Jump to content
BulForum.com

Курсове за бармани


M-Star

Recommended Posts

Иди и ги питай в Бачи на Дунав. А иначе вземат около 500 кинта.

Смешна е тая диплома. Всеки в бранша знае, че не струва.

Kade e tva Bachi na Dunav?!?!Dai neshto po dobro za oreiantir :)

 

Mersi setih se :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

И как са нещата в момента? Къде мога да изкарам курс, понеже гледам последните постове са малко стари и може да са се променили работите...

Става дума за нещо по-професионално, ако ще и да е 500 лв... къде?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

та значи един приятел се е надъхал да почва барманските курсове и покраи него мисля и аз да ги изкарам нищо не се знае за в бъдеще какво ще стане та вапроса ми е в краина сметка каде са наи-добрите курсове , прочетох цялата тема и никои не казва точно и ясно каде е наи-добре да ги изкарам , какви са тези братя в краина сметка на какво ще ме научат , искам да науча някои работи и трикове а не само да сипвам водка и да права кафе парите са малко в повечно но ако знам че наистина ще се науча на нещо не са чак такъв проблем . някои има ли им телефона или да знае каде мога да ги намеря и какво точно да ги питам ?! колко време е при тях курса ?

 

в гоогле намерих ето тази обява някои да има някакви наблюдения над този курс или нещо да е чул за човека които го провежда ?!

 

edit: и в форума на ггбит.инфо има една обява от някъв "наи-добрия барман" от кафе авеню

някои да е чувал нещо по тоя въпрос ?

http://ggbit.info/forum/index.php?showtopic=2251

Link to comment
Share on other sites

Тая година при Диеви е 600 кинта.. Мисля, че до няколко дни трябва да почне курса(ако не е почнал вече). 40 дни някъде е времетраенето, учат те да въртиш бутилки, в тетрадка си водиш и теория. Един приятел ги изкара и беше много доволен. И аз мислих да ги карам, но съм кът с парите. За повече информация, както каза Наско, в Бачи!

Link to comment
Share on other sites

каде точно се намира това "Бачи" някои може ли да ми каже как да го намера и да отида направо да говора с хората за курса ?

 

ако може някои да го покаже ето тука на картата :

http://bgmaps.com/

Link to comment
Share on other sites

Предлагам професионални бармански курсове,флеър,осигурена практика по време на курса.Отлична професионална база и наличие на консумативи за провеждане на занятията.При завършване на курса,бъдещите бармани получават професионална диплома,чиято стойност се признава не само в България,но и в Европа.

 

 

Подател: Апостол Комитов

Телефон: 0898337453

Местоположение: Пловдив

 

http://www.jobsuit.com/k_courses_read.php?adId=499 :P

тези тук са по 150лв

иначе разбрах че има и в новотела някви ама не можах да намеря инфо никаде

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ми хора аз бях при "братята" записах се и курсовете почват на 29 (понеделник) така ,че ако някой иска да ходи по бързо а иначе бях навит записах се всичко но нямам възможност да ходя всеки ден от 10 до 14 часа на курсове ,защото цяла година съм 1-ва смяна .

ПС: ако някой иска гсм-а им да ми пише ще му го дам :)

Link to comment
Share on other sites

Staik 2 неща

1-колко време е този курс

2-какви пари се искат и дават ли някво удостоверение или нещо от сорта , че си завършил такъф курс

Link to comment
Share on other sites

значи UzITo курса продължава 40 дена от понеделник до събота се ходи в Ескада ... 2 часа практика и 2 часа теория (от 10 до 14) на мен това ми беше пречката :)

Иначе ти дават сертификат даже и мисля ,че и работа ти търсят :rolleyes: Учат те да въртиш бутилки изучаваш алкохолите :wacko: :D и как да се държиш зад бара .Лично аз смятам,че тука са най-добрите ,но ще пробвам в Новотела дано да е различно времето на убочение . Цената на крсовете при "братята" е 600 лв

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

НЕ! Спрете с тоя евтин маркетинг бе хора!

 

И кви са тия простотии дето са писани на тоя сайт?

 

Курс за:

 

2.Мениджър на хотел - 250 лв.

 

Тва някакъв майтап ли е? На какъв хотел? Семеен?

Link to comment
Share on other sites

много съм навит дай да ви дам 500лв и да ме направите главен готвач и главен сладкар......... ебахти малоумната самореклама ...... всъщност ЕБАХТИ МАЛОУМНАТА ФИРМА не виждам кой нормален би се записал на курс при тия.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

От сайта:

Bar Label разиснява десет основни правила, които всеки бъдещ барман трябва да усвои, за да се доближи до магията наречена "Барман"

 

От мен: Да ви разясня едно единствено основно правило, което всяка фирма трябва да спазва, за да се доближи до евентуални клиенти: ПИШЕТЕ ГРАМОТНО, А АКО СТЕ НЕГРАМОТНИ, ПОЛЗВАЙТЕ ПРАВОПИСЕН РЕЧНИК ЗА ДУМИТЕ, КОИТО ВИ ЗАТРУДНЯВАТ.

 

и още нещо:

 

Цитати на бармани„ Ай мис ю но проблем”

 

 

Хелоооу?! Уер ю траин ту файнд ми?!

Link to comment
Share on other sites

Какво говориш....

 

Виж малко по-надолу:

 

водка SKYY, която е техния първия продукт, а нейн създател е Морис Кенбар. Бутилка е кобалтово синя с пластмасов етикет. През 2008 г. SKYY разширява своето „семейство” с пет нови вкусове.

 

Членуване for dummies.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Някой има ли представа какво предтавляват,колко струват и къде евентуално мога да изкарам такъв курс?

 

Ето тук има професинален курс за бармани + флеар бармани!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...