Jump to content

Photo

Мнения за tvbox.bg

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 tedy

tedy

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8806 posts

Posted 08 September 2018 - 13:26

Понеже тук се обсъждат и телевизионни въпроси, не само за интернет доставчици, реших тук да питам.

Някой има ли впечатления от тия tvbox.bg? Продават тв боксове, настроени за гледане на бг и чужди канали.

Има почти всички бг канали, вкл. диеми, кинонови и др, без месечни такси и т.н., следователно това не може да не е пиратско изпълнение.

Но пък официално сайт, с .бг домейн...

Един полупознат питах (от който разбрах за тоя сайт), Януари си купил устройство от тях, и ТВ е прекъсвала няколко пъти, но се оправяла.

Дали е поредната (почти) измама като както имаше един дето продаваше тук акаунти за телевизия, та стана политически въпрос във форума, та накрая беше изгонен..

Домейна е регистриран преди няма и година.

#2 Lucky Luciano

Lucky Luciano

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7774 posts

Posted 08 September 2018 - 15:48

Интересно е какво значи полупознат... :grin:  :grin:  :grin:

По темата - това са линкове, тоест някой седи и постоянно следи някъде за линк с даден канал и ъпдейтват листата си, за което му се плаща от печалбата от продадените боксове. Качеството е посредствено, безплатен обяд няма.

Група за
Етапно
Разграбване на
България

#3 RaptoR

RaptoR

Патриот

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 31134 posts

Posted 08 September 2018 - 19:30

А ние знаем къде е истината  :bgrin:

B U L F O R U M POLICE
КУРАЖ ДРУЖИНА ВЯРНА СГОВОРНА - НИЙ НЕ СМЕ ВЕЧЕ РАЯ ПОКОРНА
THE ONLY THING NECESSARY FOR THE TRIUMPH OF EVIL IS FOR GOOD MEN TO DO NOTHING
We're machines...just like everything else in Nature
Вода не утоляет жажды. Я попробовал ... однажды
Коалиция анти-чалга

#4 Lucky Luciano

Lucky Luciano

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7774 posts

Posted 08 September 2018 - 19:52

Истината е на много места, но по всичко личи, че безплатно и качествено няма, няма и да има, а за безплатно и сигурно - forget it!

Edited by Lucky Luciano, 08 September 2018 - 19:54.

Група за
Етапно
Разграбване на
България

#5 Danzki

Danzki

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 356 posts

Posted 08 September 2018 - 19:57

На мен ми прилича на кука за шаранчета. Има достатъчно иптв алтернативи, но безплатен обяд няма.

Пп Лъки може да каже :)

#6 tedy

tedy

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8806 posts

Posted 08 September 2018 - 20:52

Ясно. То по OLX е (беше, последно като съм гледал) пълно с подобни тв боксове, които се продаваха пренастроени с (полу)пиратски телевизии/акаунти, но в случая цял "официален" сайт с .бг домейн са направили, и това определено ще излови доста хора, които ще купят.

То е ясно че безплатно и надеждно няма, но за голям % хора и това е достатъчно. И за мен би било, но няма да рискувам. Тъкмо се навих да пробвам (с Kodi) tivi.bg, и видях, че поръчките се обработват ръчно само в работни дни, а до понеделник вероятно ще забравя, защото исках просто за проба да видя 1-2 месеца.

#7 Lucky Luciano

Lucky Luciano

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 7774 posts

Posted 08 September 2018 - 21:04

IPTV с KODI е като... Де да знам... То като цяло телевизия на компютър... По-добре намери акаунт на Булсатком от приятел и си гледай без пари. Качество и в двата варианта няма да имаш, та поне няма да плащаш.

Група за
Етапно
Разграбване на
България

#8 tedy

tedy

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8806 posts

Posted 08 September 2018 - 22:43

Текущо сме с някаква аналогова, аз лично я намирам за съвсем Ок. Просто попаднах на това tvbox и се сетих и за тиви, че няколко пъти се канех просто да пробвам да видя за какво иде реч. Не вярвам да е по-лошо качеството от аналоговата :) . За спорта, не за нещо друго. Рядко се гледа телевизия, не смятам дългосрочно да давам подобни пари за телевизия, опазил ме Бог :) . То даже ефирната е достатъчна, даже по тия диеми и кинонови и останалите дават филми, които са гледани до втръсване.

Btw, телевизия на компютър да, но монитора в случая е 42" телевизор, на който се гледат чат пат филми, теглени от торенти, та така.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users