Jump to content
BulForum.com

Alien.vs.Predator


Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
Бихте ли отишли да го гледате, ако знаете, че самият Андерсън яростно негодува за начина, по който са се изгаврили с любимите и нему, и нам извънземни? Не си струва. Чакането и без това бе дълго, още малко чакане до Director's Cut DVD-то няма да ви умори.

то си личи че е рязано яко от филма, 1:20 - това филм ли е? :angry: , въпреки всичко дори "откъсчето" което гледах е интересно все пак :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм фен и на Alien и на Predator сериите. Фен съм и на игрите Alien versus Predator. Като чух за филма доволно потрих ръце и го изгледах. Е голямо разочарование за мен беше, че или заради тъпата ми щайга (p2 400MhZ, 128RAM, RivaTNT16MB) или кодеците, които съм качил лагваше ужасно.

Е, не съм очаквал филм със стойностна сюжетна линия, дадоха една много интересна интерпретация за мистерията на Маите и въобще древните народи, нещо толкова дълбоко не съм очаквал:)) Кефещ филм, поне според мен. Изкефих как се пришълците, дето тормозят чадата человечески цели 4 серии да ги размятат като плюшени играчки, а с арогантните хищници да се изгаврят. Ефектна беше и битката между майката и заразения хищник. По мое скромно мнение кефещ филм :) 'Ше зема да кача малко Wallpaperi (ако няма). А сега като разбрах, че това е рязана версия още по-доволно потрих ръце:), защото и на мен ми се стори кога почна, кога свърши, баси филма...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kvo stana s director's cut-a ne stana li vreme da go gledame ve4e :confused  :confused

Director`s Cut-a все още не се е появил, ще трябва да изчакаме още малко, а иначе в @Replace съм качил DVDRip-а, който е XviD, но това няма толкова голямо знамение и наистина както казва little - някой да не се подведе от по-горните постове писани преди него - това наистина си е DVDRip, а не DVD.

В момента, в който се появи на бял свят Director`s Cut-a - някой от нас ще го свали и ще го заменим.

За сега търпение ;)

Останете със здраве!

Link to comment
Share on other sites

predatorite sa ultra gyzari i me iznervi facta 4e edin jaluk alien ubi 2 ot tqh..

e pone 3tiq se razvihri i im pokaza koi e shefa  :D  :)

 

И аз на това се ядосвам. :sayjin Тия предатори имат поне 5-6 брутални пушкала, инфрачервено зрение, медипак и сякви такива щуротии, а там някво зъбато насекомо с зелена кръв ги размяташе като чували с картофи. Ей тва е кофти във филма, можеше да го направят по-реалистично

Link to comment
Share on other sites

Haha po-realisti4no...shtom kazvash. Vsashnost znaesh li, vzemi mi nameri edin predator i edin alien da gi zbiem i da vidim koe vsashnost e realisti4no.

Na tova mu se vika scenarii...i za da moje 4oveka...nespravedlivo predstaven ot jena :P da vzeme u4astie v tozi film trqbvashe predatorite da budat postaveni v kofti situaciq...e bqha bez orujiqta si...tezi za masovo unishtojenie. No puk si imaha drugi blaginki i kogato se dvijiha otborno pak bqha prekaleno silni za Aliens4etata(4ieto osnovno preimushtestvo beshe broq, a ne akula i takti4eskata podredba) zatova i ostana samo edin...za da moje da pasne maceto na predatora. A ima li zna4enie dali edin i susht alien gi ubiva ili shte sa nqkolko? Tozi moment beshe, za da se podsili ideqta, 4e te sa po4ti ravnostojni protivnici(pri nujnoto koli4estvo dori po-silni). Vse pak spored istoriqta tezi bitki sa bili test za izdrajlivost i majestvo, nqma da se biqt sus zaici q...

Taka 4e taka kat' porazmislish malko i zemat se izqsnq't neshtata...ne mislish li? No ti mai si pristrasten..predator forever?

Link to comment
Share on other sites

ами филма много ми хареса на мен :)

но има много малко битки :(

иначе филма е на много голямо НИВО :)

но краят е като от поредоцата "Alien" (дават и "Predator-ско" уръжие!)

но трябва да се гледа тоя филм !

не е за изпускане :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...