Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

On 11/20/2020 at 5:39 PM, w00x said:

 

Същите. С двама приятели ще си ги делим. 12.50 бройката. :) Все за нещо ще стават. Затрупал съм се с 5 възглавници тука, които не са ми удобни за спане. Ще сменя една от тях с тази и готово. Ще се подпирам на нея, докато гледам телевизия ако не ми върши работа за сън.

 

@wOOx , получи ли си възглавниците? Моите все още стоят на "одобрено плащане" .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Европът ми носеха монитора бре! Нараво ме изненадАха! Идва смс с име и телефон на куриера! Само дето вчера не знаеше, че носи монитор = не беше в него, но днес вече и по Вайбър ми писаха, че го носи. Та му звъннах на момчето, викам Пламене, тоз монитор дето ти говорих вчера да го не донесеш да се разкараш! Удобна ралта! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

На мен едва вчера ми актуализираха поръчката и вече е изпратена. По Еконт. Във вторник щяла да бъде в офис. Явно пращат по каквото им падне...

Link to comment
Share on other sites

При мен всичко дойде със Спиди в рамките на два дни. Първо 4 поръчки на единия ден и явно поради тенически причини големия телевизор на втория. Единствено тоя монитор с Европът е тръгнал... 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Аз сега да питам защото на мен това ми се вижда малко пунта мара, попаднах на това 

 

Колко често трябва да сменяте матрака си?

През колко години трябва да се сменят матраците?

Този въпрос вълнува много от потребителите и съвсем логично, имайки предвид, че за разлика от продуктите в хладилника, върху матрака няма изписан срок на годност. Обичайно експлоатационният срок на един матрак може да варира от 7 до 10 г., а за по-новите модели и над 15 години. Това е един много широк диапазон, който в голяма степен зависи от качеството на материалите и технологиите, вложени в производството на конкретния матрак. В повечето случаи производителите посочват ориентировъчно колко дълго може да използвате дадения модел. Но въпреки това, най-добрият ориентир си остава състоянието на матрака и признаците на износване, които се появят с годините.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...