Jump to content
BulForum.com

Kade biaxte na more tazi godina???


Valkyre

Recommended Posts

az bqh v Slan4ev den(na 10km severno ot varna). kurort4eto be6e malko, no ina4e strahotno. varna e blizko i vsqka ve4er bqhme tam(bqhme okolo 20 4oveka). be6e neveroqtno, to4no kakto vsqko more....

Link to comment
Share on other sites

az bqh na Primorsko.Napravo se razbih ot kupomi.Hodihme na MMC-to.Tam ima edna diskoteka Lapiovra e takova ne6to ne bqh vijdal,tova be6e nai qkata diskoteka v koqto sam bil.Ama mnogo barzo mi se vidq 4e svar6i moreto.EEEEEEEE iskam pak

Link to comment
Share on other sites

Аз тази година бях няколко дена в Несебър, там е хубаво, но цените в стария им град са по-високи даже от Албена.А според мен Албена е най-класния курорт за в момента.

Link to comment
Share on other sites

Kato gledam mnogo xora sa bili v kiten.kajete mi spored vas koi sa nai iakite diskoteki i clubove.sa6to taka i xorata koito sa bili drugade za da znam kade

da se orientiram za dogodina makar che e mnogo rano.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се върнах точно от там. За трета поредна година бях там. За следващатата от сега си знаем групата че ще сме там :D.

 

Аз се върнах няколко часа по-рано от теб, също от Китен. Това беше може би най-доброто ми море до сега... :)

 

Иначе за дискотеките: ами ние бяхме само в Кариби. Пускат предимно поп-фолк и новите денс хитове. Иначе Зангадор също не е лоша, но на края на сезона почти няма хора...

Link to comment
Share on other sites

бях в китен, за два дена, колкото да се каже че съм посетил морето :)

втория ден го комбинирах и със созопол, сутринта на плаж в китен, следобяд на един къмпинг до созопол. аве видех море тая година :)

Link to comment
Share on other sites

Valkyre,opredeleno v Zangador stava kupona:)))

Mn e hubava diskotekata,moje da si tacuvash napravo v moreto:)))

Ima i video stena:P

Link to comment
Share on other sites

Аз бях в Златни пясъци.С изключение на 1-те 2 дена всичко беше страхотно. :zzz

Link to comment
Share on other sites

az li4no tazi godina bqh na 2 mesta - purvo bqh na Slun4ev brqg s priqteli--> nqma smisal da govorq kolko po-napred e ot drugite kurorti i da ne zabravqme 4e slun4ev brqg e nai hubaviq kurort na bulgariq ... za oniq Zangador ne mi govorete , otidete purvo v Lazur ili Mania v slun4ev brqg ta togava sravnqvaite ;) verno 4e e skupi4ko kato mqsto shtoto pove4e ot 90% ot horata bqha 4ujdenci i imash 4uvstvoto 4e si v 4ujbina :) sled tova bqh na Primorsko pak s priqteli i mislq nqma nishto obshto s tova koeto vidqh predi 1 godina...! prosto Primorsko sa se stegnali i sa napravili takiva unikalni diskoteki... 4e onazi La Piovra (koito q znae tq beshe nai-hubavata do predi 1-2 godini) beshe stanala edna ot nai-neposeshtavanite "dupki" ... a i cenite ne sa mnogo skupi ako idesh za 10 dena s djobni 200 lv shte si kato baron :) a v slun4ev brqg ako idesh s tolkova shte si gore-dolu... da ne zabravqme 4e edin Duner v sunny beach e 5 leva ;) a e golqm kolkoto na Allaedin-a v pld (onezi ot 2 za 1 lev) za ceni moga da vi govorq do drugi den... a nqma smisal otidete i proverete NAI QKIQ KUPON STAVA V PRIMORSKO I SLUN4EV BRQG ... to navsqkade moje da si napraish kupona ako si v qka kompaniq :P

Link to comment
Share on other sites

Tva mi xrumna kogato izliazoxa snimkite ot tazgodi6noto more.az lichno biax na

kiten.shte mi e interesno da mi kajete kade ste bili i kolko ot vas sa6to sa bili v

kiten :punk  :beerchug  :punk

Китен ли?

И аз бях там за 5 дена. Това което мога да кажа в останалите във ворума е:

НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В КИТЕН!

Аз лично не бих стъпил за втори път там. Първо страхотна селяния на всякъде , плажовете са абсолютно претъпкани и не на последно място цените почти на всякъде са все едно си Сънито обаче това което се предлага е пълен въз.

Зачертнато за винаги в моя списък!

Преди месец бях на Созопол и си изкарах супер!

Link to comment
Share on other sites

Китен ли?

И аз бях там за 5 дена. Това което мога да кажа в останалите във ворума е:

НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В КИТЕН!

Аз лично не бих стъпил за втори път там. Първо страхотна селяния на всякъде , плажовете са абсолютно претъпкани и не на последно място цените почти на всякъде са все едно си Сънито обаче това което се предлага е пълен въз.

Зачертнато за винаги в моя списък!

Преди месец бях на Созопол и си изкарах супер!

 

:) sorry za offtopic-a ama i az nikoga pak ne bih otishul v kiten minalata godina DOBRE 4E SAMO MINAVAHME ot tam sprqhme se za 1 noshtuvka apuk ne moga da razbera kakvo tolkova ima v toq kiten 4e tolkova hora govorqt za nego qvno razbiraniqta i vkusovete sa ni razli4ni , ne pomnq cenite da sa kakto v sunny beach --> PURJENI KARTOFI 200gr - 4.50 lv BEZ SIRENE!... kakto i da e;)

Link to comment
Share on other sites

Runner значи с теб сме се засичали. И аз бях кажи речи всяка вечер в Кариби.

За дискотеките какво да кажа. Кариби ме кефи че е чалга :P. Зангадор също е много готино но просто компанията с която отидох предпочитат чалга и затова само веднъж бях в Зангадор. Ямайка също не е лоша дискотека. За тоя дето казваше че щял да отива догодина. По добре като наближи сезона поразпитай пак понеже доста промени се правят за една година. Питай някои от тия дето продават дюнери. Те са доста запознати кое къде и защо. Цените не са както някой каза както в Слънчен Бряг. Голям дюнер е 3 лв. Пържените картофи са по 1 лв. Някъде има и по повече. На плажа където уж се предполага че е по скъпо цаца с пържени картофи 2 лв. Газираното 80 ст. Нещо май се бъркаш за цените. Вечер входа за дискотеките е по 2 лв на повечето места. Бирата е също 2 лв. Моя съвет е да си пиете бира по дискотеките, че нещо Sobieski сервиран в Кариби прави много ама много поразии :sick. За нощувките пак зависи как ще се уредите. Миналата година бях за по 13лв на вечер но в много готина нова къща. Точно до таверната. Тази година успях да се уредя на хотел за по 6 лв :P. И не си мислете че е някакво мизерно и т.н. Напълно нормално с собствена баня тоалетна и т.н. Даже и сейф си имахме на рецепцията. За плажовете. И северния и южния са идеални. Чисти без много много боклуци. Водорасли няма. Само по навътре има огромни медузи, ама наистина огромни. На северния плаж е доста по претъпкано от Южният. Около същия северен плаж се намират и дискотеките. В радиус от 200 метра са всичките :).

Доста дълго стана. Като съм на кеф тия дни ще напиша още нещо.

040826_175541.jpg

Link to comment
Share on other sites

Китен ли?

И аз бях там за 5 дена. Това което мога да кажа в останалите във ворума е:

НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В КИТЕН!

Аз лично не бих стъпил за втори път там. Първо страхотна селяния на всякъде , плажовете са абсолютно претъпкани и не на последно място цените почти на всякъде са все едно си Сънито обаче това което се предлага е пълен въз.

Зачертнато за винаги в моя списък!

Преди месец бях на Созопол и си изкарах супер!

Az su6to bqh v kiten-naistina e pulna ciganiq navsqkude i plajovete sa pretupkani,no kato si s kompaniq stava 6ou.I toq Zangador mi pisna o6te na tretiq den.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях в Созопол...

Омръзва за 3 дена.

Но не е важно мястото за да си прекарате добре, а компанията с която сте там! ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз бях в Созопол...

Омръзва за 3 дена.

Но не е важно мястото за да си прекарате добре, а компанията с която сте там!  ;)

Absolutno. moje da ne niakvo tolkova xubavo miasto no kato si s iaka

kompania vsichko e na 6.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях в Приморско, тази година за пръв път отивам там (доесга все в Несебър и Слънчев бряг съм била ) и наистина много ми хареса. Приморско си е много добре устроено и плажа им е супер, а и аз си бях с любимия човек, така че просто тази година морето си ми беше : NUMBER 1 !!! :P ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Мен пък в китен ми харесва.И аз бях там тая година.Е не е върха на сладоледа ама бива.Са моче бях на лагер и хотела беше сууупер прос и мърляв и ми развали настроението от цялото море.Иначе ми омръзна за 7 дена. :pirate

Link to comment
Share on other sites

Са моче бях на лагер и хотела беше сууупер прос и мърляв и ми развали настроението от цялото море.

Къде точно си бил ?

Link to comment
Share on other sites

Слънчев бряг,Бургас,Созопол,Китен и Приморско B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...