло Божинов се представи добре този мач.

 

За Юве какво да кажа всяка дума е излишна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Аз пък вчера не бях в нас и не видях дебюта на Божинов :( Въпреки, че не съм гледал мача, трябва да отбележа, че той е само на 19 и не трябва да се очакват чудеса от него преди да се е сработил с отбора.

Link to comment
Share on other sites

Кога Милан е излизал извън играта????  :confused  Фен съм на Юве и много пъти съм казвал, че шампиона се определя последния кръг (е някой път и по-рано).

след последните 2 загуби разликата в точките между Юве и Милан не беше малка ,имаше хора които казваха че шампионата е решен (аз сКщо не бях оптимист) ,но след последния кръг отново сме на изходни позиции пък и да не забравяме директния двубой ,там ще се реши всичко според мен

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах мача на Божинов. Новия му отбор е доста зле, те сигурно и зариди това са взели нашия и са назначили Дзоф. Като синхрон и тактическа дисциплина издишат отвсякъде. Бая работа го чака Дзоф. Божинов изглежда ще ключовият ичрач върху който ще се гради отбора. С Pazzini ще напряват добър дует в атаката на отбора.

 

На Валери ще му трябват поне месец-два да свикне с новия отбор и съотборници.

 

ПП. Който очаква че Фиорентина ще се бори за зона Уефа жестоко се лъже. Целта им е да изградят отбора около Божинов и Пацини и да си запазят мястото в групата щото са се засили към дъното.

Link to comment
Share on other sites

...Новия му отбор е доста зле, те сигурно и зариди това са взели нашия и са назначили Дзоф.  Като синхрон и тактическа дисциплина издишат отвсякъде. Бая работа го чака Дзоф. Божинов изглежда ще ключовият ичрач върху който ще се гради отбора. С Pazzini ще напряват добър дует в атаката на отбора...

 

И Миколи е отличен играч, въпреки че не успя в Ювето. А колкото до Дзоф - мисля, че Земан е по-опитен и Божинов щеше да научи повече от него, особено за атакуващи действия. В Лече играеха с 3 нападателя. Дзоф е велик вратар и доказан треньор, но не той ще е човека, който ще направи Фиорентина европейско величие. Е, ще я спаси от изпадане ;)

Link to comment
Share on other sites

На всички фенове на Милан във форума препорчвам да си дръпнете клипчето долу.Това е must see коментар от мача Милан - Интер 3:2(0:2 на полувремето) от последния шампионски сезон 03/04. Уникално е ,гледайте го !!!

Не се препоръчва за интеристи :P

Thanks to Silver_bg

 

Crudeli ,Milan-Inter 3:2

Link to comment
Share on other sites

И Миколи е отличен играч, въпреки че не успя в Ювето. А колкото до Дзоф - мисля, че Земан е по-опитен и Божинов щеше да научи повече от него, особено за атакуващи действия. В Лече играеха с 3 нападателя. Дзоф е велик вратар и доказан треньор, но не той ще е човека, който ще направи Фиорентина европейско величие. Е, ще я спаси от изпадане ;)

 

Миколи не остана в Юве поради финансови причини. А отборите на Земан са известни със спада на формата през пролетния полусезон. Не правете толкова бързо заключения относно бъдещето на Божинов, нека изчакаме малко пък тогава да говорим.

Link to comment
Share on other sites

Fiorentina pak se izduniha:Sampdoria 3 - 0 Fiorentina

4erven karton za Bojinov v 9-ta minuta

tova opredeleno ne e letq6t start za nego v noviq otbor

 

hahahaha Juve pak se izduni :punk

Link to comment
Share on other sites

Миколи не остана в Юве поради финансови причини. А отборите на Земан са известни със спада на формата през пролетния полусезон. Не правете толкова бързо заключения относно бъдещето на Божинов, нека изчакаме малко пък тогава да говорим.

 

Прав си, но старта не е добър, а във focus-sport.net вчера четох, че Дзоф обмисля дори и оставка. Щом Валери вкара първия си гол нещата ще се променят!

Link to comment
Share on other sites

Миколи не остана в Юве поради финансови причини. А отборите на Земан са известни със спада на формата през пролетния полусезон. Не правете толкова бързо заключения относно бъдещето на Божинов, нека изчакаме малко пък тогава да говорим.

 

ами то бъдещето на Божинов доста ясно нищо чудно след края на сезона да премине в Ювентус все пак във Фиорентина играят Мареска и Миколи които са собственост на Юве ;)

Link to comment
Share on other sites

Интер предприема лятна офанзива за Божинов

 

Баси ,тва момче няма още 19г. ,а журналистите го пратиха да играе в Юве,Интер и Челси ,нищо че в момента е във Фиорентина,които уж се гласят да изграждат стабилен отбор.Сега остава само да напишат ,че и Милан официално се интересува от него и картината ще е пълна.Лично мое мнение : това не е добре за него,всеки ден като отвори вестника и се вижда продаден в някой отбор,как ли се чувства ,какви ли мисли му се въртят из главата.Резултата го видяхте в събота - червен картон(макар и пресилен) и доста напрежение върху него след това.

Мен ме притеснява че цялата тая дандания около него няма да му се отрази добре и то точно в прериод,когато предстоят най-важните мачове на националния отбор - срещу Швеция и Унгария.За мен ,а сигурно и за вас е много по-важно как Божинов ще играе за България,отколкото в Италия.Дано да се окажа лош пророк,защото страшно много искам да им го върнем на тъпите шведи най-накрая,а със Стоичков начело това е повече от възможно.

 

А това дето стана в Серия А последните два кръга ми е малко трудно да го повярвам ,ама си е факт.Очаквах Юве да се издънят,ама чак пък два пъти поред :confused Преди две седмици доста хора побързаха да подарят титлата на Юве(включително и аз :wacko: ),а сега 2 точки разлика си е направо нищо.В събота и неделя ще има доста интересен кръг - Юве - Удинезе,Реджина - Милан ,Интер - Рома. Може още другата седмица калчото да има нов лидер :P ,а може и да няма :P .Ще поживеем ,ще видим...

Link to comment
Share on other sites

Сега свърши мача между Фиорентина и Парма. Много добър мач за домакините и специално за Фабрицио Миколи. Той вкара гол , игра много добре , а тимът му спечели с 2:0 и много убедителна игра. Не дадоха никакъв шанс на Парма. Доста се кефя на Миколи, защото Юве не го доуцениха, а сега той играе добре ;)

Link to comment
Share on other sites

Преди малко започна 25-ти кръг ето и срещите

 

19,02,2005 19:00

Messina - JUVENTUS 0:0

21:30

 

Milan - Cagliari 1:0

Udinese - Inter 1:1

 

20.02.2005 16:00

 

Atalanta - Bologna

Chievo - Lazio

Palermo - Lecce

Parma - Brascia

Roma - Livorno

Sampdoria - Reggina

Siena - Fiorentina.

 

А ето и нещо любопитно Росицки в Ювентус

 

EDIT: Първа изненада за този кръг и то неприятна Месина и Ювентус завършиха 0:0

Ако и във вторник Юве играят по същия начин :angry: спокойно могат да се простят с шансовете за каквато и да е титла, дано се окажа лош пророк.Нужна е коренна промяна в стила на игра, повече въображение.

Интер постигнаха 16-то равенство, приближават рекорда от сезон `91 -`92г, когато постигнаха рекордните 17.

Милан очаквано постигна победа макар и с минималното 1:0 над Каляри.

Link to comment
Share on other sites

Ами нещата се нареждат идеално за Милан-изпревериха Ювентус,макар и по голова разлика,Интер направи Х,с което намали до минимум шансовето му за титлата,а и увеличи разликата между себе си и останалите 2 отбора,но ме притеснява факта,че последните 3 мача се измъкваме все с невероятен късмет:срещу Лацио-гол в 94-тата минута,срещу Реджина-автогол,без да има реално опстност пред вратаря им,а сега отново в 90-тата минута...Все някъде това ще нби изиграе лош Късмет...За инфо-голът го отбелязва Сержиньо,а червен картон получава Панкаро.....

Link to comment
Share on other sites

Ами нещата се нареждат идеално за Милан-изпревериха Ювентус,макар и по голова разлика,Интер направи Х,с което намали до минимум шансовето му за титлата,а и увеличи разликата между себе си и останалите 2 отбора,но ме притеснява факта,че последните 3 мача се измъкваме все с невероятен късмет:срещу Лацио-гол в 94-тата минута,срещу Реджина-автогол,без да има реално опстност пред вратаря им,а сега отново в 90-тата минута...Все някъде това ще нби изиграе лош Късмет...За инфо-голът го отбелязва Сержиньо,а червен картон получава Панкаро.....

Сигурен ли си че Милан са вече 1-ви!!! :D :D :D :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...