Jump to content
BulForum.com

Kade biaxte na more tazi godina???


Valkyre

Recommended Posts

:D i as bqh v kiten tazi godina obache samo za 7 dena :( ama sedem sedem koiti gi dava nali si napraih kuponcheto ! Minalata godina bqh v zlatni pqsaci i lichno na men nai mnogo mi haresa tam Super qko e Golden Sash :)

KITEN AND GOLDEN SASH RuLeeeZZzz

Link to comment
Share on other sites

:D  i as bqh v kiten tazi godina obache samo za 7 dena :( ama sedem sedem koiti gi dava nali si napraih kuponcheto ! Minalata godina bqh v zlatni pqsaci i lichno na men nai mnogo mi haresa tam Super qko e Golden Sash :)

KITEN AND GOLDEN SASH RuLeeeZZzz

az biax za 8 dena-sahto malko no se razbixme.v kiten ima mnogo iaki diskoteki.nai iakata spored men e zangador-tezi koito sa xodili tam mislia che shte

me potkrepiat:)

Link to comment
Share on other sites

Аз бях в Лозенец.Близко е до Китен,на 2-3 километра.Но мене най ме кефи Китен! :D ;) :)

 

Едит

az biax za 8 dena-sahto malko no se razbixme.v kiten ima mnogo iaki diskoteki.nai iakata spored men e zangador-tezi koito sa xodili tam mislia che shte

me potkrepiat:)

Тая дискотека Зингадор наистина е много разбиваща.Най-яката която съм виждал.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях в Лозенец.Близко до Китен,на 2-3 километра.Но мене най ме кефи Китен! :D  ;) :)

 

Едит

 

Тая дискотека Зингадор наистина е много разбиваща.Най-яката която съм виждал.

koga si bil v lozenec????
Link to comment
Share on other sites

eeeeee brao WoS.SoW v lozenec e super qko maina az tazi godina kato bqh v kiten se otbih pri edni poznati v lozenec !! pravqt si super qko show tam apuk v diskotekite nqmam duma kvo staava awe s dve dumi lozenec e super !! az go zabravih da go vklu4a !!! ave nasqkade e hubavo samo da imash kinti ne e li taka az v lozenec sum hodil 5 ili 6 puti i vinagi sum si prekarval hubavo !! to ako ne si napraish kupona ti koi sha ti go napravi :)) tova e :D :) :woot

Link to comment
Share on other sites

Az biah v Slanchev Briag - N 1 e !

 

A Kiten si ostava edno selo , no inache ima i gotini diskoteki tam , no za plajna ivica , hoteli , obslujvane , restoranti i higiena , prosto niama miasto za sravnenie mejdu Kiten ot edna strana i ot druga strana golemite kurorti kato Albena i Sunny Beach !

Link to comment
Share on other sites

Tva mi xrumna kogato izliazoxa snimkite ot tazgodi6noto more.az lichno biax na

kiten.shte mi e interesno da mi kajete kade ste bili i kolko ot vas sa6to sa bili v

kiten :punk  :beerchug  :punk

i a zbqh na kiten i ostanah dosta dovolen ot plajovete i ot sastoqnieto na vsi4ko tam

Link to comment
Share on other sites

Ахелой. Намерихме си едно готино нуди плажче по посока Ахтопол. Тишина, спокойствие, много малко хора, все от нашите, без минувачи, въобще супер беше. Е, малко ми изгоря задникът, ама това се случва и на най-внимателните хора :D

Изкуството иска жертви.

Link to comment
Share on other sites

На Ахтопол нощувки, на Синеморец на плаж. Беше супер, като изключим спирането на тока в Ахтопол, пукане на гума - два пъти, отнасяне на предно ляво огледало на автомобила ни заради гадния път и други такива.

Link to comment
Share on other sites

Тази година на море бях в Китен ;] Беше много изрудско(яко :) )

Преди малко се върнах точно от там. За трета поредна година бях там. За следващатата от сега си знаем групата че ще сме там :D.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...