Jump to content
BulForum.com

Гласувайте за нашето момиче в Атина !!!


Forbidden

Recommended Posts

Гласувайте в този сайт за нашето момиче - Ивет Лалова no1 :)

 

Нека да се научат кой е номер 1 :)

Дайте едно рамо българи !

 

aaa mani be... taja ako ja vida njakade na tymno taka shte se stresna sigurno posle shte trjabva da hodja na bajachka da mi lee kurshum..... uzasno grozna e prosto :( ne che njakoja ot drugite mi hvana okoto - dobre che njakoi sa gi snimali samo licata im che kvo li e nadolu ne e jasno - njakoja gorska mechka moze bi s glava na chovek... ama che ivet e edna "krasavica" njama 2 mnenia po vaprosa...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Поздравления за всички които гласуваха за Ивет. нашето момиче води убедително с 22 хиляди гласа. Втората и третата са по 10 хиляди така че най вероятно тя ще победи.

А за всички които казват че била грозна и била еди каква си, ами гледайте малко телевизия бе хора. Ще видите че това не ми е мнението само защото е българка. Още с влизането си в големия спорт тя привлече вниманието на телевизиите. И не случайно я даваха почти навсякъде. Прочетете изказването за нея на големия Донован Бейли и тогава говорете. Ех колко обичате да плюете само. Ама такива сме си Българите.

Link to comment
Share on other sites

Aide sha vi kaja da ne govorite gluposti. Ne bila krasiva mi vie kvo iskate. Na pistata da se obleche s roklq i da se grimira. Pogledni 2 3 4 snimki che sa v pozi za spisanie playboy. Mnogo si e dobre momicheto. Glasuvaite s 10 zashtoto e nai hubava. A teq koito ne q haresvat i se iskazvat kato golemci da vi *** v tejkarite vashte priqtelki sa mnogo po-krasivi i po-vajni. Te sa proslavili Bulgaria po cql svqt NALI???

Link to comment
Share on other sites

И да ебеш и да не ебеш-все тая,на мене ми дреме на хуя.Ми направи я Мис Свят ако желаеш,пич.Не е нужно да украсяваме нещата.Аз гледам реално и не я превъзнасям,а ти като си супер пейтриът се ожени за нея,щото е най-красива.Кога ли ще станем реални хора не знам.Ама българското та българското.Живи и здрави в заблудата

Link to comment
Share on other sites

абе не е кой знае какво, ама си е българско и си гласувах за нея. не съм лепил единици щото тва си е вече нечестна игра, то се е видяло че БГ-то бие

Link to comment
Share on other sites

Момчета, стига бе, мадамата е адски чаровна! Е, няма стоте пластични операции и стоте кила силикон на Глория (да ме прощават феновете на жанра) , но си иззглежда чудесно. Вижте, определено е вярно, че снимката, която са поместили не струва ,ама това е от яд, защото тук си имаме ная-красивите жени на света!

Не помните ли оная английска глупост покрай Световното по футбол???? Дето в онзи сайт нямаше снимка на българка, щото не можели да намерят хубава. И това кой го казва?Баш англичаните. Народ, който спи с кобили :angry:

Мижду другото как завърши това гласуване???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...