Jump to content
BulForum.com
Sign in to follow this  
BatakovA

Вашето мнение за samsung galaxy a5 (2016)

Recommended Posts

:grin:

Здравейте,

Реших, че мога да потърся мнение за samsung galaxy a5, колебая се дали да си го купя или да събера пари за новия от 2017г.,

а може и да помисля за samsung galaxy s7 и  samsung galaxy j7. Какво можете да ме посъветвате? Кой е по-добър и защо?

Моето мнение, че тия телефони не трябва да се купуват. Ако можеш да събереш за S7 - купи него.

Имам позната точно с този модел А5/2016. Много е доволна. Много зависи от критериите и изискванията на човек и на каква цена ще го намери. По принцип за неговите параметри може да се намери добър китаец за значително по-малко пари. Тя го е взела с план от мтел.

А въпросът е странен, защото разликата в цената на S7/J7/A5 и т.н. не е малка за да има подобни дилеми. Ако имаш парите, естествено S7/8. А дали другите "стават", опира почти само до цена/качество. Ако J7 или А5 sa ti достатъчни като параметри и искаш да е самсунг, не го мисли много, особено ако са на добра цена.

Китайците все още на по-ниски цени предлагат повече. Ако се изравнят нещата някой ден, Ок.

:unhappy:  казваш още да почакам значи... защо не стават другите?

Защото не предлагат достатъчно за това, което струват. На цената на Galaxy A5, можеш да си вземеш LG G4, което е по-добър телефон във всеки един аспект.

:grin:

Здравейте,

Реших, че мога да потърся мнение за samsung galaxy a5, колебая се дали да си го купя или да събера пари за новия от 2017г.,

а може и да помисля за samsung galaxy s7 и samsung galaxy j7. Какво можете да ме посъветвате? Кой е по-добър и защо?

Аз ползвам S7 мой приятел има А5 и двата са страхотни телефони много сме доволни...S7 е сред най-добрите на пазара А5 в малко неща му отстъпва при ежедневно ползване.Добри батерии,отлични дисплеи и тн.Ако не те притеснява размера който си харесаш...

Стига сте подвеждали момчето да си дава парите за глупости.

Как не ви омръзна вечно да гледате самсунги и ябълки.. :smile1:

Купи си един Huawey p9 lite за 7-8 лв./месец от някой оператор с преподписване и се радвай на живота.

Няма загряване, няма забиване, доста прилична камера, батерията кара много.

Кирин се оказаха железни процесори за мобилни телефони.

G4 e железен телефон също (като изключим загряването на процесора, като на всички снапдрагон базирани телефони), но операторите го спряха от продажба, как иначе да продават G5 и безумния с пропорциите на дисплея си G6 (същото и се отнася и за S8).

Ако не си на зор за телефон, изчакай излизането на Mate 10. Ако го пуснат безрамков, с нормални пропорции на дисплея, и на цена ПОД 1000 лв., то това ще е следващият ми телефон.

Тези безумни цени от 1500+ за телефон..., само човек с болен мозък да даде. Говорим за телефон все пак.

Edited by biodesign