Jump to content
BulForum.com

Гласувайте за нашето момиче в Атина !!!


Forbidden

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

И аз гласувах :) А на другите нафрасках единици. Това трябва да им свали коефицента мисля :)

 

За да не се блъскате като кликнете на линка, нашето момиче е под номер 1. Кликате на снимката, и после отдолу излизат числа от 1 до 10. Клик на 10 и бутончето под числата. Ако искате след това може да гласувате и за другите с по единица, мисля че така ще им бутнем коефицента ;)

Link to comment
Share on other sites

С две ръце за българката. Винаги съм подкрепял подобн инициативи и то доста солидно!

 

Неограничено ли е гласуването? Май да...

Link to comment
Share on other sites

Гласувах и аз. На другите жени не съм им давал единици, не мисля, че е редно, а пък и Ивет и без друго печели. А и ако трябва да съм откровен, тя наистина най-много ми харесва от предложените кандидатки. :D

Link to comment
Share on other sites

С две ръце за българката.

И аз така.Да подкрепим нашето момиче.

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз я подкрепих! Да им покажем кои са Българите! :punk

Link to comment
Share on other sites

А на номер 2;3;4;5; кви еротични снимки им сложили.Се едно че не са спортистки а модели.Гласувах с 10 за Ивет,ма единиците на другите не ми ги хвана.

Link to comment
Share on other sites

Не смятам че точно Ивет Лалова е наи-красивата атлетка в Атина.Може да е страшно добра в дисциплината си (незнам,не гледам олимпиадата),но има много по-красиви атлетки от нея,съдейки от сайта който видях.Нищо че е сънародничка ,факта си е факт.Няма да гласувам за нея.

Link to comment
Share on other sites

Възмутен съм! Как може на другите кандидатки да напраскат такива професионални снимки най вероятно създадени в студио.Все едно че са ги изкопали от архивите на Плей бой.А на българката някаква си обикновенна снимчица дето е снимана сигурно по-време на някоя тренировка :angry1

Инъче и аз подкрепих българката с 10.

Най се накефих като видях че въпреки снимките Ивет е на 1(Първо) място при това ги води с повече от 2 единици. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...