Jump to content
BulForum.com

Seria A - Season 04/05


Aston_

Recommended Posts

Еми, те Сиена само купуват мачове, братче.

 

И срещу Милан купиха, нали :devil Идеално, тъкмо ще имаме извинение, че не сме ги победили - имало е нареждане от "високо" ниво да им пуснем :P

 

Прекалено много мачове в Кюстендил гледаш братче, остави тоя Български "футбол" :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply
И срещу Милан купиха, нали  :devil Идеално, тъкмо ще имаме извинение, че не сме ги победили - имало е нареждане от "високо" ниво да им пуснем :P

 

Прекалено много мачове в Кюстендил гледаш братче, остави тоя Български "футбол" :)

Какъв Кюстендил, какви 5 лева? Явно не си гледал репортажът на Ливорно-Сиена. Аз не откривам топлата вода, като казвам, че в Италия се уговарят мачове. Не е само в Бг така. Те и коефициентите на букмейкърите го показват това. Ще трябва да те разочаровам - нямах предвид мачът с Милан. Но ако така ти е по-изгодно, считай го и него за продаден. Нямам против :love
Link to comment
Share on other sites

Отново равенство в точките, всичко ще се реши в прекия сблъсък. Дано Милан победи

 

Казах ти ще ги биете когато смените трениора и махнете дървото Инзаги тогава може и да помечтаете за титлата

Link to comment
Share on other sites

Лече - Милан 2:2 :bgrin:

Ювентус - Парма 2:0

 

Намирисва ми на 28-ми "Брилянт в диадемата" на "Старата Госпожа"

Link to comment
Share on other sites

Честита титла на всички фенове на Ювентус:) Как не ви омръзнаха тия титли:)

Link to comment
Share on other sites

Не смятам, че Милан са играли за нещо в мача с Лече :) Колкото и слаба форма да сме, Лече щяхме да ги отнесем. Просто се пазим вече за ШЛ, след загубата от Юве титлата стана ясна.

 

@sincity - абсолютно съм съгласен, че се уреждат мачове в Италия, тази година видяхме достатъчно такива ;) Въпроса е, че е малко смешно точно Сиена да уреждат такива :) Все едно в България да кажеш "Беласица си купуват мачовете" :)

Link to comment
Share on other sites

Честита титла на всички фенове на Ювентус:) Как не ви омръзнаха тия титли:)

 

Благодаря благодаря :)

 

като се замисля Ювентус през целия сезон бяха на първо място къде с 8 точки напред къде на равно с втория :)

Link to comment
Share on other sites

Браво ! Наистина не е лесно с такава конкуренция да се стане шампион ... Милан , Интер , Лацио , Рома защо не ... все силни и доказани отбори .

Link to comment
Share on other sites

Ся погледнете статистиката колко мача милан и ювентус са били с 1 гол разлика и колко мача са вкарали в 90 мин

Link to comment
Share on other sites

Ся погледнете статистиката колко мача милан и ювентус са били с 1 гол разлика и колко мача са вкарали в 90 мин

Молим те, просвети ни! Не ни оставяй така невежи:) Знаем, че ти знаеш всичко.
Link to comment
Share on other sites

Ся погледнете статистиката колко мача милан и ювентус са били с 1 гол разлика и колко мача са вкарали в 90 мин

нз ти колко мача си вкарвал за 90 мин , ама нито в италия нито където и да било не вкарват мачове ....сигорен ли си че говорим за футбол ?

Link to comment
Share on other sites

Нали си голям фен на футбола намери си я и виж кво чакаш на готово

Добре, бе! И ти ще поискаш нещо..........а аз те мислих за готин пич :D
Link to comment
Share on other sites

Ще поискам да млъкнеш друго не ми трябва от тебе

И аз те уважавам! :rolleyes:

П.П. Фиорентина май вървят към Серия Б. Жалко за Божинов :(

Link to comment
Share on other sites

Парма може да останат

Ако бият Сиена другата седмица, остават 100 процента. Фиорентина гостуват на Лацио, а останалите имат сравнително по-леки мачове:)
Link to comment
Share on other sites

Трябваше Милан да изгубят шансовете за титлата, за да играят освободено и нападетелно

 

Сега очакваме хейтърите да твърдят пак, че играем грозно и защитно :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...