Jump to content
BulForum.com

Гласувайте за нашето момиче в Атина !!!


Forbidden

Recommended Posts

Не смятам че точно Ивет Лалова е наи-красивата атлетка в Атина.Може да е страшно добра в дисциплината си (незнам,не гледам олимпиадата),но има много по-красиви атлетки от нея,съдейки от сайта който видях.Нищо че е сънародничка ,факта си е факт.Няма да гласувам за нея.

Ей това е мъжка приказка. Браво.

Гласувайте по съвест за тази, която най- много ви харесва. Това, че някоя е българка не я прави автоматично най- красивата. С този шовинизъм до никъде няма да я докараме.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Аз естествено,че ще подкрепя Ивет!Та нали затова сме БЪЛГАРИ!!! :D Но няма и да дам на другите момичета по 1 точка,защото има и сред тях красиви и няма да е честно да гласувам с по 10т. само за Ивет ,тъи като е българка,и да пренабрегвам останалите момичета. :dry:

Link to comment
Share on other sites

чудя се само как все още никой не е направил скрипт за автоматично гласуване и да им стопим сървъра както се случи с АлДжазира :D , когато се бяха объркали да псунат poll макар и на арабски. така и не посмяха да покажат резултатите :punk.

гледайте да не прекалявате, за да не ни дисквалифицират пак участника. и без тва на тая олимпиада ни раздават предимно брадви.

Link to comment
Share on other sites

чудя се само как все още никой не е направил скрипт за автоматично гласуване и да им стопим сървъра както се случи с АлДжазира

Защо мислиш, че това не е направено? Нашето момиче е на първо място, и то с доста над останалите!

Link to comment
Share on other sites

Е аз пък не видях нито една по-красива от нашата българка. Ако за вас красотата се измерва в секси снимки само мога да ви кажа "БРАВО".

А че съм шовинист да такъв съм, но преди всичко съм българин и уважавам всичко българско.

Тва за господата с проамерикански настроения.

 

Аз заставам твърдо зад Иветчето... И не с десет, ами с твърди осемнадесет! Е, сега, заставам и зад другите девойки, ама не толкова твърдо... Ако ма разбирате на къде бия...

 

Абе ov3rm4n утрепа ме с тва твърдо ;) Ше го усетат те си мисля. Ама най вече Иветчето щото там си най твърд ;)

 

Пич,нищо лично,ама в ред ли си ? Ако ти трябва нещо - доктор,хапчета ,само кажи  Ще те уреда при най-добрите специалисти в Пловдив ,ако не друго,поне болнични ще ти дадат,защото май имаш нужда от почивка 

След като сам си признаваш че си шовинист,зашо изобщо смееш да упрекваш другите за вкуса им бе ? Виждал съм Ивет на живо,имаме даже една обща позната,знам колко е красива,но има доста по-красиви от нея атлетки бе пич.Само затворено подсъзнание като твоето може да пренебрегне красотата на другите момичета и да гласува за нея само защото била Българка .Че е привлекателно момичето - да,но чак пък най-красива ?! Глупости! И не става въпрос за секси снимки тука,нито за про американски настроения.Що за камара глупости си изписал ?! Да беше казал само : гласувах за нея щото е нашо момиче,без да обвиняваш останалите,че не са същите шовинисти като тебе.

 

Пич в ред съм си съвсем. Доктор не ми требва ама на теб май ти требва. Тоя ферман дет си го изписал се събира точно в 3 реда. Ама може да те кефи да пишеш надълго.

 

може да се събере и на 1 ред ако става на въпрос ,но това е без значение.Ти си просто олен шовинист.Който не вярва ,да ти прегледа мненията.Ако го бях направил порано,изобщо нямаше да си наравя труда да ти отговарям,просто без обида го казвам : наистина нещо май си много изморен и ти трябва доктор.

 

Под достойнството ми е да ти давам отговор.

Link to comment
Share on other sites

Аз заставам твърдо зад Иветчето... И не с десет, ами с твърди осемнадесет! Е, сега, заставам и зад другите девойки, ама не толкова твърдо... Ако ма разбирате на къде бия... Обаче ако ще ме призовавате да застана и зад Изабела - забравете, омеква ми патриотизма веднага... На нея и отпред не бих й застанал.

Link to comment
Share on other sites

Е аз пък не видях нито една по-красива от нашата българка. Ако за вас красотата се измерва в секси снимки само мога да ви кажа "БРАВО".

А че съм шовинист да такъв съм, но преди всичко съм българин и уважавам всичко българско.

Тва за господата с проамерикански настроения.

 

Пич,нищо лично,ама в ред ли си ?:) Ако ти трябва нещо - доктор,хапчета ,само кажи :) Ще те уреда при най-добрите специалисти в Пловдив :),ако не друго,поне болнични ще ти дадат,защото май имаш нужда от почивка B)

След като сам си признаваш че си шовинист,зашо изобщо смееш да упрекваш другите за вкуса им бе ? Виждал съм Ивет на живо,имаме даже една обща позната,знам колко е красива,но има доста по-красиви от нея атлетки бе пич.Само затворено подсъзнание като твоето може да пренебрегне красотата на другите момичета и да гласува за нея само защото била Българка .Че е привлекателно момичето - да,но чак пък най-красива ?! Глупости! И не става въпрос за секси снимки тука,нито за про американски настроения.Що за камара глупости си изписал ?! Да беше казал само : гласувах за нея щото е нашо момиче,без да обвиняваш останалите,че не са същите шовинисти като тебе.

 

@Lyv40

Пич в ред съм си съвсем. Доктор не ми требва ама на теб май ти требва. Тоя ферман дет си го изписал се събира точно в 3 реда. Ама може да те кефи да пишеш надълго.

може да се събере и на 1 ред ако става на въпрос ,но това е без значение.Ти си просто олен шовинист.Който не вярва ,да ти прегледа мненията.Ако го бях направил порано,изобщо нямаше да си наравя труда да ти отговарям,просто без обида го казвам : наистина нещо май си много изморен и ти трябва доктор.

Link to comment
Share on other sites

абе, ние сме голяма мафия. където има такава инициатива българското винаги печели, но предполагам пак ще направят нещо за да реснат оценката. мама им! десятка за ивет! да е жива и здрава и да коли наред:)

Link to comment
Share on other sites

Абе всички,които казвате,че е много красива,че е направо върхът,не знам,закъсали за секс ли сте или нещо друго,но девойката въобще не е хубава.Не е плашило,но все пак да я изкарате толкова красива.Нека бъдем реалисти.Какво като е българка,гоооляма работа.Ако някой ден изникне класация за най-красив педераст ще възхвалите ли Евгени Минчев само защото е българин????Бахти и превземките,велики българи.Хайде живи и здрави.

Link to comment
Share on other sites

Абе всички,които казвате,че е много красива,че е направо върхът,не знам,закъсали за секс ли сте или нещо друго,но девойката въобще не е хубава.Не е плашило,но все пак да я изкарате толкова красива.Нека бъдем реалисти.Какво като е българка,гоооляма работа.Ако някой ден изникне класация за най-красив педераст ще възхвалите ли Евгени Минчев само защото е българин????Бахти и превземките,велики българи.Хайде живи и здрави.

 

и ти си прав но погледни и от друга страна всеки човек си има вкус може да си я харесват кой знае ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе всички,които казвате,че е много красива,че е направо върхът,не знам,закъсали за секс ли сте или нещо друго,но девойката въобще не е хубава.Не е плашило,но все пак да я изкарате толкова красива.Нека бъдем реалисти.Какво като е българка,гоооляма работа.Ако някой ден изникне класация за най-красив педераст ще възхвалите ли Евгени Минчев само защото е българин????Бахти и превземките,велики българи.Хайде живи и здрави.

 

Аз не съм казал,че е красива,но пък понеже е българка и за това...не,че германките и другите тлъсти мутри са по-хубави ама айде...

Link to comment
Share on other sites

I az glasuvah s 10 ne 6toto e koi znae kolko krasiva a za6toto vse pak Balagrite trqbva se podkre@qme a ne da si podalame dineni kori!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...