Jump to content
BulForum.com

Seria A - Season 04/05


Aston_

Recommended Posts

кой според вас ще спечели едно от най-хубавите и трудни първенства (според мен) :)

 

Крайно класиране :

 

1 Juventus 86

2 Milan 79

3 Inter Milan 72

4 Udinese 62

------------------------------------------------

5 Sampdoria 61

6 Palermo 53

------------------------------------------------

7 Messina 48

8 Roma 45

9 Livorno 45

10 Lazio 44

11 Lecce 44

12 Cagliari 44

13 Reggina 44

14 Siena 43

15 Chievo 43

16 Bologna 42

17 Fiorentina 42

------------------------------------------------

18 Parma 42

19 Brescia 41

20 Atalanta 35

 

Голмайстори :

 

1 Cristiano Lucarelli (ITA) Livorno 24

2 Alberto Gilardino (ITA) Parma 23

3 Vincenzo Montella (ITA) Roma 21

4 Luca Toni (ITA) Palermo 20

5 Mirko Vucinic (ITA) Lecce 19

6 Andriy Shevchenko (UKR) Milan 17

7 Leite Ribeiro Adriano (BRA) Inter Milan 16

8 Mauro Esposito (ITA) Cagliari 16

9 Zlatan Ibrahimovic (SWE) Juventus 16

10 David Di Michele (ITA) Udinese 15

11 Alessandro Del Piero (ITA) Juventus 14

12 Francesco Flachi (ITA) Sampdoria 14

13 Valeri Bojinov (BUL) Fiorentina 13

14 Vincenzo Iaquinta (ITA) Udinese 13

15 Tommaso Rocchi (ITA) Lazio 13

16 Andrea Caracciolo (ITA) Brescia 12

17 Fabrizio Miccoli (ITA) Fiorentina 12

18 Francesco Totti (ITA) Roma 12

19 Christian Vieri (ITA) Inter Milan 12

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Моя фаворит е Милан. Макар да съм от Юве смятам, че Милан имат по - добър и балансиран състав в момента. Отделно, че никога ама никога не съм харесвал Капело. Така като гледам първия кръг ето този мач ми прави впечатление: Roma - Fiorentina. Много ми се иска Фиорентина да бие, но едва ли...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм фен на Лацио но дори класиране в УЕФА ще е голям успех при състоянието не отбора. Надявам се Ди Канио да направи ударно завръщане и да помогне на новите които са почти целия отбор. За титлата пак ще се обичайните заподозрени като най ще съм доволен на Интер ама няма да ги бъде. Те с по-добър отбор не успяха та сега ли... Може би Ювентус с новите качествени попълнения...може би Милан с баланса в състава...все едно - това са ми двата най-омразни отбора...

Link to comment
Share on other sites

След първия кръг ще мога да кажа много по-добре какво очаквам. Иначе аз очаквам Милан да опитат да задържат титлата, но без качествени попълнения това лято .. няма да е много лесно. Особено с оглед на новите имена на Интер и Ибрахимович за Ювентус. Според мен Интер и тая година ще са от 3 място надолу, на което се и надявам де :P

 

Между другото прогнозите ми за кръга:

 

Atalanta - Lecce X2

Brescia - Juventus 2

Cagliari - Bologna 1

Chievo - Inter X

Milan - Livorno 1

Palermo - Siena 1

Parma - Messina 1

Reggina - Udinese X

Roma - Fiorentina X2

Sampdoria - Lazio 1X2 :)

Link to comment
Share on other sites

Айде да си дам и аз моите:

Atalanta - Lecce 2

Brescia - Juventus 2

Cagliari - Bologna Х

Chievo - Inter Х2

Milan - Livorno 1

Palermo - Siena Х

Parma - Messina 1

Reggina - Udinese X2

Roma - Fiorentina 1X2

Sampdoria - Lazio 2(пристрастно)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм фен на Лацио но дори класиране в УЕФА ще е голям успех при състоянието не отбора. .... това са ми двата най-омразни отбора...

 

ако не тази, то другата сте в "Б" :D , а след това вече може да правите дербита с Lodigiani :woot

 

Atalanta - Lecce X

Brescia - Juventus 2

Cagliari - Bologna 1

Chievo - Inter 2

Milan - Livorno 1

Palermo - Siena Х

Parma - Messina 2

Reggina - Udinese 1

Roma - Fiorentina X

Sampdoria - Lazio 1

 

FORZA MIA ROMA!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Internatzionale Rulez- tova e moq favorit.

Ot koga e chakam taq titla sega e momenta.

 

незнам дали и тази година Интер ще спечелят скудетото моят фаворит за титлата е Ювентус макар че Милан също притежава много силен отбор :bgrin:

миналата година Рома ми направи добро впечатление но едва и и тази ще е така защото едни от най-добрите им футболисти напуснаха отбора (Walter Samuel (R. Madrid) , Emerson (Juventus)) а да не забравяме че и трениора им Капело (който е смятан за един от най-добрите) напусна клуба. :)

 

ако не тази, то другата сте в "Б"  , а след това вече може да правите дербита с Lodigiani

 

аз незнам да ли в "Б" но има вероятност другата година да изпаднат в серия C2 заради финансова несъстоятелност както стана с Фиорентина ако не влезнат в някой европейски турнир това ми се струва неизбежно :(

Link to comment
Share on other sites

Моят фаворит е отбора,които е фаворит всяка една година.Тва е Juventus Torino отбора с най-много титли в Италия.

Link to comment
Share on other sites

ако не тази, то другата сте в "Б"  :D , а след това вече може да правите дербита с Lodigiani  :woot

FORZA MIA ROMA!!!!!

 

Това на какво основание го казваш. Искам да се обосновеш що мислиш, че точно Лацио ще отпаднат. Аз лично се раздирам между Лацио и Юве като пристрастие колкото и да е странно. Но повече, като чи ли предпочитам Лацио. Макар и да останаха без някой много-добри футболисти. :(

 

да питам някой знае ли по коя телевизия ще дават мачовете ? Кой ден и в колко часа ?

Link to comment
Share on other sites

да питам някой знае ли по коя телевизия ще дават мачовете ? Кой ден и в колко часа ?

 

ами по Ринг ТВ мисля че ще дават мачовете пък 12 септември се пада неделя предполагам ще е както миналата година два мача във събота от 17 и 21 часа и останалите във неделя от 16 часа а последния мач от кръга ще започва в 21.30 часа :)

Link to comment
Share on other sites

ами по Ринг ТВ мисля че ще дават мачовете пък 12 септември се пада неделя предполагам ще е както миналата година два мача във събота от 17 и 21 часа и останалите във неделя от 16 часа а последния мач от кръга ще започва в 21.30 часа  :)

 

В събота беше в 19:00 :) А това чул ли си го официално или се надяваш на Ринг? Че от тия неразбории откак ББТ се набутаха нещо половината първенства духат супата :(

Link to comment
Share on other sites

В Италия съм фен на Интер, но само заради Рекоба. Много ме кефи тоя човек! Жалко, че така и не успя да "блесне". И аз като veseo предричам пореден провален сезон за Интер. А кой ще стане шампион много мнго не ме интересува, но предполагам, че ще са Милан. Ювентус ми е много противен отбор. Стискам палци да не се класират за европейски турнир :)

Link to comment
Share on other sites

Verno che Milan sa favotiti ama Juve i te napraviha lud otbor .Sega kato zemaha Emerson, Ibrahimovich, Fabio Canavaro imat dosta po-golqm shans ot minalata godina.A inache az sum za Roma makar che si prodadahme povecheto zvezdi ama pone otbora e mlad ima golqmo badeshte dokato i Inter i Milan i vsichki ostanali durjat samo pensioneri s malko izkliucheniq.

Link to comment
Share on other sites

В събота беше в 19:00 :) А това чул ли си го официално или се надяваш на Ринг? Че от тия неразбории откак ББТ се набутаха нещо половината първенства духат супата :(

 

ами не сам много сигурен защото още не сам видял да рекламират мачове но което ме навежда на мисалта че ще ги дават е това че почнаха да дават мачове на запис от сезон 03/04 :)

аз вчера гледах Парма - Ювентус 2:1 :( а миналия ден Лече - Удинезе

Link to comment
Share on other sites

До скоро бях сигурен, че Милан пак ще станат шампиони, но след последните трансфери на Ювентус мисля, че възможностите се изравниха. Освен това и Интер се точат да направят нещо голямо, така че ни чака интересно първенство.

Другото, което ме радва тази година е завръщането на Фиорентина. Палермо и Сампдория също имат своето важно място в серия А и може би за да се върне стария блясък на калчото липсва само Наполи.

Link to comment
Share on other sites

Айде днес са първите мачове от сезона ;) Дайте си прогнозите за следните мачове:

 

Киево - Интер

Милан - Ливорно

 

Разбира се визирам само тези, които не са дали прогнози досега :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...