Jump to content
BulForum.com

Курсове за бармани


M-Star

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
Някой има ли представа какво предтавляват,колко струват и къде евентуално мога да изкарам такъв курс?

 

 

Ами при братята само 500 лв е курса

Link to comment
Share on other sites

500 лева е професионалния курс на който те учат на абсолютно всичко от А до Я, като най-вече се набляга на "Я"! Такива бармани после се търсят в най-елитните заведения.

Но има и по любителски, така да ги наречем, на които се учат само основните неща за да вземеш просто някаква диплома да работиш в заведение на главната. Той е доста по евтин- от порядъка на 150 лева.

 

Лично мое мнение е, че ако се прави нещо, по-добре да е като хората! И ако се дават някакви пари, по-добре да се инвестира веднъж завинаги!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Реших да дигна темата, защото сега и аз търся нещо подобно. Чух за братя Мирчеви май бяха, ама много пари идва. Ако някой е изкарал подобен курс, да каже къде и за какви пари. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Братята са собствениците на Фламинготата, които са и председатели на съюза на барманите за България.Ако искаш наистина да си барман иди при тях.Другите ще те научат как да правиш кафе и да отваряш бутилки :)

За съжаление не знам къде можеш да се запишеш.

 

Собственици на кое?!? А колкото до това какъв им е курса - много хора са на различно мниние. Познавам ги лично и двамата.

 

Реших да дигна темата, защото сега и аз търся нещо подобно. Чух за братя Мирчеви май бяха, ама много пари идва. Ако някой е изкарал подобен курс, да каже къде и за какви пари. :blink:

 

Точно те са и продават салами. :D

Link to comment
Share on other sites

500 лева е професионалния курс на който те учат на абсолютно всичко от А до Я, като най-вече се набляга на "Я"! Такива бармани после се търсят в най-елитните заведения.

Но има и по любителски, така да ги наречем, на които се учат само основните неща за да вземеш просто някаква диплома да работиш в заведение на главната. Той е доста по евтин- от порядъка на 150 лева.

 

Лично мое мнение е, че ако се прави нещо, по-добре да е като хората! И ако се дават някакви пари, по-добре да се инвестира веднъж завинаги!

:punk :punk :punk така е! Иска се обаче и мерак,нали?

Link to comment
Share on other sites

Кое е а-то и коe е е я-то? By the way ..........

 

Незнам защо, но ми се струваш, някъв "враг" на двамата братя. Ако има да кажеш нещо по въпроса го кажи, а не ми говори за "САЛАМИ" :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не съм враг. Познавам ги добре. Много по-добре от много от вас. Знам на какво учат курсистите си. А колкото до братя Мирчви - ми те това правят хората.

Link to comment
Share on other sites

Реших да дигна темата, защото сега и аз търся нещо подобно. Чух за братя Мирчеви май бяха, ама много пари идва. Ако някой е изкарал подобен курс, да каже къде и за какви пари. :blink:

 

 

ами човека е прав-братя мирчеви са едни видни пловдивски продавачи на салами

виж братя диневи е друга тема.

има разлика в имената нали?

Link to comment
Share on other sites

Не съм враг. Познавам ги добре. Много по-добре от много от вас. Знам на какво учат курсистите си. А колкото до братя Мирчви - ми те това правят хората.

 

Незнам дали съм само аз неразбралия тук, надявам се поне някой да те е разбрал. Или от това което се мъча да свържа, е че искаш да кажеш, че те учат курсистите си на това което и някои за 150 лв. :confused Казах ти говори направо, а не да се чудим кво имаш предвид, дори да не си им враг, темата е за препоръки. Дай си мнението за тях, нали ги познаваш добре, кажи заслужават ли си 500 лв или няма смисъл? :confused А не само да си трупаш постчета, с някви "недовършени" изречения :huh:

 

едит: laury75 Е добре де, нали написах, "май бяха" сгрешил съм, не е нужно да ме критикувате. Просто кажете че съм сгрешил, нали за това питам :angry1 Аз ако знаех, нямаше да си губя времето с "умници" като вас :angry1

Като не искате да помогнете, поне не трупайте безмислени постове :angry:

Link to comment
Share on other sites

Най- квалитетните курсове според много хора( защото не мога да говоря от собствен опит) се провеждат в НОВОТЕЛА на което съм склонен да вярвам . Как ,защо и колко пари незнам ,ама за без пари можеш да тренираш и в къщи ! А относно Мирчеви незнам какво правят но салами не ,това вече го казвам от собствен опит !!! :moon:

Link to comment
Share on other sites

едит: laury75 Е добре де, нали написах, "май бяха" сгрешил съм, не е нужно да ме критикувате. Просто кажете че съм сгречил, нали за това питам  :angry1  Аз ако знаех, нямаше да си губя времето с "умници" като вас  :angry1

 

бреиии много си чувстителен?

никои не те критикува или кара,или поне не аз

колкото са хората толкова са и мненията по този въпрос,при кои можеш да се научиш.едни ги харесват братята други не,аз лично не.нищо лично,просто съм виждал некои неща.

виж препоръчвам ти да се понаучиш малко от тони карибата,диплома от него няма да вземеш но поне ще се научипш на нещо.

Link to comment
Share on other sites

Най- квалитетните курсове според много хора( защото не мога да говоря от собствен опит) се провеждат в НОВОТЕЛА на което съм склонен да вярвам . Как ,защо и колко пари незнам ,ама за без пари можеш да тренираш и в къщи ! А относно  Мирчеви незнам какво правят но салами не ,това вече го казвам от собствен опит !!! :moon:

 

Това е самия връх.

Link to comment
Share on other sites

@diabolik

@NaskoBG

вие май сте братя мирчеви,а?Или поне за диаболика е сигурно,той е брат мирчев 1.братя аргирови,братя грим...баси

момчето,което се интересува за курсовете да каже по-точно за какво му трябва,защото има значение дали за барман в истински бар на морето или тук или за барман в нормално заведение,а не нощен клуб!

Link to comment
Share on other sites

@diabolik

@NaskoBG

вие май сте братя мирчеви,а?Или поне за диаболика е сигурно,той е брат мирчев 1.братя аргирови,братя грим...баси

момчето,което се интересува за курсовете да каже по-точно за какво му трябва,защото има значение дали за барман в истински бар на морето или тук или за барман в нормално заведение,а не нощен клуб!

 

И кво е значението умнико? :angry1 Професията си е професия, не ми трябва да мога да правя кафе. А да беше написал нещо по въпроса вместо да пишеш простотии. Така си показваш чистата българщина. Когато се захващаш с нещо или се стараеш да го вършеш както трябва или въобще не се захващаш, за да ми говориш за кво по точно ми трябвал курса:angry1 Тва е, ако някой не усе*е положението няма да е бъде. Все някой трябва да изкаже "компетентното" си мнение. И пак казвам, непишете безмислици и простотии. Не трупайте безмислени постове :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...